Jump to content

FREEWARE / UTILITKY apod.


Guest Vanis

Recommended Posts

Guest Tomas Kocanda

Protože to třeba někdo nenašel na tom webu, kde jsou DVĚ sekce s programy (freeware downloads a vlastní aplikace RJV), tak tady je odkaz na první stránku s popisem aplikací RJV:

http://www.airfagev.com/downloads.asp?cat=RJV%20Apps&nav=1

Kromě RegTweaks UI 2003 (které jsou popsané v diskuzi o registrech pro začátečníky) stojí za zmínku SendContact SP2003, což je prográmek který posílá libovolné číslo z kontaktů pomocí SMS. Ideální když vám někdo napíše - pošli mi číslo na toho a toho člověka....

Nepodporuje to hledání podle T9 ale dá se v tom hledat docela dobře podle příjmení (režim abc).

Za zmínku tam stojí i Secure Inbox SP2003 (zaheslování příchozích zpráv, takže vám třeba manželka nemůže číst SMSky :D a teď poprvé koukám na prográmek iMenu, který umožňuje základní funkce Copy/Paste a umí i spustit některé programy. Vypadá to dobře a třeba to někomu pomůže... kdo nemá xBar tak zcela určitě to ocení.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Existuje nejaky freeware soft na cteni PDF dokumentu?

<{POST_SNAPBACK}>

O free nevím ale jinak funguje CV PDF, součást balíku Clearvue.

Link to comment
Share on other sites

Guest Majkl

Autoflight - výborná věc pro ty, co chtějí mít v noci klid a přitom mít funkčního budíka. Je to sice shareware, nicméně bez registrace tu hlavní úlohu plní. Nejsou jen odemknuté všechny fičury.

AUTOFLIGHT

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Jaký ICQ klient používáte ? Jsou mezi jednotlivými rozdíly v objemu přenášených dat ?

<{POST_SNAPBACK}>

Data neřeším (GPRS nonstop) ale Agile v posledních verzích nemá chybu. Zkoušel jsem ještě imov ale ten měl strašný problémy s češtinou...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Lord Mystic
Nevite nekdo o nejakem softiku na mereni prenesenych pres GPRS? Docela by se hodilo vedet kolik dat protece pres GPRS.

<{POST_SNAPBACK}>

No nejpřesnější měřič dat gprs má jistě tvůj operátor :D. Na faktuře to najdeš :D.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek
No nejpřesnější měřič dat gprs má jistě tvůj operátor :D. Na faktuře to najdeš :D.

<{POST_SNAPBACK}>

Ale chci mit prehled abych az mi prijde f®aktura to se mnou nesvihlo.

Nasel jsem SPB GPRS Monitor, ale kdyz nastavim Connection na profil pripojeni, tak pak nejni mozne se z IE pripojit vubec nikam. A zkonci to u Pripojovani.... a mobil vytuhne a pomuze jen Off/On. Nemate nekdo tuchu cim to?

Problem vyresen. Musel jsem unlocknout registry

Edited by Jenycek
Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
Ale chci mit prehled abych az mi prijde f®aktura to se mnou nesvihlo.

Nasel jsem SPB GPRS Monitor, ale kdyz nastavim Connection na profil pripojeni, tak pak nejni mozne se z IE pripojit vubec nikam. A zkonci to u Pripojovani.... a mobil vytuhne a pomuze jen Off/On. Nemate nekdo tuchu cim to?

Problem vyresen. Musel jsem unlocknout registry

<{POST_SNAPBACK}>

tak operatori maju najhorsie merace dat a ked pride faktura urcite vas mrdne...hlavne ked vas chcu oj...t ale napadlo ma kolko kB sa minie na stiahnutie 2 kB emailu zo vzdialenej schranky nemam nonstop inet takze je to pre mna trochu problem...ide mi o to kolko kB je pripajanie a odpajanie zo serveru pripadne ine data pocitane pri stahovani mailov cez GPRS som v tomto uplny amater prosim pomozte ak viete lebo nevyuzit tak skveli email klient je HRIEEEEECH :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek
tak operatori maju najhorsie merace dat a ked pride faktura urcite vas mrdne...hlavne ked vas chcu oj...t ale napadlo ma kolko kB sa minie na stiahnutie 2 kB emailu zo vzdialenej schranky nemam nonstop inet takze je to pre mna trochu problem...ide mi o to kolko kB je pripajanie a odpajanie zo serveru pripadne ine data pocitane pri stahovani mailov cez GPRS som v tomto uplny amater prosim pomozte ak viete lebo nevyuzit tak skveli email klient je HRIEEEEECH :D  :D  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Tak pripojeni, prihlaseni, zjisteni novych mailu a odhlaseni je kolem 7kB. Ted vyzkouseno.

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus

Tak pripojeni, prihlaseni, zjisteni novych mailu a odhlaseni je kolem 7kB. Ted vyzkouseno.

<{POST_SNAPBACK}>

ale to si len pozrel maily alebo aj stiahoil pripadne kolko???

