Jump to content

Photo

Zvoneni

- - - - -

• Please log in to reply
28 replies to this topic

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts
  • Devices:Samsung i600, HTC Typhoon
Tak super. Výsledkem "šťourání" v registrech a pokusech s RJV je to, že mi už taky nejdou individuálním kontaktům přiřazovat WMA zvuky a navíc nevidím WMA melodie ani v hlavním seznamu zvuků v settings. Tak jsme na tom stejně. :D
Mě je to celkem badword, protože prakticky všechny zvuky mám stejně ve WAV....

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Samsung SGH-i600 (european version of BlackJack)
Eurotel Smartphone II (HTC Typhoon)
Eurotel Smartphone (HTC Tanager)
Nokia N70, N73

darkan

darkan

Newbie

• Members
  • Pip
  • 13 posts
Attached File  APOLLO13.WAV   16.8KB   393 downloadsAttached File  CFINCOME.WAV   38.16KB   231 downloadsAttached File  ELMAIL.WAV   30.47KB   381 downloadshment]Attached File  siren_american.wav   37.22KB   408 downloadsTady pridávám nejaký zvonení na sms

• 0

Lord Mystic

Lord Mystic

Regular

• Members
  • PipPip
  • 65 posts
  • Devices:SDA

Tak super. Výsledkem "šťourání" v registrech a pokusech s RJV je to, že mi už taky nejdou individuálním kontaktům přiřazovat WMA zvuky a navíc nevidím WMA melodie ani v hlavním seznamu zvuků v settings. Tak jsme na tom stejně. ;)
Mě je to celkem badword, protože prakticky všechny zvuky mám stejně ve WAV....

<{POST_SNAPBACK}>

LOL mě se to také stalo že nemohu zvolit v nastavení aby vyzváněla wma melodie - prostě ji nevidím. Přišli jste na to jak to udělat aby to šlo a poradíte, nebo se do šťourání mám pustit? Byl bych rád za radu, ušetřil bych čas...

• 0
Lord Mystic
http://shadowork.net

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

LOL mě se to také stalo že nemohu zvolit v nastavení aby vyzváněla wma melodie - prostě ji nevidím. Přišli jste na to jak to udělat aby to šlo a poradíte, nebo se do šťourání mám pustit? Byl bych rád za radu, ušetřil bych čas...

<{POST_SNAPBACK}>

Kam ten soubor dáváš?
Mě funguje muzika na zvonění i z karty (pomocí registry tweaku) ale pípání SMS a systémové zvuky musí být v paměti, jinak to nejde.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

darkan

darkan

Newbie

• Members
  • Pip
  • 13 posts
Next round
Attached File  wawawawa.wav   15.3KB   498 downloadsAttached File  teleph.wav   10.81KB   432 downloadsAttached File  Scarylaugh.wav   85.4KB   243 downloadshment]Attached File  RUELPS.WAV   25.73KB   427 downloadsAttached File  RACECAR.WAV   20.84KB   394 downloads[attachment=1350
:attachment]Attached File  kun_2.wav   21.22KB   183 downloadsAttached File  kohout.wav   29.97KB   424 downloads[attachmen
=13501:attachment]Attached File  INCOMING.WAV   33.37KB   431 downloadsAttached File  FEMAIL.WAV   41.29KB   429 downloads[att
chment=13496:attachment]Attached File  cuckooclock.wav   15.51KB   235 downloadsAttached File  DogsBarking.wav   55.97KB   210 downloads]Attached File  5EMESS.WAV   31.97KB   271 downloads

Attached Files

• 0

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

Next round
Attached File  wawawawa.wav   15.3KB   498 downloadsAttached File  teleph.wav   10.81KB   432 downloadsAttached File  Scarylaugh.wav   85.4KB   243 downloadsAttached File  RUELPS.WAV   25.73KB   427 downloadsAttached File  RACECAR.WAV   20.84KB   394 downloads[attachment=1350
:attachment]Attached File  kun_2.wav   21.22KB   183 downloadsAttached File  kohout.wav   29.97KB   424 downloads[attachmen
=13501:attachment]Attached File  INCOMING.WAV   33.37KB   431 downloadsAttached File  FEMAIL.WAV   41.29KB   429 downloads[att
chment=13496:attachment]Attached File  cuckooclock.wav   15.51KB   235 downloadsAttached File  DogsBarking.wav   55.97KB   210 downloadsAttached File  5EMESS.WAV   31.97KB   271 downloads

<{POST_SNAPBACK}>

Některý jsou fakt hezký ;) Já čas od času projdu downloady na coolsmartphone.com a taky se tam objevují slušný zvuky.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

darkan

darkan

Newbie

• Members
  • Pip
  • 13 posts
A můžu sem dát třeba zvonění který jsem si udělal z normalních mp3??????
Asi ne co???

• 0

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

A můžu sem dát třeba zvonění který jsem si udělal z normalních mp3??????
Asi ne co???

<{POST_SNAPBACK}>

No vzhledem k tomu že je jich fůra v anglické části konference, tak v tom nevidím problém. Jsou to fragmenty a ne celé skladby ne?

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

Majkl

Majkl

Regular

• Members
  • PipPip
  • 73 posts
  • Devices:QTec 8010

<{POST_SNAPBACK}>

Já ji sice vidím, ale když to přiřadím, a dám Hotovo, tak to cosi řekne (už si nepamatuju co) a musím to vyhodit...

• 0
Eurotel Smartphone II / Qtek 8010

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users