Jump to content

Photo

Prach pod krycim sklem displeje

- - - - -

• Please log in to reply
51 replies to this topic

Vanis

Vanis

Regular

• Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • Devices:Siemens C35 :)

Jestli chceš, tak ti to klidně i vyfotím ale opravdu to sklíčko jde jakoby pod ten stříbrný rámeček kolem displeje a není tam vidět nikde žádná mezera. Res. vlasovou mezeru mám mezi tím stříbrným rámečkem a vlastním tělem telefonu ale ne mezi rámečkem a sklíčkem.

<{POST_SNAPBACK}>

no tuhle mezeru jsem mám přesně namysli, pročetl jsem si fórum o DUSTu a právě tama se to svinstvo dostává (jak jinak přirozeně). V rozích jsou prý něco jako "mounting holes" a tudy to tam leze nejvíce ... přesně můj problém, začíná to v rohu.

no jinak ...

... dnes jsem byl reklamovat prach pod krycím sklem ... za týden používání jsem měl v levém horním rohu snad 10 zrnek.
Jiná věc, že jsem si domrvil registry a nějaké věci mi v telefonu nechodily, a prozřetelně jsem si neudělal backup :roll: Takže tak jako tak telefon putuje do GSMmobil ... budiž mi země lehká.
Hrozně mě zajímá, jak si poradí s tím prachem, co mi odpové, snad mě nepošlou do pr... určtě dám vědět, jak to dopadlo.

P.S. ze zákona mají na reklamaci lhůtu 30 dnů, snad do této doby nevyužijí, to by mě asi jeblo ...

• 0
Vanis
ICQ 70992833
Eurotel Smartphone II

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts
  • Devices:Samsung i600, HTC Typhoon

no tuhle mezeru jsem mám přesně namysli, pročetl jsem si fórum o DUSTu a právě tama se to svinstvo dostává (jak jinak přirozeně). V rozích jsou prý něco jako "mounting holes" a tudy to tam leze nejvíce ... přesně můj problém, začíná to v rohu.

no jinak ...

... dnes jsem byl reklamovat prach pod krycím sklem ... za týden používání jsem měl v levém horním rohu snad 10 zrnek.
Jiná věc, že jsem si domrvil registry a nějaké věci mi v telefonu nechodily, a prozřetelně jsem si neudělal backup  :roll:  Takže tak jako tak telefon putuje do GSMmobil ... budiž mi země lehká.
Hrozně mě zajímá, jak si poradí s tím prachem, co mi odpové, snad mě nepošlou do pr... určtě dám vědět, jak to dopadlo.

P.S. ze zákona mají na reklamaci lhůtu 30 dnů, snad do této doby nevyužijí, to by mě asi jeblo ...

<{POST_SNAPBACK}>

Já teda zatím žádný prach nevidím ale ta spára je fakt vlasová. Téměř neznatelná. Třeba to je opravdu upravené aby to už nezlobilo.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Samsung SGH-i600 (european version of BlackJack)
Eurotel Smartphone II (HTC Typhoon)
Eurotel Smartphone (HTC Tanager)
Nokia N70, N73

Majkl

Majkl

Regular

• Members
  • PipPip
  • 73 posts
  • Devices:QTec 8010
No ať hledám, jak hledám, tak tam ani tu téměř neznatelnou mezeru nemám. Nebo ji prostě nevidím. Ani v rozích.

• 0
Eurotel Smartphone II / Qtek 8010

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

No ať hledám, jak hledám, tak tam ani tu téměř neznatelnou mezeru nemám. Nebo ji prostě nevidím. Ani v rozích.

<{POST_SNAPBACK}>

Chtělo by to vidět tu "starou" verzi telefonu ale podle mě my máme telefony co to už mají opravené takže tam žádná spára není a proto nic nevidíme.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

marel

marel

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • Devices:Qtek 8310
Tak uz taky..
telefon mam zhruba tyden (nosim ho neustale v kapse) a v levem hornim uz mam taky par zrnicek :-(
Jinak ta leva strana (cela) blbe dolejha - staci v uplne tme mit rozsviceny foun a pod urcitym uhlem z boku to lehounce prosvita..

