Jump to content

Photo

Synchronizace s outlookem - špatný formát tel.

- - - - -

• Please log in to reply
3 replies to this topic

ipetr

ipetr

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 posts
Po synchronizaci s počítčem se mi převedly v Outlooku a následně ve funu všechny tel čísla z formátu +4207772277 na 420 772277. Jak nastavit outlook aby používal telefonní číslo ve správném formátu?

Dík IPetr.

• 0
T-Mobile SDA
(HTC Typhoon, Eurotel Smartphone II)
Windows Mobile 2003 SE CZ

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts
  • Devices:Samsung i600, HTC Typhoon

Po synchronizaci s počítčem se mi převedly v Outlooku a následně ve funu všechny tel čísla z formátu +4207772277 na 420 772277. Jak nastavit outlook aby používal telefonní číslo ve správném formátu?

Dík IPetr.

<{POST_SNAPBACK}>

Když píšu nové číslo v outlooku do kontaktu a vyberu stát "česká republika" tak mi to automaticky doplní +420. Taky mě zajímalo kde se to dá ovlivnit (mě to dělá za +420 xxx mezeru)...
Není to ve vlastnostech vytáčení? Umístění?

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Samsung SGH-i600 (european version of BlackJack)
Eurotel Smartphone II (HTC Typhoon)
Eurotel Smartphone (HTC Tanager)
Nokia N70, N73

Majkl

Majkl

Regular

• Members
  • PipPip
  • 73 posts
  • Devices:QTec 8010

Dík IPetr.

<{POST_SNAPBACK}>

Tak tenhle problém mám taky. Vyřešil jsem to tak (vím, že je to nanic, ale jsem už líný po tom pátrat), že to zapíšu jako (+420)xxxxxxxxx Takhle to funguje bez problémů. Pokud zjistíš, čím to je, napiš, zajímalo by mě to.

• 0
Eurotel Smartphone II / Qtek 8010

MichalN

MichalN

Newbie

• Members
  • Pip
  • 25 posts
  • Devices:HTC Typhoon

Když píšu nové číslo v outlooku do kontaktu a vyberu stát "česká republika" tak mi to automaticky doplní +420. Taky mě zajímalo kde se to dá ovlivnit (mě to dělá za +420 xxx mezeru)...
Není to ve vlastnostech vytáčení? Umístění?

<{POST_SNAPBACK}>

No je fakt, že se ty čísla asi trochu upravují. Teď asi nezjistím přesně jak se to upravuje, protože nevím, jestli byl kontakt tvořený v mobilu nebo Outlooku. Vypadá to, že Outlook převede +420123456789 (v mobilu) na +420 123456789. Pokud mám v mobilu 123456789, tak to zůstane, když to píši v Outlooku udělá z toho 123 456 789. Ale vždy je to číslo, ať s mezerami nebo bez nich, které funguje. Tak to neřeším.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users