Jump to content

Registry a co máte změněné?


Guest Majkl

Recommended Posts

Guest Tomas Kocanda
Co jste si změnili v registrech vyjma obligátního tlačítka "Eurotel"?

<{POST_SNAPBACK}>

Uff. Fůru věcí..

- vteřina prodleva mezi vyzváněním alarmu

- změněné prodlevy při psaní sms v režimu "abc"

- změněný počet smazaných zpráv (100 místo 50)

- změněný počet záznamů v call logu

- startup a shutdown obrazovky (dají se změnit taky pomocí homescreenu)

- vyzvánění spuštěná z karty místo paměti telefonu

- vypnutý cleartype

Link to comment
Share on other sites

Díky. Včera jsem udělal hard reset, protože jsem si do telefonu konečně dal kartu. Všechno běží jak má, jenom místo tlačítka "Eurotel" mám "Kontakty" a nemůžu v registrech najít, kde to změnit. Už jsem si zvykl na Task Manager. V registrech totiž není ta cesta, použitá v návodu někde v diskuzi na MobilManii. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Díky. Včera jsem udělal hard reset, protože jsem si do telefonu konečně dal kartu. Všechno běží jak má, jenom místo tlačítka "Eurotel" mám "Kontakty" a nemůžu v registrech najít, kde to změnit. Už jsem si zvykl na Task Manager. V registrech totiž není ta cesta, použitá v návodu někde v diskuzi na MobilManii. Nemáte s tím někdo zkušenost?

<{POST_SNAPBACK}>

No zkušenost mám, dělal jsem to pravděpodobně jako jeden z prvních a návod byl napsaný v diskuzi o Mpx220 a snad je ještě reakcích na stránce Smartphone na webu Eurotelu :lol:

Neviděl jsem tvůj další příspěvek. Tak moment. Otevřu to ve Smartione....

Je to takhle:

HKEY_CURRENT_USER

Software

Microsoft

Home

Keys

113

a pak jsou další (0407,040C...) ty už nás nezajímají

Je to v tom 113. Podívej se do hodnot a uvidíš:

Default - tam je popiska, já tam mám TaskMan

Open - tam je cesta k programu, já tam mám: \Windows\IA_Task_Manager.exe

Link to comment
Share on other sites

Ale jak jsou tam přesně ty další hodnoty? A když jsi ten hardreset dělal, tak jsi asi obnovoval ze zálohy i registry, co? Ty jsem právě neměl... A ta větev _LOCAL_USERS tam teď vůbec není :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Ale jak jsou tam přesně ty další hodnoty? A když jsi ten hardreset dělal, tak jsi asi obnovoval ze zálohy i registry, co? Ty jsem právě neměl... A ta větev _LOCAL_USERS tam teď vůbec není :-)

<{POST_SNAPBACK}>

Podívej se do předchozí zprávy. Napsal jsem to tam teď podrobně. Ta cesta co někdo psal do diskuze na Mobilmanii o ETII je blbost...

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Aha, tak ten klíč Home tam není. Zkusím to tam vrazit. Prohledal jsem celé registry, ale klíč, kde by se spouštělo Contacts jsem nenašel...

<{POST_SNAPBACK}>

Je možné že když ten klíč neexistuje tak tam systém dává automaticky ty kontakty. Zkus to vytvořit... a dej vědět!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Jakého typu jsou ty klíče?

<{POST_SNAPBACK}>

Moment. Co používáš pro editaci? Smartione nebo Registry Editor ve Smartphone?

Jestli RSJ editor ve smartphone, tak musíš jít jakoby o jednu úroveň níž - takže až uvidíš ty 0407, 040C atd. tak tam zůstaň a zmáčkni values. Tím neotevřeš hodnoty té "vybrané" části (třeba máš zvýrazněné 0407) ale právě tu složku 113.

a já tam mám klíče:

Default - typu REG_SZ

Open - typu REG_SZ

Link to comment
Share on other sites

Tak nic, nedaří se. Možná s tím skočím do Eurotelu... Přiznat porážku ;-)

<{POST_SNAPBACK}>

Dlab na ně, nebudou mít ani páru, jen to pošlou do servizu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Dlab na ně, nebudou mít ani páru, jen to pošlou do servizu.

<{POST_SNAPBACK}>

Asi ne - na značkových prodejnách by měli být schopní nahrát znova ROM. Alespoň to dělají v Praze na Vyskočilově.

Ale si myslím že tam není problém s registry, jen že to chce trošku cviku s tím editorem. Já ho vůbec nepoužívám - všechno dělám z PC pomocí Smartione.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda

jestli používáš Smartione, tak tady máš exportovaný můj klíč 113

Napadla mě ještě stupidita ale - když ten klíč vytvoříš, zavřeš editor a zase ho otevřeš, tak tam ty hodnoty jsou? Neztratí se?

No a úplná pitomost - doufám že to zkoušíš vždycky po restartu telefonu...

113.zip

Link to comment
Share on other sites

Jsme celkem významný firemní zákazník, měli by si mě hledět ;-) Myslím, že ve Zlíně to flashují taky, aspoň kolegovi na Nokii přehráli firmware na počkání. Teď jedu do Polska, ale příští týden tam s tím možná skočím. Mohli by mít k dispozici i novější firmware, kdo ví.

Link to comment
Share on other sites

Já to teď zkoušel na svý MPx200 s WM2003 v PHM Registry Editoru, a naprosto v pohodě to funguje (i bez restartu). Radši to dělám takhle, jelikož se mi Smartione zdá strašně pomalej.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
jo, díky, to jsem se neodvážil požadovat, ten export. Jinak hodnoty zůstávají, telefon vypnu/zapnu :-)

<{POST_SNAPBACK}>

To boční u e100 bylo někde popsaný. Chce to projít celou konferu. Není to vůbec takhle snadný. Někomu se povedlo až asi po půl roce, netuším jak to udělal ale dala se tam namapovat libovolná funkce (u e100 to standardně spouští nahrávání audio poznámek). U nového jsem to neřešil, na pravém mám defaultně foťák, na levém nahoru mám XBar a jinak hlasitost. Celkem to je logický uspořádání.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.