• 0

Vanis

Vanis

Regular

• Members
  • PipPip
  • 55 posts

Tak uz taky..
telefon mam zhruba tyden (nosim ho neustale v kapse) a v levem hornim uz mam taky par zrnicek :-(
Jinak ta leva strana (cela) blbe dolejha - staci v uplne tme mit rozsviceny foun a pod urcitym uhlem z boku to lehounce prosvita..

<{POST_SNAPBACK}>

přesně tak, máš ten samý problém, co já ... nahoře a dole sklíčko doléhá hezky, ale po stranách jsou mezery (vlevo větší)

já mám tel. od úterka v reklamaci, tak jsem zvědavý jak si s tím poradí a kdy dostanu tel. z5 !!!

jestli mi vrátí telefon, tak ja k byl, že to není závada nebo podobné kecy, tak si tam asi osobně zajedu, i když to mám 300km :D nedokážu si totiž představit, co za maras bych pod tím sklem měl třeba po půl roce používání ...

• 0
Vanis
ICQ 70992833
Eurotel Smartphone II

bolek

bolek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 posts
  • Devices:SPV c500

no nejaka ten kry/foliet byse hodil/a, mas nejaky tip kde to sehnat ? kdyz uz bych neco chtel tak neco decentniho, ne ty silene "kozene" obaly co se vsemozne prodavaji :D

<{POST_SNAPBACK}>

Tiez by ma zaujimali nejake puzdra. Zatial ma zaujali tieto zaujimave puzdra na Typhoon (spv/et2...):

- Krusell

- alebo taketo decentne na opasok (tu su aj ine farby)

Videli ste nieco podobne predavat na Slovensku alebo v Cechach?

• 0
Orange SPV C500 + 512 Transcend

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

Tiez by ma zaujimali nejake puzdra. Zatial ma zaujali tieto zaujimave puzdra na Typhoon (spv/et2...):

- Krusell

- alebo taketo decentne na opasok (tu su aj ine farby)
Videli ste nieco podobne predavat na Slovensku alebo v Cechach?

<{POST_SNAPBACK}>

Krusell prodává www.sunnysoft.cz a mají většinu věcí skladem.
Já mám od nich horizontální pozdro a je dobré. Chtěl jsem nějaké, kde z telefonu nelezou rohy, takže při pádu na hranu se nic nemůže stát.
Ještě jsem si na zadní kryt baterky nalepil takový samolepící plíšek a můžu telefon mít v autě připevněný na magnetu co se prodává na benzínkách.
A poslední drobnost jsem koupil taky od Sunnysoftu - je to taková malá plastová sponka, nalepí se taky dozadu na telefon a jednak má očko na šňůrku na krk (konečně řešení) a hlavně, dá se do ní dát ten čep na jakékoliv otočné klipy Krusell. Funguje to a vypadá to docela použitelně.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

bolek

bolek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 posts

Krusell prodává www.sunnysoft.cz a mají většinu věcí skladem.
Já mám od nich horizontální pozdro a je dobré. Chtěl jsem nějaké, kde z telefonu nelezou rohy, takže při pádu na hranu se nic nemůže stát.
Ještě jsem si na zadní kryt baterky nalepil takový samolepící plíšek a můžu telefon mít v autě připevněný na magnetu co se prodává na benzínkách.
A poslední drobnost jsem koupil taky od Sunnysoftu - je to taková malá plastová sponka, nalepí se taky dozadu na telefon a jednak má očko na šňůrku na krk (konečně řešení) a hlavně, dá se do ní dát ten čep na jakékoliv otočné klipy Krusell. Funguje to a vypadá to docela použitelně.

