Jump to content

Slovensko Ceska diskusia


Guest stahulko

Recommended Posts

Guest stahulko

Tak ja zacnem. Presiel som mnozstvom romiek od 6.1 az.6.5.3. Momentalne pouzivam poslednu daskalosovu 6.5.3. Ide celkom dobre. Len ma trapi meskajuce zvonenia. V 6.1tke som to vyriesil instalaciou i8000 dialer cab. Vsetko islo fajn ale ked som tam supol iny dialer(phonex2.2) tak opat to zvonilo az po prvom vyzvanacom tone.

Link to comment
Share on other sites

Guest rybar73

tak muzu potvrdit ze jak EnglishLite 23144 od Thundera tak Megalite/Full 23144 od Daskalose maji tento problem. Taky stim bojuju snad uz od pocatku koupje ale zatim neuspesne :-(Zkousel jsem i Resco a Semsungacky Dailer vypnout /zapnout ale marne. Pokud se najde nekdo komu to na 6.5.x ROMce nedela tak at se smele ozve.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vreckam

Giorgio armani v3 ... asi nejlepší ROM co jsem měl .. velice rychlá, zvoní hned, funguje BT i wifi, nemůžu si stěžovat ... můžu jen doporučit.

Link to comment
Share on other sites

Guest rybar73

Dik za tip hned jsem ji zkusil a mas pravdu ani spozdene volani a ani neznamy volajici pri kratkem prozvoneni uz neni problem :-) Necham ji chvilec na testovani jak to bude s rychlosti. Skoda ze to neni megalite a 6.5.x to by byla opravdu parada.

Chtelo by ji to mozna trochu vice provrtat a zjistit kde muze byt zakopany pes ze tady se problemy nevyskytuji na rozdil od jinych.

ps. mozna nebude od veci zkusit i posledni ROMku od Thundera:

German/English B7610 Armani Lite ROM based on 28244 xip/sys & B7620 OEM, AVAILABLE-supports UC_NET

pokud zachoval i stavajici ovladace a neudelal jen skin tak treba by to mohlo fungovat :-)

Edited by rybar73
Link to comment
Share on other sites

Guest stahulko

Skusil niekto uz poslednu thunderovu romku? English B7610 Armani Lite ROM based on 28244. Vcera som flashnul daskalosovu 23144 a som celkom spokojny, len to ring delay ma stve

Link to comment
Share on other sites

Giorgio armani v3 ... asi nejlepší ROM co jsem měl .. velice rychlá, zvoní hned, funguje BT i wifi, nemůžu si stěžovat ... můžu jen doporučit.

A fakt ti funguje příjem souborů do mobilu přes BT? Já ji měl flashnutou, ale mohl jsem jen odesílat soubory, přijímat z jiných mobilů mi nešlo.

A podařilo se ti rozchodit nějak ten přední foťák?

Mám teď Daskalos B7610 6.5 Build 21916 megalite a jsem celkem spokojený, ikdyž ta prodleva ve vyzvánění (po druhém zazvonění) a neznámý volající při krátkém prozvonění tam je.

Edited by V3nd4
Link to comment
Share on other sites

no , podle me to zas tak velka vada na krase neni , kdyz to zacne zvonit u me cca 3 sekundy po tom co tomu kdo mi vola *zatuta* telefon .... to je myslim v unosne hranici

Edited by fore
Link to comment
Share on other sites

Guest rybar73
A fakt ti funguje příjem souborů do mobilu přes BT? Já ji měl flashnutou, ale mohl jsem jen odesílat soubory, přijímat z jiných mobilů mi nešlo.

A podařilo se ti rozchodit nějak ten přední foťák?

Mám teď Daskalos B7610 6.5 Build 21916 megalite a jsem celkem spokojený, ikdyž ta prodleva ve vyzvánění (po druhém zazvonění) a neznámý volající při krátkém prozvonění tam je.

Tak mi prijem i odesilani pres BT funguje ale predni kamera zamrza..nicmene nevim na co to je dobre :-)

Link to comment
Share on other sites

kameru na videohovor sem za ten rok a pul co telefon mam ani nepouzil , podle me naprosto zbytecnej kousek WH v telefonu , ale hodl doba pokroku si zada nevyuzitelne , presto uzasne funkce.

Link to comment
Share on other sites

Guest Wir-jin

Zdarec klucí :huh:

Mám dotaz...vlastním HTC HD2 - tu jsem si komplet překopal, ale to je teď jedno - dostala se mi do ruky právě Omnia Pro. V rámci týděnního výměnného pobytu telefonů :D No a chtěl bych ji troška vyšperkovat kolegovy :huh: nevíte kde bych našel nějaký návod jak do té Omniovky nasypat třeba jednu z těch ROM co tu uvádíte? Potřebné soubory včetně ROM nejsou problém (přikůpíme :-D ) a i ten návod může být třeba i v angličtině... Za dva dny mu ji mám vrátit a jak na sviňu mám málo času a má to být překvápko....Vím že kdybych trocha zapátral tak bych na něco narazil, ale chtěl bych vás poprosit...jen o odkázek :rolleyes:

Co se týče Práce s ROM...nějaký ten pátek už se vrtám v HTCéčkách, ale jak je to u Samsungu netuším...

