Jump to content

Photo

Slovensko Ceska diskusia

- - - - -

• Please log in to reply
130 replies to this topic

FloydPink

FloydPink

Newbie

• Members
  • Pip
  • 16 posts
No pokud nainstaluješ PhonePad, tak se ring delay úplně odstraní, ale myslím že to funguje jenom u buildu 23144, a jen u některých rom, mě na té Daskalos_mega_ex, to funguje a mám to bez ring delay.

Attached Files

• 0

petagigi

petagigi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 16 posts

No pokud nainstaluješ PhonePad, tak se ring delay úplně odstraní, ale myslím že to funguje jenom u buildu 23144, a jen u některých rom, mě na té Daskalos_mega_ex, to funguje a mám to bez ring delay.

Docela bych rad vedel v cem je hacek :P predevsim proto, ze na i8000 jsem tento problem nikdy nezaznamenal a opravdu se tyka jen b7610.
Kdyz zamknu b7610 a do 10 sec ji vyzvonim, tak ring delay nemam vubec.
Pokud to udelam po minute, tak mam zpozdeni v delce jednoho tonu vyzvaneni ve sluchatku.
Co si pamatuju, nejhorsi byly stavy i kolem 3 vyzvanecich tonu (bohuzel uz nevim jakeho firmwaru se to tykalo).

Nyni pouzivam 21889, pda - XXJC2, a phone - XXJC1.

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • Devices:OmniaPRO
V čem je háček nevím,ale to zpoždění o 1 zazvonění je prostě vlastnost Windows Mobile. To 1 zazvonění mi ani nevadí,ale můj problém byl v tom,že jsem měl zpoždění 3-4 zazvonění. A to už je opravdu moc.
Každopádně pomůže (hlavně pro LITE romky) nainstalovat SECDialer (Samsung Dialer) a v registrech pozměnit následující:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\SimContacts]
"RadioEnableDelay"=dword:00000000

[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Sounds\RingTone0]
"Script"="apw0r"
S tímhle nastavením nemám nejmenší problém.
Jinak používám WM build 21916 a JC2.

Ještě díky FloydPink za radu :P

• 0

LSima

LSima

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Devices:-
  • Twitter:@-
Dobrý den, koupil jsem si nově přístroj Omnia pro. Je na něm nainstalován klasický originál sytém WM 6.5. Dal jsem si tam pouze nástavbu SPB shell. Co se týče telefonu rychlosti i spracování jsem maximálně spokojený. Jediný problém který mám jsou aplikace a hry. Normální aplikace které mi dříve na HTC bez problému lítali jsou zde problém budto nejdou vubec spustit, nebo se po spustění telefon zablokuje. Možnuá to bude jen naka malickost, ale v tomdle sem moc nevyznam, mel by pro me nekdo radu prosim?

• 0

Sokharos

Sokharos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • Devices:B7610

Zdravím pánové, žije tu ještě vůbec někdo?
No nic, chci se zeptat, jestli tu někdo nezkouší podle Daskalosova návodu ukuchtit Romku? Musím se přiznat, že se mi zatím povedlo ukuchtit romku s 355MB volnou interní pamětí a asi 97MB volné RAM po spuštění, která neobsahu žádné soubory z OEMapps, pouze ovladače a soubory od foťáku. Zatím mi skoro všechno funguje báječně, jen mě štve ring delay.
Tak se chci zeptat,jestli někdo neví jak to vyřešit? V Daskalosově GA v3 je ring-delay o hodně kratší, ale nevím jak je toho dosaženo. Ovladače mi příjdou stejné jako z JC2. Psal jsem i Daskalosovi, ale neodepisuje mi.

Měl by případně někdo zájem o moji romku? Samozřejmě po úplném odladění.

Edit:
Pro ludviktom: Já ji používám taky a problém s HW klávesnicí nemám. Zkus si flashnout tenhle CSC soubor:
Používám ho taky a žádný problémy nemám. Vím jen, že s českým byly problémy.

Zdravim, urcite bych ROMku vyzkousel :D do kuchyne se mi zatim nechtelo.

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts

Dobrý den, koupil jsem si nově přístroj Omnia pro. Je na něm nainstalován klasický originál sytém WM 6.5. Dal jsem si tam pouze nástavbu SPB shell. Co se týče telefonu rychlosti i spracování jsem maximálně spokojený. Jediný problém který mám jsou aplikace a hry. Normální aplikace které mi dříve na HTC bez problému lítali jsou zde problém budto nejdou vubec spustit, nebo se po spustění telefon zablokuje. Možnuá to bude jen naka malickost, ale v tomdle sem moc nevyznam, mel by pro me nekdo radu prosim?

Záleží jaké aplikace máte na mysli a jaké rozlišení měl váš minulý telefon. Pokud se jedná o nějaké specifické aplikace HTC, tak je hodně pravděpodobné, že používají nějakou knihovnu speciálně od HTC, která v Omnii není. Kdyžtak sem napište název aplikací a snad vám dokážeme poradit. Také by bylo dobré uvést verzi ROM (Start->Nastavení->Systém->Verze->Zařízení).

• 0

LSima

LSima

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Devices:-
  • Twitter:@-

Záleží jaké aplikace máte na mysli a jaké rozlišení měl váš minulý telefon. Pokud se jedná o nějaké specifické aplikace HTC, tak je hodně pravděpodobné, že používají nějakou knihovnu speciálně od HTC, která v Omnii není. Kdyžtak sem napište název aplikací a snad vám dokážeme poradit. Také by bylo dobré uvést verzi ROM (Start->Nastavení->Systém->Verze->Zařízení).

