Jump to content

Photo

Slovensko Ceska diskusia

- - - - -

• Please log in to reply
130 replies to this topic

stahulko

stahulko

Regular

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
Zalozil som tuto diskusiu pre cesko slovensko hovoriacu komunitu.
Podelme sa o skusenosti s romkami, tweakmi a o vselicom co nas napadne..

• 0

stahulko

stahulko

Regular

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
Tak ja zacnem. Presiel som mnozstvom romiek od 6.1 az.6.5.3. Momentalne pouzivam poslednu daskalosovu 6.5.3. Ide celkom dobre. Len ma trapi meskajuce zvonenia. V 6.1tke som to vyriesil instalaciou i8000 dialer cab. Vsetko islo fajn ale ked som tam supol iny dialer(phonex2.2) tak opat to zvonilo az po prvom vyzvanacom tone.

• 0

fore

fore

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
ja mam flashnutou 6.5.3 od daskalose : verze 23144 a zpozdovani sem teda nezaznamenal , telefon zacne zvonit hnedka

• 0

stahulko

stahulko

Regular

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
skusil si si prezvonit z ineho phonu? ak prezvonim tak sa mi nezapamata kto volal

• 0

rybar73

rybar73

Newbie

• Members
  • Pip
  • 32 posts
  • Devices:Omnia Pro B7610
tak muzu potvrdit ze jak EnglishLite 23144 od Thundera tak Megalite/Full 23144 od Daskalose maji tento problem. Taky stim bojuju snad uz od pocatku koupje ale zatim neuspesne :-(Zkousel jsem i Resco a Semsungacky Dailer vypnout /zapnout ale marne. Pokud se najde nekdo komu to na 6.5.x ROMce nedela tak at se smele ozve.

• 0

Vreckam

Vreckam

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
  • Devices:Omnia Pro
Giorgio armani v3 ... asi nejlepší ROM co jsem měl .. velice rychlá, zvoní hned, funguje BT i wifi, nemůžu si stěžovat ... můžu jen doporučit.

• 0

FloydPink

FloydPink

Newbie

• Members
  • Pip
  • 16 posts
Tu sem měl taky, ale zas tak rychlá není, škoda že není Megalite, (ale lepší snad není) to by byla úplně super ROMka.

• 0

rybar73

rybar73

Newbie

• Members
  • Pip
  • 32 posts
Dik za tip hned jsem ji zkusil a mas pravdu ani spozdene volani a ani neznamy volajici pri kratkem prozvoneni uz neni problem :-) Necham ji chvilec na testovani jak to bude s rychlosti. Skoda ze to neni megalite a 6.5.x to by byla opravdu parada.
Chtelo by ji to mozna trochu vice provrtat a zjistit kde muze byt zakopany pes ze tady se problemy nevyskytuji na rozdil od jinych.

ps. mozna nebude od veci zkusit i posledni ROMku od Thundera:
German/English B7610 Armani Lite ROM based on 28244 xip/sys & B7620 OEM, AVAILABLE-supports UC_NET
pokud zachoval i stavajici ovladace a neudelal jen skin tak treba by to mohlo fungovat :-)

Edited by rybar73, 08 November 2010 - 03:03 PM.

• 0

stahulko

stahulko

Regular

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
Skusil niekto uz poslednu thunderovu romku? English B7610 Armani Lite ROM based on 28244. Vcera som flashnul daskalosovu 23144 a som celkom spokojny, len to ring delay ma stve

• 0

stahulko

stahulko

Regular

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
Chcel by som vediet ako to je s ring delay s tou thunderovov English B7610 Armani Lite ROM based on 28244. Vyskusal ju uz
niekto?

• 0

V3nd4

V3nd4

Newbie

• Members
  • Pip
  • 25 posts
  • Devices:Samsung Omnia Pro B7610

Giorgio armani v3 ... asi nejlepší ROM co jsem měl .. velice rychlá, zvoní hned, funguje BT i wifi, nemůžu si stěžovat ... můžu jen doporučit.

A fakt ti funguje příjem souborů do mobilu přes BT? Já ji měl flashnutou, ale mohl jsem jen odesílat soubory, přijímat z jiných mobilů mi nešlo.
A podařilo se ti rozchodit nějak ten přední foťák?

Mám teď Daskalos B7610 6.5 Build 21916 megalite a jsem celkem spokojený, ikdyž ta prodleva ve vyzvánění (po druhém zazvonění) a neznámý volající při krátkém prozvonění tam je.

Edited by V3nd4, 08 November 2010 - 04:52 PM.

