Jump to content

Nova miniSD, ako na to?


Guest tomcop

Recommended Posts

Guest tomcop

Zdravim!

Chystam sa kupit 512MB miniSD. Telefon mam 3 tyzdne, uz tam mam nejake veci, mne prisposobene. Chcem sa opytat, ako mam postupovat, ked si chcem veci z internej pamate telefonu presunut na kartu (myslim hlavne soft). Ci to nejako ide. Alebo mam radsej vsetko uninstall a install nanovo. Ako to vlastne funguje? Ono sa ma to pri instalacii opyta, kam to chcem? Ak nie, co treba nastavit? Diky za odpovede. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest bolek
Zdravim!

Chystam sa kupit 512MB miniSD. Telefon mam 3 tyzdne, uz tam mam nejake veci, mne prisposobene. Chcem sa opytat, ako mam postupovat, ked si chcem veci z internej pamate telefonu presunut na kartu (myslim hlavne soft). Ci to nejako ide. Alebo mam radsej vsetko uninstall a install nanovo. Ako to vlastne funguje? Ono sa ma to pri instalacii opyta, kam to chcem? Ak nie, co treba nastavit? Diky za odpovede. :D

<{POST_SNAPBACK}>

Ano, pri instalacii sa ta to spyta, ci to chces instalovat na telefon alebo na kartu. NAstavujes to na mobile. Ked som si ja kupoval kartu, tak som to z telefonu odinstaloval a naistaloval znova na kartu. Cez active sync je to za chvilu (tools-> add/remove programs)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.