Děkuji za odpověď.
Měl jsem HTC Raphael, tusím že měl rozlišení 640 x 480. Byl jsem u nej zvyklý že jsem si našel stránky propro tento mobil kde byli všechny aplikace i hry a nestalo se mi že by některá z nich nešla. Takže jsem stejně postupoval i u omnie, našel sem si nějaké stránky kde jsem stáhnul klasicky soubory v cab, instalace probehla uspěšně avšak jak sem psal aplikace či hra se budto nesla spustit nebo se po spusteni zasekla, jediné co jsem rozchodil bez problému byl pocket music a nejaky soft na přehrávání videoformátů.
v složce verze/zařízení: je napsáno toto:
PDA: B7610NXXIK2
CSC: B7610NO2CIK2
TELEFON:B7610XXIK1

• 0

Vreckam

Vreckam

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
  • Devices:Omnia Pro
Hele, lidičkové, nevíte zda-li jde udělat něco, aby šlo v telefonu přehrávat videa z youtube, vlastně cokoliv z flashe? ROMku mám daskalovu GiorgioArmani ... je nějaká aplikace, nebo něco?

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
Videa na youtube jde přehrávat třeba pomocí mobilní aplikace Youtube, kterou si můžeš stáhnout ZDE a nebo přímo z youtube.com. A jestli máš na mysli přehrávání stažených videí, tak já už hodně dlouho používám Core Player a jsem spokojen. Ale zvládne to i TCPMP.

Pro LSima:
Viděl bych to spíš na chybu aplikací, zkuste hledat aplikace spíše podle rozlišení a nebo pro HD2. Případně mi napsat soukromou zprávou nějakou aplikaci, kterou hledáte a uvidíme co se dá dělat.
Pak ještě k vaší verzi zařízení, tuším, že IK je jedna z prvních verzí a obsahovala spoustu chybiček. Bylo by dobré stáhnout si novější romku, např. nejnovější oficiální JC2.

• 0

Sokharos

Sokharos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
pro vsechny:
co vlastne pouzivate na vse omnii?

samsung dialpad
samsung sett
samsung clock
samsung prohlizec fotek
samsung camera
file explorer
office + notes

doinstalovano:
-opera mini
-palringo
-wm meteoservis
-openvpn
-vnc
-google maps
-vip ringtone

tak kdybych umel uvarit rom tak si ji asi hodne ocesu ;) PS funguje vam nekomu O2 MMS ?

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
Já používám od Samsungu jen Dialer a Settings (Nastavení) jinak nic, jedu na čistej WM + moje aplikace.
A k těm MMS, já jsem u O2 a MMS mi fungují. Používám na ně utilitu JMMS. Můžu hodit cab, a nebo je i na foru smartmanie.

• 0

stahulko

stahulko

Regular

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
Aku Romku pouzivate na Vasej masinke? Ja pouzivam daskalosovu vianocnu ediciu uz 6 mesiacou, ale chcel by som ju zmenit..

• 0

Sokharos

Sokharos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
zatim uspesne testuju womacka rom, zatim ok

• 0

J4cker

J4cker

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • Interests:Informatics
  • Devices:Samsung Omnia Pro B7610

potvrzuji. Mam 6.5.3 a uplne zmizel ring delay i kdyz je zamceny. Vzdy si zapamatuje cislo a ihned se zobrazuje volani. Jenom treba po ukonceni prozvaneni jeste 0,5-1s se zobrazuje

• 0

J4cker

J4cker

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • Interests:Informatics
  • Devices:Samsung Omnia Pro B7610
Kdyz jsem si delal uvitaci animaci, tak i kdyz dam doby pro jednotlive snimky v gif nekolik sekund, tak pri nabihani telefonu to proleti rychlosti strely pritom originalni samsung animaci zobrazuje pekne pomalu. Nevite, kde by mohl byt problem? Napr G Armani romky jsou taky s tim pomalym gifem a nekde jsem zase videl, ze jim ty gif animolao rychle.

• 0

Svito1

Svito1

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
PDA(B7610XXIG5)CSC(B7610BWIH1 (B7610O2CIH1))Phone(B7610BWIG5) toto je ceska O2 firmware

a toto je slovensky PDA(B7610NXXIK6)CSC(B7610NXXIK6)Phone(B7610XXIK3)

• 0

Sokharos

Sokharos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
takze zatim porad womacka rom :)

Attached Files

• Attached File  woma.jpg   101.59KB   59 downloads

• 0

Vreckam

Vreckam

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
  • Devices:Omnia Pro
Je možno někde tuto rom stáhnout na test? :)

• 0

dejla

dejla

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Devices:Samsung B7610 Omnia Pro
taky bych se primluvil za "womacka Rom" :) za vyzkouseni by to stalo B)

• 0

stahulko

stahulko

Regular

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
Odporucam Vam bratia a sestry :) skusit thunderovu poslednu v3 6.1 rom lite. Je velmi svizna a co ma najviac prekvapilo(nechapem) je vydrz baterie. Po styroch dnoch 49percent a to som pouzival wifi a navigaciu. Vyskusal som snad vsetky romky, najviac som bol spokojny s vianocnou daskalosovou 6.5.3kou, ale teraz som presiel na thundera a musim povedat klobuk dole B)

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users