Jump to content

Photo

Nova miniSD, ako na to?

- - - - -

• Please log in to reply
1 reply to this topic

tomcop

tomcop

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Devices:Eurotel SDA
Zdravim!

Chystam sa kupit 512MB miniSD. Telefon mam 3 tyzdne, uz tam mam nejake veci, mne prisposobene. Chcem sa opytat, ako mam postupovat, ked si chcem veci z internej pamate telefonu presunut na kartu (myslim hlavne soft). Ci to nejako ide. Alebo mam radsej vsetko uninstall a install nanovo. Ako to vlastne funguje? Ono sa ma to pri instalacii opyta, kam to chcem? Ak nie, co treba nastavit? Diky za odpovede. :D

• 0

bolek

bolek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 posts
  • Devices:SPV c500

Zdravim!

Chystam sa kupit 512MB miniSD. Telefon mam 3 tyzdne, uz tam mam nejake veci, mne prisposobene. Chcem sa opytat, ako mam postupovat, ked si chcem veci z internej pamate telefonu presunut na kartu (myslim hlavne soft). Ci to nejako ide. Alebo mam radsej vsetko uninstall a install nanovo. Ako to vlastne funguje? Ono sa ma to pri instalacii opyta, kam to chcem? Ak nie, co treba nastavit? Diky za odpovede. :D

<{POST_SNAPBACK}>

Ano, pri instalacii sa ta to spyta, ci to chces instalovat na telefon alebo na kartu. NAstavujes to na mobile. Ked som si ja kupoval kartu, tak som to z telefonu odinstaloval a naistaloval znova na kartu. Cez active sync je to za chvilu (tools-> add/remove programs)

• 0
Orange SPV C500 + 512 Transcend

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users