Jump to content

Problem s MMS po ROM update


Guest duncho

Recommended Posts

Ahojte...

Mam SDA ET a po update ROM z povodneho na 2.1.31.21 nemozem rozchodit MMS. Proste mi chyba v DATA CONNECTIONS pri vytvoreni MMS profilu, v polozke CONNECTS TO, moznost pridat ako MMS NETWORK.

Som z toho vytoceny, pretoze ti smradi z SK a CZ T-Mobilu neposkytuju ROM update iba ak jedine cez este vacsich smradov sukromnej firmy GSMobile Praha. Napisal som staznost az na T-Mobile Global a T-Mobile do vsetkych krajin kde tento operator funguje + Qtek a aj do HTC. Z HTC mi potom este dva mesiace chodili reporty o precitani mojho mailu od tych cinanov...

Z T-Mobile SK ma hned kontaktovali (dokonca si dali namahu zistit moje cislo pretoze som sa iba podpisal), ze hned to budu riesit a ze pridaju tento update na ich web ako to maju aj nemci. Samozrejme ze sa nic neudialo...

ROM sa nikde stiahnut neda, pretoze na tych norskych a svedskych weboch QTEK-u treba spravne IMEI (tam kupovaneho telefonu)...

Tak asi tak.

Ak mate niekto s tym skusenosti ako to urobit, pls dajte vediet. Pripadne poskytnite link, kde sa daju stiahnut ROM-y na SDA.

Vdaka.

Dano

ICQ: 300009973

AOL: duncho1

@mail: duncho(zavinac)gmail.com

Edited by duncho
Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda

Kamarád řeší celkem pravidelně stejný problémy u českého T-Mobile s původním telefonem od Eurotelu (ekvivalent e100). Chvilku to jede, pak se něco změní a MMS přestanou fungovat.. Já s tím nemám problém ani u Eurotelu ani u Oskara. Takže snad napíše někdo z uživatelů T-Mobile...

Link to comment
Share on other sites

Tomas,

nemas nahodou nejaky novsi ROM? To co som pozeral tu na Modaco, su neplatne linky... Snazil som sa aj najst niekde na Modaco popis ROM-ov a ich odstranene nedostatky, non ic som nenasiel...

A ak ano, tak tam niekto napisal ze na oficialnych strankach su aj popis k nim. Ale nikto neda link kde to je... Ja som sa pokusal nieco najst, nasiel som na nemeckom T-Mobile a potom tie QTEK stranky zo severnych krajin, len tam sa nedostanes, pretoze IMEI treba tam kupovaneho telefonu...

ICQ: 300009973

AOL: duncho1

@mail: duncho(zavinac)gmail.com

<{POST_SNAPBACK}>

Edited by duncho
Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Tomas,

nemas nahodou nejaky novsi ROM? To co som pozeral tu na Modaco, su neplatne linky... Snazil som sa aj najst niekde na Modaco popis ROM-ov a ich odstranene nedostatky, non ic som nenasiel...

A ak ano, tak tam niekto napisal ze na oficialnych strankach su aj popis k nim. Ale nikto neda link kde to je... Ja som sa pokusal nieco najst, nasiel som na nemeckom T-Mobile a potom tie QTEK stranky zo severnych krajin, len tam sa nedostanes, pretoze IMEI treba tam kupovaneho telefonu...

ICQ: 300009973

AOL: duncho1

@mail: duncho(zavinac)gmail.com

<{POST_SNAPBACK}>

<{POST_SNAPBACK}>

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ahojte...

Mam SDA ET a po update ROM z povodneho na 2.1.31.21 nemozem rozchodit MMS. Proste mi chyba v DATA CONNECTIONS pri vytvoreni MMS profilu, v polozke CONNECTS TO, moznost pridat ako MMS NETWORK.

Som z toho vytoceny, pretoze ti smradi z SK a CZ T-Mobilu neposkytuju ROM update iba ak jedine cez este vacsich smradov sukromnej firmy GSMobile Praha. Napisal som staznost az na T-Mobile Global a T-Mobile do vsetkych krajin kde tento operator funguje + Qtek a aj do HTC. Z HTC mi potom este dva mesiace chodili reporty o precitani mojho mailu od tych cinanov...

Z T-Mobile SK ma hned kontaktovali (dokonca si dali namahu zistit moje cislo pretoze som sa iba podpisal), ze hned to budu riesit a ze pridaju tento update na ich web ako to maju aj nemci. Samozrejme ze sa nic neudialo...