<{POST_SNAPBACK}>

Jeeeej, diky. Klobuk dole pred sunnysoftom. Takuto sponku myslis? Mohol by si prosim ta dat nejaky link na tu sponku, lebo to na tom sunnysofte neviem najst

Krusell-puzdro som nasiel. Vdaka

• 0

bolek

bolek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 posts
Este ma napadlo: akurat pozeram to horizontalne puzdro (predpokladam ze asi XS-long mas). Nie je problem, ze ked pritlacis na puzdro, zapne sa ti display? Mal som jedno take podobne puzdro a musel som ho z toho dovodu vratit, lebo display mi dost casto zbytocne svietil:-(

• 0

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

Jeeeej, diky. Klobuk dole pred sunnysoftom. Takuto sponku myslis? Mohol by si prosim ta dat nejaky link na tu sponku, lebo to na tom sunnysofte neviem najst

Krusell-puzdro som nasiel. Vdaka

<{POST_SNAPBACK}>

No ten link je na tu magnetku. To je ta druhá věc co jsem myslel.
Oni tam nemají jak na potvoru větší fotku toho očka - ale je to v kitu Klipy - KRUSELL phoneholdic multidapt KIT nebo samotný KRUSELL phoneholdic multidapt

http://obchod.sunnys...store/57102.jpg

To horizontální pouzdro ten telefon docela pevně svírá, nenapadlo mě to že by to zapínalo telefon. Musím to vyzkoušet. Já ho mám vždycky se zamčenou klávesnicí... Podívám se na to.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

bolek

bolek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 posts

No ten link je na tu magnetku. To je ta druhá věc co jsem myslel.
Oni tam nemají jak na potvoru větší fotku toho očka - ale je to v kitu Klipy - KRUSELL phoneholdic multidapt KIT nebo samotný KRUSELL phoneholdic multidapt 

http://obchod.sunnys...store/57102.jpg

To horizontální pouzdro ten telefon docela pevně svírá, nenapadlo mě to že by to zapínalo telefon. Musím to vyzkoušet. Já ho mám vždycky se zamčenou  klávesnicí... Podívám se na to.

<{POST_SNAPBACK}>

Tuto je vacsi obrazok
A to sa nalepi naspodok telefonu? Nevadi to potom ked je telefon v puzdre? Ja som bol v tom ze ten multidapt je iba pre puzdra
http://obchod.sunnys...=41225&level=30

BTW ked su klavesnice zablokovane, display sa rozsvieti iba ked stlacim SPUSTIT (tlacitko nad HOME). Najvyssie polozene tlacidlo je joystick, ale ajtak mi to stlacalo akurat tlacidlo spustit. Ale pravdou je ze telefon bol v tom mojom puzdre dost natesno.

Nemas fotku tvojho telefonu s tou sponkou?

• 0

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

Tuto je vacsi obrazok
A to sa nalepi naspodok telefonu? Nevadi to potom ked je telefon v puzdre? Ja som bol v tom ze ten multidapt je iba pre puzdra
http://obchod.sunnys...=41225&level=30

BTW ked su klavesnice zablokovane, display sa rozsvieti iba ked stlacim SPUSTIT (tlacitko nad HOME). Najvyssie polozene tlacidlo je joystick, ale ajtak mi to stlacalo akurat tlacidlo spustit. Ale pravdou je ze telefon bol v tom mojom puzdre dost natesno.

Nemas fotku tvojho telefonu s tou sponkou?

<{POST_SNAPBACK}>

To je ono. Rozměry toho plastu jsou asi 3x2cm a výška je jen pár mm. Do pouzdra se to dá dostat celkem v pohodě ale hlavně - od té doby co ho mám, nepotřebuju moc pouzdro protože šňůrka na krk je praktická věc a když potřebuju, tak si tam strčím ten otočný čep a klip na pásek.

Tenhle plast mám víceméně od kraje krytu baterie na osu směrem dolů, pak asi půl centimetru mezeru a za tím mám ten plíšek co je potřeba pro magnetku do auta. Vejde se to tam v pohodě.

Ne, mě se to fakt nezapíná. Zrovna jsem to zkoušel. Mám to pouzdro co má uvnitř jinou barvu kůže než venku a je docela pevné.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

bolek

bolek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 posts

... když potřebuju, tak si tam strčím ten otočný čep a klip na pásek.

