Jump to content

Photo

Slovensko Ceska diskusia

- - - - -

• Please log in to reply
130 replies to this topic

Magorina

Magorina

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Devices:B7610 - Omnia Pro

takze pořád jedu na womacka rom, ale nevim co se stalo, ale neco mi neustale žere baterku. nemate nekdo podobnou zkusenost ?

Sice nedokážu poradit, co s tím problémem udělat. Ale přikládám tip na šikovný prográmek BattClock, který kromě všemožných změn ikon a ukazatelů umí i zaznamenávat stav baterie. Možná by podle toho šlo vysledovat, kdy dochází k tomu žraní baterie a taky omrknout, jaké programy jsou při tom spuštěné.

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • Devices:OmniaPRO
Sokharos:
Před pár týdny se mi stalo to samé, prostě jsem ráno nabil baterku a v poledne už zbylo jen 8%. Nevím čím to bylo, možná jsem zapomněl přenastavit čas vypnutí displeje a podsvícení (občas potřebuju neustále zapnutý telefon) a nebo nějaký program na pozadí. Každopádně dva soft resety to vyřešily a od té doby zase pohoda.

• 0

Sokharos

Sokharos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • Devices:B7610
panove popripade damy, zkouseli jste nekdo android na b7610 ? navodu psust, me ale zajima zkusenost a jestli se do toho vubec poustet ;)

• 0

Vreckam

Vreckam

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
  • Devices:Omnia Pro
Androjd jsem nezkoušel, ale poprosil bych womacku o link na rom, kde je i ten internet. Link co tu je v historii už nefunguje :(

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
Link na ROMku je tady: http://www.edisk.cz/...ar_54.29MB.html
Jinak Android jsem zkoušel ještě když byla ta první alfa verze na i8000. I když musím říct, že jsou kluci šikovní, tak na nějaký používání to nebylo. Dost to zamrzalo a skoro nic nefungovalo. Nevím jak od té doby pokročili, ale už mě nebaví pořád formátovat kartu, mám na ní dost věcí a trvá to hodně dlouho zazálohovat.
EDIT: Opraven odkaz na starší romku.

Edited by womacka, 10 November 2011 - 07:52 AM.

• 0

Vreckam

Vreckam

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
Díky moc ... při stahování jsem zjistil, že již tuto rom mám staženou v pc, pouze ji nemám nainstalovanou :) .... tak se jde na to ... ještě jednou díky

• 0

Vreckam

Vreckam

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
tak jsem to flashnul, ale nemůžu nikde najít to propojení internetu s pc... je to někde schované?

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
Už jsi nepamatuju jak je to s ikonkou, ale když najedeš do složky Windows a vyhledáš si "IntshrUI.exe" tak to je ono. A teď koukám,že ikonka je taky ve windows "IntShrUI.lnk", tak ji stačí přesunout do start menu a bude tam.

• 0

Vreckam

Vreckam

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
čéče není :( ... "IntshrUI.exe" ani "IntShrUI.lnk" nemám ... nenasdílel si mi náhodou tu první verzi, bez toho internetu? :)

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
Jo, máš pravdu, hodil jsem link na strší verzi bez Sdílení internetu. Tak se omlouvám a tady už je správná verze:
http://www.edisk.cz/...ar_54.29MB.html

Jen se ještě podívej, jestli ve složce Windows nemáš složku Start Up a v ní nějakýho zástupce. Pokud jo, tak ho přesuň do Windows/Po spuštění
S touhle složkou jsem měl problémy kvůli češtině.

• 0

Vreckam

Vreckam

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
super, již je tam a zdá se funkční .. jen jsem po instalaci všech programů a nastavení všeho zjistil, že mi nejdou odesílat sms .. příjmout příjmu, ale neodešlu :( ... tak dvě hodinky práce v háji a zkusím to přeflashnout ještě jednou ... kdysi mi to udělalo taky a přeflashování pomohlo, tak snad to bude to samé a rozjede se to ...

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
Snad ti to pomůže. Já ji teda používám a žádný problém nemám. Jen s nedostatkem RAMky. Štve mě to čím dál víc. Holt příští telefon bude muset mít aspoň 1GB RAM.
Kdyby ti ani po přeflashnutí nešlo posílat SMS,tak ještě koukni do nastavení a kdyby ani pak nic. Tak si asi zkusím přeflashnout tu svoji.

• 0

Vreckam

Vreckam

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
není třeba ... vše již funguje jak má (po opětovném přeflashi). Díky moc, s ROM + nástavbou bigboss manila 2.5 (sense) jsem maximálně spokojen. Na ramku dojíždím taky, ale to když pustím skype, facebook a operu, tak to už telefon nedává a automaticky něco zavírá, jinak s ram nemám problémy. Co na tom provozuješ? :-D

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
Tak to jsem rád, že to nakonec dobře dopadlo. Já jsem si doinstalovat pár programů a položek na Today a po startu mám 68MB RAM volné. No a když si pustím operu, tak hned klesnu na 22MB a míň, takže k opeře už si nic nepustím.
Ale co, vydržel jsem to do teď, tak to vydržím ještě nějakej ten pátek.

• 0

lahvac

lahvac

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
to womacka

Zdarec mám problém s internetem, vůbec se mi nepřipojí. nastavím všechno, ale ani se mi nezobrazí že už je nastaven. nevíš co s tím?

• 0

lahvac

lahvac

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

to womacka

Zdarec mám problém s internetem, vůbec se mi nepřipojí. nastavím všechno, ale ani se mi nezobrazí že už je nastaven. nevíš co s tím?

tak už sem to vyřešil, stačilo nahrát samsung settings, jinak naprostá spokojenost. díky womacka :-)

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
Přesně tak, po flashnutí romky musíš v Samsung settings nastavit "Nastavení operátora", tím pádem se ti nastaví internet od tvýho operátora a můžeš ho normálně používat. Mám dojem, že je to napsáno i v infu k romce.
Jinak jsem samozřejmě rád, že se líbí.

tak už sem to vyřešil, stačilo nahrát samsung settings, jinak naprostá spokojenost. díky womacka :-)

Edited by womacka, 17 November 2011 - 09:55 PM.

• 1

MufCZ

MufCZ

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
Ahoj lidi.
Potřeboval bych nějakou dobrou duši na pomoc. Nahodil jsem ROM Womacka, fakt slušná práce ale zasekl jsem se u Office dokumentů. Několik office mobile cabu jsem stahl , ale vše bez úspěchu. Pokud by někdo věděl kde a jak byl bych moc rád.

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
Už je to docela dlouho, takže si postup už moc nepamatuju, ale stáhni si odkaz níž. V něm jsem v PC našel 2 caby na Office 2010. No a pokud se pamatuju,vím, že jsem jeden z nich nainstaloval, ten mi nešel, tak jsem ho přeinstaloval druhým a od té doby mi to jede. Jen doufám, že jsou to ty samý.
Kdyby ti to nešlo, tak bych ti ještě mohl poslat smazaný soubory offisu ze systému,ale instalačku z nich už asi neudělám.
Každopádně zkus zatím TOHLE a pak uvidíme.

• 0

MufCZ

MufCZ

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
Tak nainstalováno jak jsi psal a bez výsledku. Při pokusu otevřít dokument vyskočí malé okénko kde je napsáno "Chyba". Přitom ve správci jsou dokumenty přiřazeny správně. Txt, doc......

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users