moerdarbin

SPV C500 problém s nabíjením

Recommended Posts

Mám problém s SPV C500 od Orange. Nějakou dobu fungoval OK, nabíjel jsem ho pomocí USB kabelu z PC. Jenže jednoho krásného dne začal dělat následující: při připojení na USB (nebo klasickou nabíječku) zobrazí mobil ikonu nabíjení (plus oranžová dioda), ale po pár sekundách nabíjení skončí. Baterka se tváří jako nabitá. Při odpojení od nabíječky se ale objeví krutá pravda, nabitá není ani náhodou.

Baterky mám dvě, takže baterkou samotnou to skoro jistě není. Máte někdo nějaký nápad? Bohužel tel. už není v záruce. Hard reset jsem provedl a nepomohlo to.

Předem díky za pomoc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ked nie je problem v baterii, tak to mozno bude nieco, co sa vyskytuje u motorol mpx200- u nich zvykne odist poistka pri nabijani a mobil jednoducho prestane nabijat....Ale tazko povedat..moze to byt hocico...bez servisu sa asi nezaobides....

Share this post


Link to post
Share on other sites
toto delaj nabijeci filtry...da se rict, ze udelat na baterce prakticky zkrat a proto neni mozno nabijet.Kontaktuj me na ICQ 318476895

ywi i Cornholio, díky za odpovědi.

Sehnal jsem ještě jeden SPV C500 a podle posledních pokusů to vypadá na problém s baterií. baterii z nového SPV dokáží nabít bez problémů oba dva mobily, původní dvě baterie (které jsem zmiňoval v prvním příspěvku) nejdou nabít ani v jednom z mobilů. :)

dám tomu pár dní, otestuju to a dám vědět.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


MoDaCo is part of the MoDaCo.network, © Paul O'Brien 2002-2016. MoDaCo uses IntelliTxt technology.