Jump to content

Photo

GT540 Update to 2.1 Tutorial (Croatian Language)

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
46 replies to this topic

felixbbb031

felixbbb031

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
  • Devices:lg gt540

ja imam jedno pitanje dali ostane na hrvatskom ako ga update-am?????

trebali bi ostati svi jezici,pa tako i hrvatski. nisam jos naisao na taj problem.

• 0

Freon35

Freon35

Regular

• Members
  • PipPip
  • 53 posts
  • Devices:Huawei U8220 & Huawei U8110

u majku mu. jesi ukljucio 'debugging mode'? probaj restartati komp sa mobom ustekanim u komp. meni je tako uspjelo. ponovno dobro procitaj upute. ja sam skoro skurio mob.

Uspio sam staviti 2,1 update1 i dalje ni mrdac. Nikako ugurati fastboot ni amon ra.

• 0

May the force be with you!

SrkeeOSK

SrkeeOSK

Newbie

• Members
  • Pip
  • 22 posts
  • Devices:GT540 Optimus

Uspio sam staviti 2,1 update1 i dalje ni mrdac. Nikako ugurati fastboot ni amon ra.

i ja sam naletio na jedan taka telefon, nako flasha jednostavno kao da nije flashan, a na 2,1, je normano updateao. nisam jos nasao rjesenje...

• 0

liverpool_hooligans

liverpool_hooligans

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
Dobri ljudi, treba mi pomoc. Hteo sam sa 2.3.5 androida da ga vratim na 2.1 i sve sam lepo uradio, zavrsio update softvera, ali kada pokrece sistem i butuje, posle onog LG logo-a kada pise android pa ona animacija kada se kao presijavaju slova traje malo duze i prekine se, pa opet se to pojavi, pa prekine, pa opet i tako se presijavaju slova reci android u nedogled. izvadim bateriju, ponovo ga ukljucim i opet isti problem. help? please

Unapred hvala! Pozdrav!

Edited by liverpool_hooligans, 10 September 2011 - 03:28 PM.

• 0

Flormidal

Flormidal

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Devices:LG GT450
Samo uradis disable usb drajvera u device manageru i uspeces. Meni je bilo isto tako.

• 0

wanne

wanne

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
UPOZORENJE! SVE RADITE NA SVOJU ODGOVORNOST, POSTUPAK JE RELATIVNO JEDNOSTAVAN ALI TO NE ZNAČI DA NE MOŽE NESTATI STRUJE U POLA PROCESA ILI DA VAM MLAĐI BRAT NEĆE ISKLJUČITI UPDATER DA IGRA GTA!!!

Pripremne Radnje:

1: Instalirajte USB Drivere (Ukoliko ste instalirali LG Suite za Optimus, S njime će doći i USB Driveri preskočite ovaj korak)
http://rapidshare.co...droidDriver.rar

2. Skinite KDZ Updater (ovo je engleska verzija)
https://rapidshare.c...Z_FW_UPD_EN.rar

3. Skinite potreban ROM File, preporučam EUROPE OPEN (Nebrandirani LG original Firmaware, testiran na mom mobitelu, sve radi ispravno, i stavite ga na desktop da nije duboko zakopan u stotinu poddirektorija)
http://csmg.lgmobile..._00/V20A_00.kdz

4. Raspakirajte KDZ Updater i pokrenite msxml.exe iz raspakirane mape:
Posted Image

5. Na telefonu napravite sljedeće -> Postavke--> Aplikacije --> Razvoj --> Stavite kvačicu na USB Debugging

6. Provjerite Sljedeće --> Postavke-->SD Kartica i Memorija Telefona--> Samo Vanjska memorija (NE SMIJE BITI KVAČICE, Maknite ako je)

------- zatvorite sve što vam ne treba na računalu..Winamp, Msn, i slične pizdarije--------

7. Spojite Telefon USB Kabelom (Bilo bi bolje na stražnje USB utore, prednji su često u banani)

---------------------NADOPUNA---------------------
često se razni problemi kod updatea rješe sljedećim postupkom

u device manageru, desni klik na LG Android Modem i DISABLE...

Sve sam napravila kako piše pa me zanima kako mobitel najlakše i najjednostavnije rootati, i kako napraviti da sve se stavlja na sd

• 0

vuki11

vuki11

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Thanks to everyone here, i took parts from a lots of tutorials and added some graphic so it's a little bit simplier for not so tech-savy users

UPOZORENJE! SVE RADITE NA SVOJU ODGOVORNOST, POSTUPAK JE RELATIVNO JEDNOSTAVAN ALI TO NE ZNAČI DA NE MOŽE NESTATI STRUJE U POLA PROCESA ILI DA VAM MLAĐI BRAT NEĆE ISKLJUČITI UPDATER DA IGRA GTA!!!

Pripremne Radnje:

1: Instalirajte USB Drivere (Ukoliko ste instalirali LG Suite za Optimus, S njime će doći i USB Driveri preskočite ovaj korak)

http://rapidshare.com/files/428813389/LGAndroidDriver.rar

2. Skinite KDZ Updater (ovo je engleska verzija)
https://rapidshare.com/files/428811930/KDZ_FW_UPD_EN.rar

3. Skinite potreban ROM File, preporučam EUROPE OPEN (Nebrandirani LG original Firmaware, testiran na mom mobitelu, sve radi ispravno, i stavite ga na desktop da nije duboko zakopan u stotinu poddirektorija)
http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/GT540/ANEUBK/V20a_00/V20A_00.kdz

4. Raspakirajte KDZ Updater i pokrenite msxml.exe iz raspakirane mape:
Posted Image

5. Na telefonu napravite sljedeće -> Postavke--> Aplikacije --> Razvoj --> Stavite kvačicu na USB Debugging

6. Provjerite Sljedeće --> Postavke-->SD Kartica i Memorija Telefona--> Samo Vanjska memorija (NE SMIJE BITI KVAČICE, Maknite ako je)

------- zatvorite sve što vam ne treba na računalu..Winamp, Msn, i slične pizdarije--------

7. Spojite Telefon USB Kabelom (Bilo bi bolje na stražnje USB utore, prednji su često u banani)

---------------------NADOPUNA---------------------
često se razni problemi kod updatea rješe sljedećim postupkom

u device manageru, desni klik na LG Android Modem i DISABLE...
Posted Image

-------------------------------------------------------------------------

8. Pokrenite KDZ Updater (OBAVEZNO desni klik i RUN AS ADMINISTRATOR)

Odaberite sljedeće:

Posted Image
  • Odaberite: type 3GQCT
  • Odaberite putanju do ROM filea (Europa Open koji ste skinuli, ime je: V20A_00.kdz
  • Pokrenite Flashanje Uređaja i čekajte, telefon će se ponovno pokrenuti, bit će plavi ekran i pisati emergency NE DIRAJTE NIŠTA.... KAda se update završi, telefon će se opet rebootati i pokrenuti te zatražiti pin..U tom trenutku update je gotov.

Čestitam Imate Android 2.1!!!

A jel imaš kakav tutorijal kad ovim postupkom proizvedeš ciglicu....?

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users