• Announcements

  • PaulOBrien

   Reminder - MoDaCo position on illegal content   07/30/15

   ILLEGAL CONTENT I'd like to just reaffirm MoDaCo's position regarding piracy and illegal content in the light of some recent questions / postings. Posts will be censored by myself or my moderation team if the contain or link to: Illegal / pirated / cracked software or sites that host such software Nintendo emulators / ROMs or sites hosting them (in light of Nintendo's legal stance) CUSTOM ROMS You may discuss and post links to custom device ROMs on MoDaCo, provided the following rules are adhered to: ROMs must not contain any illegal 3rd party software (this includes trial versions included without permission) ROMs must give full credit to the original author ISSUES If you have any issues with this policy, please contact PaulOBrien directly via PM.
  • PaulOBrien

   Reminder: Selling items on the forum directly is not allowed   07/30/15

   Please note that selling items on the forum directly is not allowed by the forum rules. There is a forum for eBay auctions whereby you can list the items on eBay and link to them there. This is the ONLY forum for this type of activity. You may also advertise links to the eBay forum in your signature. Please note that selling directly in contravention of these rules will result in a warning / suspension / ban.
Sign in to follow this  
Followers 0
bolek

Problem s SPV v Orange SK

4 posts in this topic

Odvcera mam problem s pripojenim SPV C500 cez GPRS. Nefunguje mi internet, wap, icq ani maily a ani SPV ako modem pre PC/PDA. Dnes som nedokazal prijat ani MMS (musel som si ju pozriet na webe), problemy mam obcas aj s odosielanim SMS, ked dam odoslat SMS, ulozi sa mi medzi Postu na odoslanie ako pri mailoch a nic.

Ked sa pokusam pripojit cez GPRS po chvilke dostanem hlasku, ze sa to neda a mam skontrolovat nastavenia telefonu alebo ci som v dosahu siete. Po takomto pokuse nemozem ani telefonovat a ani mne sa neda dovolat, som jednoducho vypnuty. Po vypnuti/zapnuti mozem telefonovat, ak sa vsak pokusim znova pripojit cez GPRS zase som nedostupny. Skusal som sa pripojit aj na inu BTS, bezuspesne:-(.

Ked prehodim kartu do ineho telefonu, GPRS mi z druhym mobilom funguje. Problemy sa neobjavili len u mna, ale u viacerych ludi s SPV. Na infolinke vraj nemaju hlasene ziadne problemy. Skusali sme prejst s technikom nastavenia GPRS, vsetko je OK. Zhodil ma z prihlasenej BTS a znova som sa prihlasil, nepomohlo. Je nejaky problem medzi SPV a slovenskym Orange.

Edited by bolek
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dnes sa mi ozvali z infolinky, že problém nie je v SPVčku, ale niekde u nich. Na riešení problému sa pracuje, akonáhle sa dozvedia niečo nové, ozvú sa mi. Infolinka Orange priznala, že nahlásených problémov je viac.

http://www.ine.sk/index.php/bolek/2005/07/...v_c500_v_orange

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podľa hovorcu spoločnosti Orange, Petra Tótha, presnú príčinu problémov v komunikácii so sieťou, ktorá sa objavuje výlučne u telefónov SPV a iných telefónov pracujúcich s operačným systémom Windows Mobile, spoločnosť zisťuje v spolupráci so sesterským operátorom Orange France. Podobný problém sa totiž prednedávnom objavil aj vo francúzskej sieti. Orange svojich zákazníkov uisťuje, že problém nie je v mobilnom telefóne, ale v jeho sieti.

Situácia bola stabilizovaná včera v poobedňajších hodinách, kedy technici spoločnosti Orange prijali opatrenia, vďaka ktorým momentálne opäť všetky služby fungujú tak, ako majú. Riešenie problémov však ešte nie je úplne ukončené. Orange totiž stále čaká na definitívne odstránenie problémov. Až do úplného vyriešenia je navyše stále pozastavený predaj telefónu SPV C500 v predajnej sieti Orange Slovensko.

Spoločnosť sa za vzniknuté problémy ospravedlňuje.

O odškodnení zákazníkov, ktorí nad tým vyše týždňa maturovali, žhavili platené infolinky spoločnosti Orange, preinštalovali si niekoľkokrát svoje smartphony a nakoniec si museli požičať mobily, ktoré im v sieti Orange fungovali nepadlo ani slovo.

Edited by bolek
0

Share this post


Link to post
Share on other sites
O odškodnení zákazníkov, ktorí nad tým vyše týždňa maturovali, žhavili platené infolinky spoločnosti Orange, preinštalovali si niekoľkokrát svoje smartphony a nakoniec si museli požičať mobily, ktoré im v sieti Orange fungovali nepadlo ani slovo.

<{POST_SNAPBACK}>

Dnes sa mi ozvali z reklamacneho oddelenia, ospravedlňujú sa a že mi za problémy, ktoré mi spôsobili znížia mesačný paušál a poplatok za orange world na 50 %. Tak aspon nieco

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

MoDaCo is part of the MoDaCo.network, © Paul O'Brien 2002-2016. MoDaCo uses IntelliTxt technology.