Tomas Kocanda

Nové přístroje v ČR?

Recommended Posts

Nemáte někdo zprávy jestli třeba Eurotel nechystá některý z nových přístrojů jako je C600 nebo alespoň C550? Vím že chystají "wizard" což je XDA mini nebo MDA Vario (všechno to jsou stejné názvy k jednomu a tomu samému přístroji podobnému malému PDA s klávesnicí vysouvanou zboku).. Jenže upřímně řečeno, pro ovládání jednou rukou je pořád nejlepší obyčejný "telefon" a ty nové jsou fakt dost slušné (rozlišení, OS, foťák...)

o2-mini-on-o2-site.jpg

bolek    0

u nas sa suska, ze T-mobile (byvaly eurotel-sk) bude mat nove Qteky (dokonca HTC Tornado aj s WiFi na rozdiel od Orange SPV C600), tak snad aj u vas sa tmobile pochlapi

Eurotel chystá na prosinec 2005 QTEK 8310. Ale zatím ho pořád nemá... Narozdíl od AH Mobile, takže jsem si ho včera pořídil tam :-)

u nas sa suska, ze T-mobile (byvaly eurotel-sk) bude mat nove Qteky (dokonca HTC Tornado aj s WiFi na rozdiel od Orange SPV C600), tak snad aj u vas sa tmobile pochlapi

<{POST_SNAPBACK}>

mobivan    0
Asi už tři firmy vozí do ČR Qtek 8310, jsem jeho štastným majitelem :))

<{POST_SNAPBACK}>

Cau, chci se te zeptat na par veci jestli dovolis.

1/ kupoval jsem Q8310 u Eurotelu a provozuji ho pod T-Mobile, ale problem je, ze i kdyz jsem prihlasen na sveho operatora, tak mi porad mobil na displeji signalizuje Roaming (znak trojuhelniku nahore) a nemuzu se ho zbavit. Dela ti to taky?

2/ nevis nahodou jak korektne nastavit datove sluzby pro T-Mobile?

Diky za pomoc!

popro    0

Aj ja som stastny majitel qtec8310 :)

Mozte niektory iny stastny majitel skusit ist na stranku wap.t-zones.sk ?

Mne to vypise spravu, ze stranka nevedela identifikovat telefon, tak sa neda zobrazit - nieco v takom vyzname

Niekto mi radil ze mam zmenit APN na wap, ale to som skusal, snad aj dobre,

a nepomohlo to.

Mozte mi neikto napisat, kde moze byt chyba?

diky

mam stejnou hlasku. ale muze to byt tim, ze mam cesky eurotel a vseobecne se vi, ze nemam pegas rad... :-)))

Aj ja som stastny majitel qtec8310 :)

Mozte niektory iny stastny majitel skusit ist na stranku wap.t-zones.sk ?

Mne to vypise spravu, ze stranka nevedela identifikovat telefon, tak sa neda zobrazit - nieco v takom vyzname

Niekto mi radil ze mam zmenit APN na wap, ale to som skusal, snad aj dobre,

a nepomohlo to.

Mozte mi neikto napisat, kde moze byt chyba?

diky

<{POST_SNAPBACK}>