Jump to content

Kde brát melodie?


Guest Tomas Kocanda

Recommended Posts

Guest MichalN

Nabídka slušná. Ale jak to uložit ?

Hledal jsem tak dlouho něco slušného až jsem to vyřešil tak, že jsem si udělal .wma z několika oblíbených CD. Ono to není tak snadné, najít melodii vhodnou jako zvonění. Pokud má "pomalejší" rozjezd, tak než začne pořádně hrát, aby byl mobil slyšet, už to druhá strana položí.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Nabídka slušná. Ale jak to uložit ?

Hledal jsem tak dlouho něco slušného až jsem to vyřešil tak, že jsem si udělal .wma z několika oblíbených CD. Ono to není tak snadné, najít melodii vhodnou jako zvonění. Pokud má "pomalejší" rozjezd, tak než začne pořádně hrát, aby byl mobil slyšet, už to druhá strana položí.

<{POST_SNAPBACK}>

Normálně ne? Save target as...

Link to comment
Share on other sites

Guest Majkl

Nejlepší je stejně vzít si písničku a vykousnout z ní nějakou krátkou část. Mám na zvonění od Rolling Stones začátek "Start Me Up" a úplně boží je od Queen ta část písničky "Bicycle", jak zvoní ty zvonky a pak to graduje do kytar :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanis
Nejlepší je stejně vzít si písničku a vykousnout z ní nějakou krátkou část. Mám na zvonění od Rolling Stones začátek "Start Me Up" a úplně boží je od Queen ta část písničky "Bicycle", jak zvoní ty zvonky a pak to graduje do kytar  :D

<{POST_SNAPBACK}>

co takhle jsem nejake postnout, ja jsem si taky par pisnicek a znelek vykuchal a je to super

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.