• 0

fore

fore

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
no , podle me to zas tak velka vada na krase neni , kdyz to zacne zvonit u me cca 3 sekundy po tom co tomu kdo mi vola *zatuta* telefon .... to je myslim v unosne hranici

Edited by fore, 08 November 2010 - 04:14 PM.

• 0

rybar73

rybar73

Newbie

• Members
  • Pip
  • 32 posts

A fakt ti funguje příjem souborů do mobilu přes BT? Já ji měl flashnutou, ale mohl jsem jen odesílat soubory, přijímat z jiných mobilů mi nešlo.
A podařilo se ti rozchodit nějak ten přední foťák?

Mám teď Daskalos B7610 6.5 Build 21916 megalite a jsem celkem spokojený, ikdyž ta prodleva ve vyzvánění (po druhém zazvonění) a neznámý volající při krátkém prozvonění tam je.

Tak mi prijem i odesilani pres BT funguje ale predni kamera zamrza..nicmene nevim na co to je dobre :-)

• 0

fore

fore

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
kameru na videohovor sem za ten rok a pul co telefon mam ani nepouzil , podle me naprosto zbytecnej kousek WH v telefonu , ale hodl doba pokroku si zada nevyuzitelne , presto uzasne funkce.

• 0

Wir-jin

Wir-jin

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Interests:One of Djs Affair - N-R-G Project
  • Devices:HTC HD2
Zdarec klucí :huh:

Mám dotaz...vlastním HTC HD2 - tu jsem si komplet překopal, ale to je teď jedno - dostala se mi do ruky právě Omnia Pro. V rámci týděnního výměnného pobytu telefonů :D No a chtěl bych ji troška vyšperkovat kolegovy :huh: nevíte kde bych našel nějaký návod jak do té Omniovky nasypat třeba jednu z těch ROM co tu uvádíte? Potřebné soubory včetně ROM nejsou problém (přikůpíme :-D ) a i ten návod může být třeba i v angličtině... Za dva dny mu ji mám vrátit a jak na sviňu mám málo času a má to být překvápko....Vím že kdybych trocha zapátral tak bych na něco narazil, ale chtěl bych vás poprosit...jen o odkázek :rolleyes:

Co se týče Práce s ROM...nějaký ten pátek už se vrtám v HTCéčkách, ale jak je to u Samsungu netuším...

Edited by Wir-jin, 09 November 2010 - 06:38 AM.

• 0

Wir-jin

Wir-jin

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Interests:One of Djs Affair - N-R-G Project
  • Devices:HTC HD2
V rychlosti jsem našel Toto , je to aspoň podobné? Dík za odpověď

• 0

V3nd4

V3nd4

Newbie

• Members
  • Pip
  • 25 posts
  • Devices:Samsung Omnia Pro B7610
Wir-jin

Tady v tomhle vláknu máš nejlepší rozcestník na vše pro B7610:
New B7610 Omnia Pro Collection Thread
mrkni na Guides -> Flashing

kameru na videohovor sem za ten rok a pul co telefon mam ani nepouzil , podle me naprosto zbytecnej kousek WH v telefonu , ale hodl doba pokroku si zada nevyuzitelne , presto uzasne funkce.

Videohovory nepoužívám, ale nenosím u sebe zrcátko a sem tam se potřebuju mrknout, co mi zůstalo od oběda mezi zubama. :rolleyes:

Edited by V3nd4, 09 November 2010 - 07:31 AM.

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • Devices:OmniaPRO
Tak vás všechny zdravím, zatím jsem sem nic nenapsal,tak aspoň budu mít první příspěvek.
Mám v telefonu už dlouhou dobu Armani Rom v3 od Daskalose a je to podle mě vážně super romka. Jen to odesílání souborů přes bluetooth mi taky nefunguje. Přijímat jde v pohodě. Ale to mi nevadí.
Jediná škoda je, že není i Megalite.

Edited by womacka, 09 November 2010 - 08:10 AM.

• 0

rybar73

rybar73

Newbie

• Members
  • Pip
  • 32 posts
Tak to je zajimave ze mi prijimani funguje v pohode (taky jedu na Armani Rom v3). Zkouseli jste treba doinstalovat OBEX ?

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • Devices:OmniaPRO
Díky, to jsem nezkoušel. Bohužel první možnost to vyzkoušet budu mít až o víkendu. Tak pak dám určitě vědět.

Edit: Nezkoušel náhodou někdo z vás ukuchtit si vlastní romku? Abych se přiznal,tak mě to velmi láká, ale mám s tím problémy a spoustu otázek. Tak kdyby byl někdo tak moc hodný... :rolleyes:

Edited by womacka, 09 November 2010 - 08:33 AM.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users