Jump to content

Synchronizace s outlookem - špatný formát tel.


Guest ipetr

Recommended Posts

Guest ipetr

Po synchronizaci s počítčem se mi převedly v Outlooku a následně ve funu všechny tel čísla z formátu +4207772277 na 420 772277. Jak nastavit outlook aby používal telefonní číslo ve správném formátu?

Dík IPetr.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Po synchronizaci s počítčem se mi převedly v Outlooku a následně ve funu všechny tel čísla z formátu +4207772277 na 420 772277. Jak nastavit outlook aby používal telefonní číslo ve správném formátu?

Dík IPetr.

<{POST_SNAPBACK}>

Když píšu nové číslo v outlooku do kontaktu a vyberu stát "česká republika" tak mi to automaticky doplní +420. Taky mě zajímalo kde se to dá ovlivnit (mě to dělá za +420 xxx mezeru)...

Není to ve vlastnostech vytáčení? Umístění?

Link to comment
Share on other sites

Guest Majkl
Po synchronizaci s počítčem se mi převedly v Outlooku a následně ve funu všechny tel čísla z formátu +4207772277 na 420 772277. Jak nastavit outlook aby používal telefonní číslo ve správném formátu?

Dík IPetr.

<{POST_SNAPBACK}>

Tak tenhle problém mám taky. Vyřešil jsem to tak (vím, že je to nanic, ale jsem už líný po tom pátrat), že to zapíšu jako (+420)xxxxxxxxx Takhle to funguje bez problémů. Pokud zjistíš, čím to je, napiš, zajímalo by mě to.

Link to comment
Share on other sites

Guest MichalN
Když píšu nové číslo v outlooku do kontaktu a vyberu stát "česká republika" tak mi to automaticky doplní +420. Taky mě zajímalo kde se to dá ovlivnit (mě to dělá za +420 xxx mezeru)...

Není to ve vlastnostech vytáčení? Umístění?

<{POST_SNAPBACK}>

No je fakt, že se ty čísla asi trochu upravují. Teď asi nezjistím přesně jak se to upravuje, protože nevím, jestli byl kontakt tvořený v mobilu nebo Outlooku. Vypadá to, že Outlook převede +420123456789 (v mobilu) na +420 123456789. Pokud mám v mobilu 123456789, tak to zůstane, když to píši v Outlooku udělá z toho 123 456 789. Ale vždy je to číslo, ať s mezerami nebo bez nich, které funguje. Tak to neřeším.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.