Jump to content

synchronizacia cez BT


Guest kultus

Recommended Posts

Zdravim Vas urobit taketo forum bol super napad...som tu novy takze zdravim...

Mam teraz problem synchronizovat SDA s PC cez Bluetooth uz som to vcera rozchodil ale dnes som to skusal v skole cez USB a nepodarilo sa a teraz som skusal PC->BT->SDA a vobec sa nechce spojit pritom BT ho vidi ale Activesync nie pomozte prosim... nie vzdy sa mi chce nabijat mobil cez PC a BT je niekody naozaj lepsie DIKY :lol:

MK

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Zdravim Vas urobit taketo forum bol super napad...som tu novy takze zdravim...

Mam teraz problem synchronizovat SDA s PC cez Bluetooth uz som to vcera rozchodil ale dnes som to skusal v skole cez USB a nepodarilo sa a teraz som skusal PC->BT->SDA a vobec sa nechce spojit pritom BT ho vidi ale Activesync nie pomozte prosim... nie vzdy sa mi chce nabijat mobil cez PC a BT je niekody naozaj lepsie DIKY :lol:

                                                                                                     MK

<{POST_SNAPBACK}>

Já nemám BT v počítači takže tuhle problematiku přehlížím ale téměř u všech diskuzí je připíchnutý návod jak rozchodit Active Sync a BT.

Hned v prvním příspěvku v diskuzi: http://www.modaco.com/index.php?showtopic=119341je ke stažení PDF s návodem. Je to k něčemu? Někde jsem tam zahlédnul že je docela kritické používat Windows XP ve verzi SP2.

Link to comment
Share on other sites

Já nemám BT v počítači takže tuhle problematiku přehlížím ale téměř u všech diskuzí je připíchnutý návod jak rozchodit Active Sync a BT.

Hned v prvním příspěvku v diskuzi: http://www.modaco.com/index.php?showtopic=119341je ke stažení PDF s návodem. Je to k něčemu? Někde jsem tam zahlédnul že je docela kritické používat Windows XP ve verzi SP2.

<{POST_SNAPBACK}>

dik za odpoved ja to probnem a dam vediet mam win 2000

Link to comment
Share on other sites

U XP SP2 je problém, že mají implementovaný svůj vlastní "univerzální" ovladač pro BT zařízení. Je nutné jim vnutit např. pro BT dongle ovladače z webu nebo z dodaného CD. A pak je potřeba párování navázat z mobilu, ne z PC.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.