Jump to content

Photo

Sunnysoft - stanovisko k aplikacím SmartPack

- - - - -

• Please log in to reply
23 replies to this topic

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts
  • Devices:Samsung i600, HTC Typhoon

V jakem formatu musi byt cisla v SMS aby je SMS filter dokazal "prelozit" na jmena z adresare? Tuto funkci docela ocenim, protoze jsem zvykly z meho minuleho mobilu, ktery to delal automaticky.

<{POST_SNAPBACK}>

Mě to chodilo celkem v pohodě a používám formát +420 123456

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Samsung SGH-i600 (european version of BlackJack)
Eurotel Smartphone II (HTC Typhoon)
Eurotel Smartphone (HTC Tanager)
Nokia N70, N73

Bennyb

Bennyb

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Zajímavé je, že pokud VCard pošlu sám na sebe z SP, taky nepřijde. Zjistil jsem,
že na Homescreen VCard se dá navigačním tlačítkem sjet až dolů, nic to sice nezobrazuje, ale po zmáčknutí akce vyskočí obrazovka přijatých VCard, bohužel prázdná. Zdá se, jakoby si tato aplikace nevěděla rady s voláním API pro SMS, nebo možná zprávu přijme ale chyba je ve volání funkcí pro zobrazení. Mohlo by to souviset se změnou některých knihoven na této verzi  WM2003SE. Utvrzuje mě v tom i to, že nedojde ani VCard v textové podobě, tak jak ji SP vytvoří.

A ještě jeden postřeh, tentokrát k T9 - slovník přidaných slov je společný pro všechny jazyky - tedy slovo které přidám např. v anglické T9 se mi potom nabízí ve všech jazycích. Víte někdo, kde jsou tyto slova uloženy? Evidentně již mimo T9...dll
Jirka.

<{POST_SNAPBACK}>

Jen tak do diskuze ohledně VCard, Eurotel SP II chodí obousměrně s NOKIA 6230. Až na češtinu a to je poměrně zajímavé, z NOK do SP O.K. ale z SP do NOK nikoli.

• 0

Jenycek

Jenycek

Regular

• Members
  • PipPip
  • 52 posts
  • Devices:Qtek 8310
Preji Vam krasny den.

Po instalaci SmartPacku od SunnySoftu, respektive SMS filteru se mi u kazde SMS pred text prijate SMS vlozi jmeno odesilatele (pr.: Jmeno Prijmeni; samotny text SMS). Je to bezne, nebo to s tim vubec nesouvisi?

• 0
Jenycek
email: web(dot)net(at)ramdata(dot)org
http://www.ramdata.org

Qtek 8310 + 1GB Kingmax

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts
  • Devices:Samsung i600, HTC Typhoon

Preji Vam krasny den.

Po instalaci SmartPacku od SunnySoftu, respektive SMS filteru se mi u kazde SMS pred text prijate SMS vlozi jmeno odesilatele (pr.: Jmeno Prijmeni; samotny text SMS). Je to bezne, nebo to s tim vubec nesouvisi?

<{POST_SNAPBACK}>

Podle mě to dělá právě ta aplikace sunnysoft, která nahrazuje telefonní čísla jmény ze seznamu. Já už to odinstaloval a je to zase po staru...

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Samsung SGH-i600 (european version of BlackJack)
Eurotel Smartphone II (HTC Typhoon)
Eurotel Smartphone (HTC Tanager)
Nokia N70, N73

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users