Jump to content

Photo

STAHOVANIE SOFTU

- - - - -

• Please log in to reply
7 replies to this topic

kultus

kultus

Newbie

• Members
  • Pip
  • 47 posts
  • Devices:SDA Eurotel
ZDRAVIM VAS...CITIM SA AKO UPLNY KRETEN :oops: ...RAD BY SOM SI STIAHOL NAKY SOFT Z MODACA ALE KED KLIKNEM NA I AGREE A POTOM CKICK HERE FOR DOWNLOAD TAK MI NAPISE ERROR ZE SA TO NEDA Z TOHOLINKU STIAHNUT A INDE TO NEVIEM NAJST TAK MI PLEASE POMOZTE TO STIAHNUT DIKES...mk

• 0
Eurotel SDA-HTC sonata

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts
  • Devices:Samsung i600, HTC Typhoon

ZDRAVIM VAS...CITIM SA AKO UPLNY KRETEN :oops: ...RAD BY SOM SI STIAHOL NAKY SOFT Z MODACA ALE KED KLIKNEM NA I AGREE A POTOM CKICK HERE FOR DOWNLOAD TAK MI NAPISE ERROR ZE SA TO NEDA Z TOHOLINKU STIAHNUT A INDE TO NEVIEM NAJST TAK MI PLEASE POMOZTE TO STIAHNUT DIKES...mk

<{POST_SNAPBACK}>

Co nastavení zabezpečení? Mě to normálně funguje. Není to problém jen jednoho downloadu?

P.S. Když zmáčkneš Caps lock tak to nebude psát jen velkými písmeny a bude to čitelnější.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Samsung SGH-i600 (european version of BlackJack)
Eurotel Smartphone II (HTC Typhoon)
Eurotel Smartphone (HTC Tanager)
Nokia N70, N73

kultus

kultus

Newbie

• Members
  • Pip
  • 47 posts

Co nastavení zabezpečení? Mě to normálně funguje. Není to problém jen jednoho downloadu?

P.S. Když zmáčkneš Caps lock tak to nebude psát jen velkými písmeny a bude to čitelnější.

<{POST_SNAPBACK}>

no zatial mi to spravilo pri stahovani 7 softov ktore som akurat chcel a na skusanie inych nemam cas... mas pravdu male su citatelnejsie ale ja som strojar :D

• 0
Eurotel SDA-HTC sonata

kultus

kultus

Newbie

• Members
  • Pip
  • 47 posts

no zatial mi to spravilo pri stahovani 7 softov ktore som akurat chcel a na skusanie inych nemam cas...  mas pravdu male su citatelnejsie ale ja som strojar :D

<{POST_SNAPBACK}>

vypise mi to toto "You have accessed this file from a link not on this site. Anti-leech is in effect, and you must download the file directly from this site and not from a link found on another site."
som v skole takze s bezpecnostou nic nenarobim je blokovana...moc by mi pomohlo keby mi niekto poslal aspon ten handy converter na [email protected] pleaaaaaaaaaaaaaase
thanx MK

• 0
Eurotel SDA-HTC sonata

lukash

lukash

Newbie

• Members
  • Pip
  • 16 posts
Ja mam stejnej problem jako kultus. Doma jsem si jeste nic z modaco nestahoval, vzdycky nekde jinde a dnes jsem zjistil ze si stahnout doma nic nemuzu. Jake nastaveni zabezpeceni si myslel Tomasi?

• 0
Lukas Vogeltanz
Pribram, Czech Republic
Phone: SMT 5600 (I-mate SP3) ceska ROM

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

Ja mam stejnej problem jako kultus. Doma jsem si jeste nic z modaco nestahoval, vzdycky nekde jinde a dnes jsem zjistil ze si stahnout doma nic nemuzu. Jake nastaveni zabezpeceni si myslel Tomasi?

<{POST_SNAPBACK}>

Myslel jsem zabezpečení sítě (firewall apod). Fakt nevím. Rozhodně při downloadu musí být člověk nalogovaný a nesmí používat odkaz z jiného webu. Musí to být přímo z Modaco. Ale jinak žádné problémy nemám... Zeptám se v anglické konferenci.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

vypise mi to toto "You have accessed this file from a link not on this site. Anti-leech is in effect, and you must download the file directly from this site and not from a link found on another site."
som v skole takze s bezpecnostou nic nenarobim je blokovana...moc by mi pomohlo keby mi niekto poslal aspon ten handy converter na [email protected] pleaaaaaaaaaaaaaase
thanx                                                                                MK

<{POST_SNAPBACK}>

Neotevíráš ty downloady v nějakém jiném okně nebo tak nějak?
Musíš být nalogovaný a kliknout nahoře na downloads a projít to přímo v jednom okně až k tomu downloadu.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

kultus

kultus

Newbie

• Members
  • Pip
  • 47 posts

thanx                                                                                MK

<{POST_SNAPBACK}>

uz to stahujem z domu a vpohode asi to zabezpecenie...

• 0
Eurotel SDA-HTC sonata

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users