Jump to content

Telekom Srbija Y300 firmware


Guest Nidzap

Recommended Posts

Pogledaj po forumu android Srbija temu problemi i resenja za y300 ima linkova originalnih stock firmware-a,mislim da ces naci svoj,koje skidas preko MEGA,u krajnjem slucaju ostavi post siguran sam de ces brzo dobiti link od moderatora...Nadam se da sam bio od neke pomoci  ;) pozdrav.

Edited by Kama86
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest Nidzap

Android srbija je odvratan forum, neljubazni su i niko nece da pomogne. Ja sam presao na balkan android forum.

 

slazem se , kuliraju ljude itd... postavim temu za y300 cm 10.2 , moderator mi obrise i on postavi istu temu o.O

Edited by Nidzap
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Spremio sam fajlove ali ne znam gde da ih podignem (oko 600mb)...posalji mi mail na PP pa da ti prosledim tako, a kome treba jos neka se javi pa cu da share opet. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest nijo123

Vidim da se tu skupila balkanska ekipa....jel ima neko reijšenje za ovo....Išao sam instalirati firefox os za naš uređaj  i  instalacija je prošla uspješno ali je problem nastao kad je završila instalacija fixeva u recoveryu....ekran mi je poplavio i boota se samo na taj plavi ekran.Boota se i na onaj ružičasti (tipke za glasnoću + power) ali ne prepoznaje adb ni fastboot... I ako se netko dokopa hrvatskog T-mobile ROM-a (UPDATE.APP) molio bih da proslijedi.....hvala unaprijed

Edited by nijo123
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest PAGZLY

Android srbija je odvratan forum, neljubazni su i niko nece da pomogne. Ja sam presao na balkan android forum.

 

To što je po tebi ne ljubazno i kao niko neće da ti pomogne je zato što nećeš da čitaš i tražiš sve na gotovo.

Forum nije online pomoć i nije za čet dopisivanje.

 

slazem se , kuliraju ljude itd... postavim temu za y300 cm 10.2 , moderator mi obrise i on postavi istu temu o.O

Kada budeš poštovao pravila foruma onda neće biti obrisano,

a to što ljudi nađu drugo mesto za ogovaranje a neće to tamo da kažu o njima neću ni da iznosim mišljenje.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.