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek
ale to si len pozrel maily alebo aj stiahoil pripadne kolko???

Dal jsem odeslat a prijmout, bez toho aniz by se jakykoliv mail stahnul.

Edited by Jenycek
Link to comment
Share on other sites

Guest BrAtKo

Caute, viete co by som uvital ?

Nejaky hack alebo utilku ci softik, ktory mi umozni urobit SOFT RESET, proste obycajny restart...

Dalej by som chcel mat prave tlacitko namiesto Contacts tam mat napriklad NEW SMS.

Existuje take cosi ?

Diks

Link to comment
Share on other sites

Guest Majkl
Caute, viete co by som uvital ?

Nejaky hack alebo utilku ci softik, ktory mi umozni urobit SOFT RESET, proste obycajny restart...

Dalej by som chcel mat prave tlacitko namiesto Contacts tam mat napriklad NEW SMS.

Existuje take cosi ?

Diks

<{POST_SNAPBACK}>

Obávám se, že RESTART telefonu pomocí sw není možný, holt jak se jednou ty Win ME vypnou, tak je konec. Ten telefon na to prostě není stavěný.

To tlačítko si pomocí registrů můžeš konfigurovat, hledej v minulém vlákně o registrech. Tam zjistíš, jak na to.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic
Obávám se, že RESTART telefonu pomocí sw není možný, holt jak se jednou ty Win ME vypnou, tak je konec. Ten telefon na to prostě není stavěný.

To tlačítko si pomocí registrů můžeš konfigurovat, hledej v minulém vlákně o registrech. Tam zjistíš, jak na to.

<{POST_SNAPBACK}>

To není tak úplně pravda. Softwarově se dá mobil resetovat, např. RJV RegTweaks to umí... Ale přiřadit to ke klávese... no v pondělí se zkusím na to podívat, něco jako příkaz shutdown z windows by tam mohlo být...

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
To není tak úplně pravda. Softwarově se dá mobil resetovat, např. RJV RegTweaks to umí... Ale přiřadit to ke klávese... no v pondělí se zkusím na to podívat, něco jako příkaz shutdown z windows by tam mohlo být...

<{POST_SNAPBACK}>

Ja mam Battery Pack Pro a tam sa da nastavit naky softreset ale este som neprisiel na co sluzi...ked ho pustim upozorni ma ze mozem stratit udaje a to je vsetko preblikne obrazovka a nic ani sa mi nevycisti operacna pamat...na co k...a je???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Jenycek

Preji krasny den. Nevite nekdo, zda existuje nejaky softik na automaticke zamykani klavesnice. Docela jsem si na tuto funkci u meho stareho mobilu zvykl a ted mi to dela docela problemy :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Preji krasny den. Nevite nekdo, zda existuje nejaky softik na automaticke zamykani klavesnice. Docela jsem si na tuto funkci u meho stareho mobilu zvykl a ted mi to dela docela problemy :D

<{POST_SNAPBACK}>

Nevím o tom ale někdy bych ho taky uvítal... Naštěstí to zamykání pomocí podržení červené klávesny není moc velký opruz...

Link to comment
Share on other sites

To není tak úplně pravda. Softwarově se dá mobil resetovat, např. RJV RegTweaks to umí... Ale přiřadit to ke klávese... no v pondělí se zkusím na to podívat, něco jako příkaz shutdown z windows by tam mohlo být...

<{POST_SNAPBACK}>

Restart cez dve klavesy (power a 7 ) ide pomocou aplikacie iMenu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek
Nevím o tom ale někdy bych ho taky uvítal... Naštěstí to zamykání pomocí podržení červené klávesny není moc velký opruz...

<{POST_SNAPBACK}>

To je sice pravda, ale ja jsem zvykly po ukonceni pouzivani jej dat do kapsy a nestarat se o nej dal, protoze jsem mel nastaveno aby se po 30 vterinach zamknul. A ted se mi stava ze kdyz na to zapomenu, tak ho pak vyndam a mam "rozepsanou" smsku. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda

Playlist manager - freeware: http://www.msmobiles.com/news.php/3721.html

Hra SMARTPHONY je nyní taky free:

http://www.mobinaute.com/mobinaute/article...=20050331100317

Vyzkoušejte si tohle. Není to free ale trial funguje. Na co to je dobrý? Zkuste třeba napsat vzkaz kolegovi přes stůl na nějaké nudné poradě. Je to fakt legrace...

http://www.handango.com/PlatformProductDet...roductId=161374

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
Obávám se, že RESTART telefonu pomocí sw není možný, holt jak se jednou ty Win ME vypnou, tak je konec. Ten telefon na to prostě není stavěný.

To tlačítko si pomocí registrů můžeš konfigurovat, hledej v minulém vlákně o registrech. Tam zjistíš, jak na to.

<{POST_SNAPBACK}>

a co takto quick reset ale uz neviem odkial ho mam...tak googluj

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.