• Announcements

• Reminder - MoDaCo position on illegal content   07/30/15

ILLEGAL CONTENT I'd like to just reaffirm MoDaCo's position regarding piracy and illegal content in the light of some recent questions / postings. Posts will be censored by myself or my moderation team if the contain or link to: Illegal / pirated / cracked software or sites that host such softwareNintendo emulators / ROMs or sites hosting them (in light of Nintendo's legal stance)CUSTOM ROMS You may discuss and post links to custom device ROMs on MoDaCo, provided the following rules are adhered to: ROMs must not contain any illegal 3rd party software (this includes trial versions included without permission)ROMs must give full credit to the original authorISSUES If you have any issues with this policy, please contact PaulOBrien directly via PM.
    • Reminder: Selling items on the forum directly is not allowed   07/30/15

Please note that selling items on the forum directly is not allowed by the forum rules. There is a forum for eBay auctions whereby you can list the items on eBay and link to them there. This is the ONLY forum for this type of activity. You may also advertise links to the eBay forum in your signature. Please note that selling directly in contravention of these rules will result in a warning / suspension / ban.

Slovensko Ceska diskusia

131 posts in this topic

Posted

tak moje B7610 jde asi k sipku... zacina se mi rozpadat obraz jako kdyz ma VGA spatnou ramku ... a telefon cim dal casteji mrzne ..... takze asi bude nasledovat prechod na jinou platformu

0

Posted

tak moje B7610 jde asi k sipku... zacina se mi rozpadat obraz jako kdyz ma VGA spatnou ramku ... a telefon cim dal casteji mrzne ..... takze asi bude nasledovat prechod na jinou platformu

co budeš kupovat? mě ještě sice omnia jede, ale přemýšlím o výměně, ale nevím za co. Podmínka je trošku normální rozměry, zhruba jako omnia, ale hlavně HW klávesnici a na to je náš trh nějak moc chudý :(

0

Posted

tak ja dostal Xperia RAY, hw klavesnici jsem vyuzival stejne jen kdyz sem mel pripito. a na dotykovce sem psal nesmysly ...

prvni dojmy z androinda.... furt to neco dela na pozadi, jeste hosrsi nez WM :( ale mam ji jen 3 dny a neni moc cas to poladit.

co budeš kupovat? mě ještě sice omnia jede, ale přemýšlím o výměně, ale nevím za co. Podmínka je trošku normální rozměry, zhruba jako omnia, ale hlavně HW klávesnici a na to je náš trh nějak moc chudý :(

0

Posted

na tu xperii jsem se díval, dělá se i s klávesnicí, jestli se nepletu, ale jak jsem ji viděl naživo, tak mi nějak nesedí vzhledově ... jinak já klávesnici potřebuju, píšu z telefonu docela dost mailů a ťupat to na displeji mi nesedí. Zkoušel jsem to na galaxy s2 a je to takové na prd :) (předtím jsem měl htc s710, tak už asi telefon bez hw klávesnice nechci).

0

Posted (edited)

a co tak Motorola MILESTONE, vypada to na celkem velkou klavesnici,

Osobne me nejvic stve synchronizace kontaktu a kalendare, jekiloz je to pracovni nastroj a pouzivam outlook .... zlata B7610.

prevadet go googlu a drbat se s tim 2x, nic moc.

Edited by Sokharos
0

Posted

Zdravím :) nemáte někdo někde v záloze v počítači romky pro B7610? nejlépe od daskala, protože všechny jsou na megauploadu a ten jak je známo je mrtvej :\

1