Majkl

Nastavení sítě Eurotel pro Smartphone

Recommended Posts

Majkl    0

Po resetu se mi zdálo, že mi vše funguje OK, jenže až do doby, kdy jsem odcházel domů a vytáhnul jsem telefon z USB. Vůbec mě nenapadlo, že při připojení k internetu využívá PC. V momentě, kdy jsem byl ve vlaku a zkusil stáhnout poštu, tak se nepřipojil. Může mi někdo, prosím, zveřejnit (možná i pro ostatní do budoucna) jaké je nastavení sítě pro Eurotel?

Díky

Majkl    0

No nic, tak jsem si pomohl sám :-) Pokud by to někoho zajímalo, mám to i s obrazovkama zdokumentované.

No nic, tak jsem si pomohl sám :-) Pokud by to někoho zajímalo, mám to i s obrazovkama zdokumentované.

<{POST_SNAPBACK}>

A co to sem napsat pro přehled (kde co má být) a někdo by mohl napsat co tam má být pro T-Mobile atd? Mohli bychom to dát jako připíchnutý návod aby to bylo nahoře a snadno se to našlo...

Jenycek    0
A co to sem napsat pro přehled (kde co má být) a někdo by mohl napsat co tam má být pro T-Mobile atd? Mohli bychom to dát jako připíchnutý návod aby to bylo nahoře a snadno se to našlo...

<{POST_SNAPBACK}>

Kompletni nastaveni eurtoelu je "zde"

Ja to podle nej nastavil a vse funguje tak jak ma. Jen jsem si k exploreru nepriradil [email protected], ale inet. Kdyz uz muzu na net proc bych lezl na [email protected] a platil vice, kdyz muzu mit 1kb za 3,6halere :lol:

Majkl    0

<{POST_SNAPBACK}>

¨

OK, ale mám to zatím v .DOC a má to 250kB. Dám to třeba do PDF a přilepím to sem.

Nastavení Internet připojení (protože to ve výše uvedeném linku není) pro Smartphone a Eurotel.

<{POST_SNAPBACK}>

Super. Díky moc za všechny....

Majkl    0

Ech, tak už došlo k nejhoršímu, ode dneška jsme u T-Mobile. Jak co nejrychleji a nejsnadněji nastavit sítě a internet, prosím?

Eldar2k    0

Bohuzel tohle nastaveni nefunguje s GO kartou, na www.mobilgo.cz take nemeli nastaveni internetu. Bylo tam nastaveni WAP GPRS, WAP CSD, MMS ale nebylo tam nastaveni pro INTERNET.

A tak se ptam, nevi nekdo jak se da nastavit ET SM2 s GO kartou pro internet? Chtel bych vyuzivat napr. Agile Messenger, ale nevim jak na to. Diky

Bohuzel tohle nastaveni nefunguje s GO kartou, na www.mobilgo.cz take nemeli nastaveni internetu. Bylo tam nastaveni WAP GPRS, WAP CSD, MMS ale nebylo tam nastaveni pro INTERNET.

A tak se ptam, nevi nekdo jak se da nastavit ET SM2 s GO kartou pro internet? Chtel bych vyuzivat napr. Agile Messenger, ale nevim jak na to. Diky

<{POST_SNAPBACK}>

Zavolej na zákaznickou podporu. Já měl jednou podobný problém se starým Smarphonem a přepojili mě na odborníka a ten mi nadiktoval krok po kroku, co kde mám nastavit...