Jump to content

T-Mobile SDA, čeština, odblokování atd...


Guest ipetr

Recommended Posts

Guest ipetr

Mohu za docela dobrou cenu sehnat T-Mobile SDA, je blokované pro t-mobile, než ho koupím potřebuji zjistit jestli pújde odblokovat na oskara? Je odblokování obtížné? Pokud to nesvedu sám, kde to dělají a co to stojí?

Nevíte jestli v německé verzi je standardně čeština? Někde jsem četl že tam je ale jak se říká, za zeptání nic nedáš. Pokud není, jde dohrát?

Provozujete na SDA někdo navigaci? Mám bluettoth GPS a tak bych chtěl někdy toto SDA použít na navigaci.

Dík za info...

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Mohu za docela dobrou cenu sehnat T-Mobile SDA, je blokované pro t-mobile, než ho koupím potřebuji zjistit jestli pújde odblokovat na oskara? Je odblokování obtížné? Pokud to nesvedu sám, kde to dělají a co to stojí?

Nevíte jestli v německé verzi je standardně čeština? Někde jsem četl že tam je ale jak se říká, za zeptání nic nedáš. Pokud není, jde dohrát?

Provozujete na SDA někdo navigaci? Mám bluettoth GPS a tak bych chtěl někdy toto SDA použít na navigaci.

Dík za info...

<{POST_SNAPBACK}>

Pokud vím, tak jediná možnost odblokování je pomocí online služeb nabízených v Anglii. Když si projdeš diskuze tady nebo v anglické části, najdeš odkazy na firmy co to dělají i zkušenosti lidí co to mají odblokované. Nástroje na odblokování starších telefonů u tohodle nejdou použít.

O navigaci se tady psalo taky, stačí trochu hledat.

Link to comment
Share on other sites

Pokud vím, tak jediná možnost odblokování je pomocí online služeb nabízených v Anglii. Když si projdeš diskuze tady nebo v anglické části, najdeš odkazy na firmy co to dělají i zkušenosti lidí co to mají odblokované. Nástroje na odblokování starších telefonů u tohodle nejdou použít.

O navigaci se tady psalo taky, stačí trochu hledat.

<{POST_SNAPBACK}>

nepletu-li se, tak starý T-Mobile SDA nemá "modrý zub", ale navigace na něm jde, ale třeba přes speciální káblík pro USB GPS. Použití nějakého SD GPS není šťastné, kde by byla mapa ..

Link to comment
Share on other sites

Guest ipetr
nepletu-li se, tak starý T-Mobile SDA nemá "modrý zub", ale navigace na něm jde, ale třeba přes speciální káblík pro USB GPS. Použití nějakého SD GPS není šťastné, kde by byla mapa ..

<{POST_SNAPBACK}>

Tedy, takto mne strašit... ;) T-Mobile SDA samozřejmě modrozub má, dokonce ho německý t-mobile prodává v setu s bluetooth gps a nějakým mapovým softem.

http://www.t-mobile.de/shop/handy/1,4855,2...7-0-1-2,00.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ipetr

Tak malé shrnutí !!!

T-Mobile SDA má os Windows Mobile 2003 SE 8)

Obsahuje v základu češtinu!!! :P

Má českou T9 kde se dají doplňovat slova!!! ;)

Není blokovaný!!! ;)

Edited by ipetr
Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic
Tak malé shrnutí !!!

T-Mobile SDA má os Windows Mobile 2003 SE  8)

Obsahuje v základu češtinu!!!  :P

Má českou T9 kde se dají doplňovat slova!!!  ;)

Není blokovaný!!!  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

1. SDA koupené v něměcku má češtinu, jinak je další spousta verzi (třeba slovensko, španělsko, atp.) kde čeština naní a telefon vypadá úplně stejně

2. SDA nemá jak píšeš os Windows Mobile 2003 SE, ale Windows Mobile 2003 SE for Smartphone - to je velký rozdíl, protože ten systém jak jsi napsal ty používají PPC s telefonním modulem a jejich soft na náš mobil nejde!

3. blokovaný je pokud ho koupíš v akci, tak zase raději nepleť ostatní...

Link to comment
Share on other sites

Guest ipetr
1. SDA koupené v něměcku má češtinu, jinak je další spousta verzi (třeba slovensko, španělsko, atp.) kde čeština naní a telefon vypadá úplně stejně

2. SDA nemá jak píšeš os Windows Mobile 2003 SE, ale Windows Mobile 2003 SE for Smartphone - to je velký rozdíl, protože ten systém jak jsi napsal ty používají PPC s telefonním modulem a jejich soft na náš mobil nejde!

3. blokovaný je pokud ho koupíš v akci, tak zase raději nepleť ostatní...

<{POST_SNAPBACK}>

Bod jedna: máš pravdu

Bod dvě: máš pravdu i když... pokud se podívám do položky o produktu je tam doslovně napsáno Windows Mobile 2003 Second Edition. Opravdu se ale jedná o verzi Smartphone

Bod tři: Na ebay.de jsem našel jen jedno T-Mobile SDA u kterého bylo uvedeno že je blokován, ostatní mají uvedeno "!Unlocked" Já ho mám od chlapíka který ho dostal při prodloužení smlouvy a tak by se dalo předpokládat že je blokován. Opak je pravdou, blokován není ;) Spoléhat se ale nato opravdu nedá...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.