ROM sa nikde stiahnut neda, pretoze na tych norskych a svedskych weboch QTEK-u treba spravne IMEI (tam kupovaneho telefonu)...

Tak asi tak.

Ak mate niekto s tym skusenosti ako to urobit, pls dajte vediet. Pripadne poskytnite link, kde sa daju stiahnut ROM-y na SDA.

Vdaka.

Dano

ICQ: 300009973

AOL: duncho1

@mail: duncho(zavinac)gmail.com

<{POST_SNAPBACK}>

- Ja mam qtec 8310 kupeny v Cesku a tiez akosi neviem rozbehat odosielanie MMS tu na Slovensku v T-mobile. Ak by sem niekto napisal postup alebo odkaz, potesil by ma :)

Mato

Link to comment
Share on other sites

- Ja mam qtec 8310 kupeny v Cesku a tiez akosi neviem rozbehat odosielanie MMS tu na Slovensku v T-mobile. Ak by sem niekto napisal postup alebo odkaz, potesil by ma :)

Mato

<{POST_SNAPBACK}>

Mato, ako si spokojny s tou 8310? Nevies este zohnat jeden?

Dano

Link to comment
Share on other sites

Mato, ako si spokojny s tou 8310? Nevies este zohnat jeden?

Dano

<{POST_SNAPBACK}>

spokojny som, uz som ho "odomkol" a nahral nejake programy podla

http://www.qtek8310.euweb.cz/Obsah.html

vsetko pekne funguje :)

Ale zatial este riesim toto:

Uz sa s tym dost dlho hram a nenastavil som odosielanie MMS

ani sa neviem dostat na stranku wap.t-zones.sk

Mozte mi niekto napisat postup nastavenia?

Pripadne, kto mate qtec8310 i v ÈR, viete sa dostat na wap.t-zones.sk?

Inak je to vyborna vecicka. Najlepsie s nim zacat tu:

http://www.qtek8310.euweb.cz/Obsah.html

Ja som to kupil normalne v Cesku na dobierku

http://www.ahmobile.cz/inshop/scripts/shop_NF.asp

Mali by to tam mat.

Link to comment
Share on other sites

Ahojte...

Mam SDA ET a po update ROM z povodneho na 2.1.31.21 nemozem rozchodit MMS. Proste mi chyba v DATA CONNECTIONS pri vytvoreni MMS profilu, v polozke CONNECTS TO, moznost pridat ako MMS NETWORK.

Som z toho vytoceny, pretoze ti smradi z SK a CZ T-Mobilu neposkytuju ROM update iba ak jedine cez este vacsich smradov sukromnej firmy GSMobile Praha. Napisal som staznost az na T-Mobile Global a T-Mobile do vsetkych krajin kde tento operator funguje + Qtek a aj do HTC. Z HTC mi potom este dva mesiace chodili reporty o precitani mojho mailu od tych cinanov...

Z T-Mobile SK ma hned kontaktovali (dokonca si dali namahu zistit moje cislo pretoze som sa iba podpisal), ze hned to budu riesit a ze pridaju tento update na ich web ako to maju aj nemci. Samozrejme ze sa nic neudialo...

ROM sa nikde stiahnut neda, pretoze na tych norskych a svedskych weboch QTEK-u treba spravne IMEI (tam kupovaneho telefonu)...

Tak asi tak.

Ak mate niekto s tym skusenosti ako to urobit, pls dajte vediet. Pripadne poskytnite link, kde sa daju stiahnut ROM-y na SDA.

Vdaka.

Dano

ICQ: 300009973

AOL: duncho1

@mail: duncho(zavinac)gmail.com

<{POST_SNAPBACK}>

Podarilo sa rozbehat to MMS?

Mam Qtec 8310 a asi je to ten isty problem, ze chyba moznost pridat MMS NETWORK.

Aspon nieco take mi vrave technik v T-Mobile, ked sa s tym hral a nenastavil to nakoniec.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda

Kamarádovi jsem pùjèil mùj starý SPV, který 100% v síti Eurotelu fungoval. Pøekonfiguroval si to na nastavení T-Mobile, bìželo mu to asi 3 dny a pak pøestaly chodit MMSky. Znièeho nic, nic nemìnil, nic nenahrával. A už to nejde rozchodit. Já jsem svùj SPII pøestavìl na Vodafone a všechno funguje bezproblémù. Mám pocit, že problém nebude asi na stranì tìch telefonù ale spíš na zpùsobu, jakým je potøeba nastavit parametry sítì u T-Mobile nebo nìco takovýho. Fakt nechápu ale je to další èlovìk s takovými problémy s MMS.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.