<{POST_SNAPBACK}>

...to asi poznam. Je to prakticka vec. V dobach NMTcok som tak nosil nokie:-)

Tenhle plast mám víceméně od kraje krytu baterie na osu směrem dolů, pak asi půl centimetru mezeru a za tím mám ten plíšek co je potřeba pro magnetku do auta. Vejde se to tam v pohodě.

<{POST_SNAPBACK}>

Stale mi ale nejde do hlavy ako to tam drzi. To je na to nejaky "superkleber"? :D

• 0

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

...to asi poznam. Je to prakticka vec. V dobach NMTcok som tak nosil nokie:-)
Stale mi ale nejde do hlavy ako to tam drzi. To je na to nejaky "superkleber"?  :D

<{POST_SNAPBACK}>

No u obojího byl přibalený takový čtvereček napuštěný nějakým odmašťovacím přípravkem. Tím se vyčistí to místo a nechá zaschnout. Pak se to normálně přilepí samolepkou co je na tom klipu i na tom plíšku. Drží to jak přibitý. Podle mě to už nejde sundat bez použití nějaké hrubé síly. Fakt to drží šíleně pevně.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

bolek

bolek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 posts
Jeden spokojny zakaznik je lepsi ako ohromujuca reklama. Pri najblizsej navsteve Prahy pojdem navstivit ten obchod a vyskusat. Len si to asi budem dopredu cez net objednat, lebo asi nemaju vsetky puzdra na sklade. Diky za rady

• 0

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

no jinak ...

Jiná věc, že jsem si domrvil registry a nějaké věci mi v telefonu nechodily, a prozřetelně jsem si neudělal backup  :roll:  Takže tak jako tak telefon putuje do GSMmobil ... budiž mi země lehká.

<{POST_SNAPBACK}>

Tak už máš telefon zpátky? Jak to dopadlo?

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

marel

marel

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • Devices:Qtek 8310

<{POST_SNAPBACK}>

Taky sem zvedav jak to dopadne..

Edited by marel, 08 March 2005 - 01:13 PM.

• 0

Vanis

Vanis

Regular

• Members
  • PipPip
  • 55 posts

<{POST_SNAPBACK}>

dnes je to přesně týden, zatím se mi můj dealer neozval, takže zatím nic, asi si napíšu do GSMmobil o nějaké aktuální info ...

• 0
Vanis
ICQ 70992833
Eurotel Smartphone II

Vanis

Vanis

Regular

• Members
  • PipPip
  • 55 posts
Takže telefon mám z5 ... no konečně. Jen tak pro představu, vydával jsem ho z ruky 1.3. a přišel 17.3. z toho odečtěme tak 4 dny na dopravu do Prahy a z5, mno celkem to trvalo.

Takže prach mi odstarnili, přehráli ROmku jak jsem chtěl, ale zdá se mi ta mezírka furt stejná, no uvidíme zda to tam poleze znova ... jesi jo, tak budu hodně nasr. páč být tak dlouho bez telefonu a problém nevyřešen, to je otrava.

UPDATE !!!

Takže už mi tam leze prach znova, zatím teda jen jedno zrníčko, ale tím to určitě nekončí a navíc mi teď v pravém dolním rohu odchlípá horní plast. kryt, když se malinko nadzvedne tak i o 2-3 mm :D Nejde to prostě docvaknout, nevím, jesi mi tam něco zmršili, nebo je jen špatně nasazený ... to snad přilepím sekunďákem.

Takže závěrem zhodnocení opravy "prachového problému" u GSMobilu:

+ prach vyčištěn
- prach se dovnitř dostává znova
- dlouhá doba v servisu
- uvolněný plastový horní díl telefonu

Závěrem tedy nutno říct že nic moc :D Já moc dobře vím, proč hrozně nerad reklamuji zboží v ČR ...

Edited by Vanis, 23 March 2005 - 12:54 PM.

• 0
Vanis
ICQ 70992833
Eurotel Smartphone II

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users