Jump to content

Photo

Slovensko Ceska diskusia

- - - - -

• Please log in to reply
130 replies to this topic

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • Devices:OmniaPRO
Asi to taky nepůjde,ale zkus si stáhnout TOHLE, zkopírovat někam do mobilu a spustit "pword.exe". Jsou to všechny soubory odstraněný z orig. romky. Bohužel k tomu patří i spousta registrů a vytvoření složek, což se teď dělá dost špatně.

• 0

MufCZ

MufCZ

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
Komu čest, tomu čest. Ono to funguje. Nainstaloval jsem to na kartu a těmahle soubory jsem je nechal přepsat. A ejhle, šlape jak hodinky. Ale přišel jsem na další problém. Při připojení přes wifi mě aplikace jako ICQ, QIP, G-ALARM, POCKET RADIO, EXPLORER, METEOSERVIS, atd. napíšou chybí internetové připojení. OPERA šlape normálně. Problém v registrech?
Pak bych se chtěl zeptat na označení officiálních ROMek. Tahle ROM jede na build 21916. Pravděpodobně je nejnovější. Dá se někde stáhnout? Já mám stáhlou build 21889 a měl jsem tam problém z tématem. Ať jsem dal jaké jsem chtěl, tak na obrazovce dnes se změnilo pozadí správně, až na horní a dolní lištu. Ty zůstaly černé. To by nevadilo, ale u některých aplikaci zustalo černé pozadí, což problém je. Díky Ti za pomoc.

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
Takže hned na začátek přeji Všem uživatelům veselé Vánoce a spoustu nových romek pro náš telefon.

Jinak jsem rád,že to funguje, i když jsem to nečekal. Jelikož ty soubory jsou ze starších Offisů.
A k tomu internetu, zkus se podívat, jestli máš v Start->Nastavení (to z WM)->Připojení->Připojení->Záložka upřesnit->Vybrat sítě a nastavit "My work network" případně "My internet"
Jde o to,že prohlížeč si sám zjistí jak jsi připojenej k internetu,ale programům to musíš jakoby říct.

A teď k buildu romky. 21916 byla v době vytváření romky aktuální pro WM6.5. Od té doby to samozřejmě nesleduju, ale spousta informací se dá lehce najít na foru XDA:
Zde
Jinak takových buildů je samozřejmě velká spousta, jak pro jednotlivé výrobce,tak pro jednotlivé verze WM (6, 6.5, 6.5.3, ...) Většinou se dá v pohodě najít anglickej build, ale s českým jsou větší problémy. Takže se to většinou dá udělat tak,že se použije nejnovější anglickej a do něj se strčí čeština ze staršího buildu, pokud to samozřejmě jde (např. z 21901).
Ještě k tvýmu příspěvku, pokud chceš změnit build WM, tak musíš ukuchtit novou romku, jelikož soubory jádra WM nahradit za chodu nejde.
Snad je to srozumitelný.

Tak ještě jednou pěkné svátky

• 0

MufCZ

MufCZ

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
Tak jsem to nerozchodil. Začínám si myslet že mám nějak nakopnutej telefon. Ve win 6,5 něco zadám, třeba že metoda zadávání bude klávesnice FingerKeyboard a ono se to samo vrátí na tu od samsungu. Nebo něco nainstaluju, uděla se sám zástupce ale ja ho z něj nespustím. Musím si udělat zastupce nového. Win 6,1 tam ani nedostanu. Po částečné flash vyběhne na displeji MoviNAND Fail. Napadá někoho něco?

• 0

womacka

womacka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
Člověče, tak to je zajímavý. Určitě ale zkus flashnout oficiální XXJC2 Romku, jestli ti to taky hodí chybu. Pokud jo, tak je asi pravděpodobné, že ti nějakej paměťovej čip dosluhuje. S tím už ti ale neporadím.
Každopádně hodně štěstí a dej vědět, jak jsi dopadl.

• 0

Sokharos

Sokharos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • Devices:B7610
tak moje B7610 jde asi k sipku... zacina se mi rozpadat obraz jako kdyz ma VGA spatnou ramku ... a telefon cim dal casteji mrzne ..... takze asi bude nasledovat prechod na jinou platformu

• 0

Vreckam

Vreckam

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
  • Devices:Omnia Pro

tak moje B7610 jde asi k sipku... zacina se mi rozpadat obraz jako kdyz ma VGA spatnou ramku ... a telefon cim dal casteji mrzne ..... takze asi bude nasledovat prechod na jinou platformu

co budeš kupovat? mě ještě sice omnia jede, ale přemýšlím o výměně, ale nevím za co. Podmínka je trošku normální rozměry, zhruba jako omnia, ale hlavně HW klávesnici a na to je náš trh nějak moc chudý :(

• 0

Sokharos

Sokharos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
tak ja dostal Xperia RAY, hw klavesnici jsem vyuzival stejne jen kdyz sem mel pripito. a na dotykovce sem psal nesmysly ...

prvni dojmy z androinda.... furt to neco dela na pozadi, jeste hosrsi nez WM :( ale mam ji jen 3 dny a neni moc cas to poladit.

co budeš kupovat? mě ještě sice omnia jede, ale přemýšlím o výměně, ale nevím za co. Podmínka je trošku normální rozměry, zhruba jako omnia, ale hlavně HW klávesnici a na to je náš trh nějak moc chudý :(

• 0

Vreckam

Vreckam

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
  • Devices:Omnia Pro
na tu xperii jsem se díval, dělá se i s klávesnicí, jestli se nepletu, ale jak jsem ji viděl naživo, tak mi nějak nesedí vzhledově ... jinak já klávesnici potřebuju, píšu z telefonu docela dost mailů a ťupat to na displeji mi nesedí. Zkoušel jsem to na galaxy s2 a je to takové na prd :) (předtím jsem měl htc s710, tak už asi telefon bez hw klávesnice nechci).

• 0

Sokharos

Sokharos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
a co tak Motorola MILESTONE, vypada to na celkem velkou klavesnici,
Osobne me nejvic stve synchronizace kontaktu a kalendare, jekiloz je to pracovni nastroj a pouzivam outlook .... zlata B7610.
prevadet go googlu a drbat se s tim 2x, nic moc.

Edited by Sokharos, 13 March 2012 - 12:59 PM.

• 0

kosan123

kosan123

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Devices:GT-B7610
Zdravím :) nemáte někdo někde v záloze v počítači romky pro B7610? nejlépe od daskala, protože všechny jsou na megauploadu a ten jak je známo je mrtvej :\

• 1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users