Edited by Wir-jin
Link to comment
Share on other sites

Wir-jin

Tady v tomhle vláknu máš nejlepší rozcestník na vše pro B7610:

New B7610 Omnia Pro Collection Thread

mrkni na Guides -> Flashing

kameru na videohovor sem za ten rok a pul co telefon mam ani nepouzil , podle me naprosto zbytecnej kousek WH v telefonu , ale hodl doba pokroku si zada nevyuzitelne , presto uzasne funkce.

Videohovory nepoužívám, ale nenosím u sebe zrcátko a sem tam se potřebuju mrknout, co mi zůstalo od oběda mezi zubama. :rolleyes:

Edited by V3nd4
Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Tak vás všechny zdravím, zatím jsem sem nic nenapsal,tak aspoň budu mít první příspěvek.

Mám v telefonu už dlouhou dobu Armani Rom v3 od Daskalose a je to podle mě vážně super romka. Jen to odesílání souborů přes bluetooth mi taky nefunguje. Přijímat jde v pohodě. Ale to mi nevadí.

Jediná škoda je, že není i Megalite.

Edited by womacka
Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Díky, to jsem nezkoušel. Bohužel první možnost to vyzkoušet budu mít až o víkendu. Tak pak dám určitě vědět.

Edit: Nezkoušel náhodou někdo z vás ukuchtit si vlastní romku? Abych se přiznal,tak mě to velmi láká, ale mám s tím problémy a spoustu otázek. Tak kdyby byl někdo tak moc hodný... :rolleyes:

Edited by womacka
Link to comment
Share on other sites

Guest Vreckam
A fakt ti funguje příjem souborů do mobilu přes BT? Já ji měl flashnutou, ale mohl jsem jen odesílat soubory, přijímat z jiných mobilů mi nešlo.

A podařilo se ti rozchodit nějak ten přední foťák?

Mám teď Daskalos B7610 6.5 Build 21916 megalite a jsem celkem spokojený, ikdyž ta prodleva ve vyzvánění (po druhém zazvonění) a neznámý volající při krátkém prozvonění tam je.

Tak vás všechny zdravím, zatím jsem sem nic nenapsal,tak aspoň budu mít první příspěvek.

Mám v telefonu už dlouhou dobu Armani Rom v3 od Daskalose a je to podle mě vážně super romka. Jen to odesílání souborů přes bluetooth mi taky nefunguje. Přijímat jde v pohodě. Ale to mi nevadí.

Jediná škoda je, že není i Megalite.

Mám BT spárované (musí se zadávat heslo) s notebookem a jede to v pohodě. Přední foťák nepoužívám a opravdu nevím k čemu ta funkce je, takže u mě zřejmě nefunguje :rolleyes:.

Link to comment
Share on other sites

zdarte , mel bych otazku , kde prepisu origo uvitaci melodii na tu svou vlastni ! , popr predelam hnusnej uvitaci obrazek O2 :huh: ... jaka a kde ta slozka v : Windows je ... ( pokud teda neni nekde uplne jinde ) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest Wir-jin

To: V3nd4

Díky moc...už se tím prokousávám. A ještě jeden dotaz: U Mé HD2ky jsem si nastavil češtinu (ikdyž ji původně neobsahovala ROM) změnou registru ve Winech (počeští se asi 85%). Funguje něco podobného i u Samsungu? Nebo je nutné stahovat ROM pouze s češtinou (kde je uvedena). Nebo existuje nějaké počeštění? Třeba od SunySoftu?

Jinak ještě jednou dík ;-)

EDIT: Už jsem na to došel...ale i tak dík ;-)

Edited by Wir-jin
Link to comment
Share on other sites

Guest FloydPink

Měl bych dotaz. Pro telefonování používám obečejný dialer od WM. Nahoře v seznamu kontaktů se mi objevují ztracené volání, nebo volané čísla, a problém je v tom, že ten kontakt který je ztracený nebo volaný se nezobrazuje normálně v seznamu (zařazen podle abecedy). Nevíte jak to zařídit, aby byli všechny kontakty seřazené?

Link to comment
Share on other sites

Vreckam:

Takže teď jsem flashnul tuhle Daskalos Giorgio Armani v3 ROMku znova a BT funguje bez chyby (zkoušeno jen s jedním telefonem, s kterým to předtím nešlo).

Dávals tam ten Autoclosefix, nebo není potřeba?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.