Jump to content

SmartPhone II jako MP3 prehravac


Guest Jenycek

Recommended Posts

Guest Jenycek

Poradtte mi prosim nejaky 100% free software na prehravani MP3jek.

Zkousel jsem BetaPlayer, ale po instalaci mi opet rozhodil nkompletni nastaveni, takze ten nechci. A tvorit asx playlisty v Playlist Makeru je nemozne, protoze to bych nasledujicich nekolik dni nedelal nic jineho (mam kolem 250 alb). Idealni by bylo neco, cemu dam, aby prehral adresar a on by hral.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Poradtte mi prosim nejaky 100% free software na prehravani MP3jek.

Zkousel jsem BetaPlayer, ale po instalaci mi opet rozhodil nkompletni nastaveni, takze ten nechci. A tvorit asx playlisty v Playlist Makeru je nemozne, protoze to bych nasledujicich nekolik dni nedelal nic jineho (mam kolem 250 alb). Idealni by bylo neco, cemu dam, aby prehral adresar a on by hral.

<{POST_SNAPBACK}>

http://www.airfagev.com/downloads.asp

Sekce Media Players...

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Diky za pomoc. Vybral jsem si PocketMusic, zda se ze mi bude vyhovovat nejlepe. Ma Equalzer, umi prehravat cele adresare. Jen mezi pisnickami dela mensi prestavky (nejspis jak nacita dalsi MP3), ale to bude asi u vsech.

<{POST_SNAPBACK}>

Já používám Music Box. Stojí 10$ ale je skvělej:

http://www.msmobiles.com/news.php/2664.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest darkan

Vcera vysla nova verze Pocketmusic:

April 26: PocketMusic for Smartphone version 2.0 released.

What's new in PocketMusic Smartphone Edition 2.0:

- WMA playback (Windows Mobile 2003 or later required) with 10-band equalizer (Equalizer requires CPU operating at 200 MHz or more).

- Crossfading and Gapless playback.

- HTTP Streaming for MP3 and OGG (Shoutcast and Icecast Internet Radio Stations).

- Alarm feature – wake up to your favorite music!

- Sleep timer (stop playback after specified time)

- Adjustable fast forward/rewind speed

- Option to remember current playing position on exit and continue playback from that position after program restart.

- Automatic playback pausing on incoming calls.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest kultus
Vcera vysla nova verze Pocketmusic:

April 26: PocketMusic for Smartphone version 2.0 released.

What's new in PocketMusic Smartphone Edition 2.0:

- WMA playback (Windows Mobile 2003 or later required) with 10-band equalizer (Equalizer requires CPU operating at 200 MHz or more).

- Crossfading and Gapless playback.

- HTTP Streaming for MP3 and OGG (Shoutcast and Icecast Internet Radio Stations).

- Alarm feature – wake up to your favorite music!

- Sleep timer (stop playback after specified time)

- Adjustable fast forward/rewind speed

- Option to remember current playing position on exit and continue playback from that position after program restart.

- Automatic playback pausing on incoming calls.

<{POST_SNAPBACK}>

ma uz niekto sériovku ???

Link to comment
Share on other sites

Guest darkan

Tady se o tom muze mluvit,to jsem ani netusil,na nekterech forech uz aji to zakazali. Tak na 99% jeste neni,kdyz se mi ho podari sehnat tak vam poslu PM a kdyz vam tak mi prosim taky napiste.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Tady se o tom muze mluvit,to jsem ani netusil,na nekterech forech uz aji to zakazali. Tak na 99% jeste neni,kdyz se mi ho podari sehnat tak vam poslu PM a kdyz vam tak mi prosim taky napiste.

<{POST_SNAPBACK}>

Není dobré psát to slovo "ser..." protože to automat nebo kterýkoliv z anglicky mluvících moderátorů okamžitě smaže. Ale pokud se nepíšou veřejně čísla tak nevidím nic špatného. Třeba já osobně si to nemůžu vyzkoušet protože mi expirovala zkušební doba na staré verzi a nová verze mi ve trial nejede vůbec. Není to nic důležitého, nakonec dobrých přehrávačů je víc...

Link to comment
Share on other sites

Guest darkan

Jo to je pravda.Ostatne verze 2.0 ma prej hodne bugu.Ja osobne pouzivam Betaplayer(ale samozrejme spis na filmy,serialy a klipy),pak musicbox(na tvoje doporuceni,ale zda se mi ze pomalu prepina mezi pisnickama a neprisel jsem na to jak udelat aby bezel na pozadi,kdyz dam tlacitko home tak se mi vypne) a samozrejme pocketmusic 1.1(ten je asi nejlepsi)

PS:objevily se zpravy se vysla verze 2.1,ale na oficialnich starnakach o ni neni zadna zminka takze to byla prej asi jen chyba na nejakym webu.Lidi kterejm bezel trial dost casto psali ze je to na nic a ze se vraci k 1.1 tak asi o nic neprichazime.

Btw: nemate nekdo skin na Pocketmusic aby vypadal jako winamp??????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest darkan

Info:Uz existuje cr_ck na Pocketmusic 2.0 takze zkuste hledat ja uz ho mam.

PM 2 jsem vyzkousel ale zda se mi jakobyse zhorsila kvalita zvuku takze se asi vratim k puvodni verzi.

PS:Nema te nekdo full nebo seriove cislo na Mini Lyrics Magic?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.