Jump to content

Registry a co máte změněné?


Guest Majkl

Recommended Posts

Guest Tomas Kocanda
Bingo!! Díky díky, je to tam po importu klíče. Xakru, kde mohl soudruh z NDR předtím udělat chybu? To jsem blázen.

<{POST_SNAPBACK}>

Uff. No někde tam asi něco chybělo. Těžko říct kde mohl být problém. Hlavně že to jede! :lol:

Link to comment
Share on other sites

To boční u e100 bylo někde popsaný. Chce to projít celou konferu. Není to vůbec takhle snadný. Někomu se povedlo až asi po půl roce, netuším jak to udělal ale dala se tam namapovat libovolná funkce (u e100 to standardně spouští nahrávání audio poznámek). U nového jsem to neřešil, na pravém mám defaultně foťák, na levém nahoru mám XBar a jinak hlasitost. Celkem to je logický uspořádání.

<{POST_SNAPBACK}>

Tak sem přes aplikaci S-tris vykoumal skoro celou mapu:

Kont. klávesy: 112, 113

červená, zelená: 114, 115

back: 27

čísla (0-9): 48-57

*,#: 119, 120

vypínací tlačítko (krátký stisk): 128

modrá klávesa (klávesa "Akce"): 13

hlasitost (nahoru, dolu): 117, 118

boční tlačítko (nahrávání): 121

podržení tlačítek hlasitosti nebo bočního tlačítka nahrávání: 195

MPx200 nemá další tlačítka, jinak by mapa mohla být stejná.

Zkus vyskoušet mapování jinejch tlačítek (přemapovávat klávesu 112 ale asi nebude nejlepší nápad :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Tak timhle způsobem se to dá nastavit jen pro kontextové klávesy.

<{POST_SNAPBACK}>

Kontextové myslíš soft1 a soft2? Ty boční by se hodily, zvláště ten foťák.

Edited by Majkl
Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
To se bude muset udělat jinak. S tim já už asi nepomůžu.

<{POST_SNAPBACK}>

Zkuste prohledat MoDaCo, určitě se něco najde. Já bych zkusil třeba:

c500 remapping buttons camera

Link to comment
Share on other sites

jsem magor, při úpravě registrů jsem si máznul nechtě složku "home" z \HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft

už nevím jak to tam přesně bylo, mohli byste mi někdo mi poslat nějaký prinscreen nebo něco abych si to zase hezky nabouchal zpátky. můžete mi hilfnout i onl-line (ICQ)

díky moc, jsem trouba, já vím :roll:

ještě jedna věc, když si budu chtít nechat přehrát ROMku v servisu po HW resetu, udělají mi to zdarma, nevíte ?

Edited by Vanis
Link to comment
Share on other sites

jsem magor, při úpravě registrů jsem si máznul nechtě složku "home" z \HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft

už nevím jak to tam přesně bylo, mohli byste mi někdo mi poslat nějaký prinscreen nebo něco abych si to zase hezky nabouchal zpátky. můžete mi hilfnout i onl-line (ICQ)

díky moc, jsem trouba, já vím  :roll:

ještě jedna věc, když si budu chtít nechat přehrát ROMku v servisu po HW resetu, udělají mi to zdarma, nevíte ?

<{POST_SNAPBACK}>

HARD RESET pomocou Soft1/2 a Power nie je nič iné ako nové natiahnutie ROM-ky. Telefón sa dostane do stavu, v akom si ho kúpil. Nehrozí teda ani niekde iinde spomínané "nebezpečie" pre začiatočníkov o prípadnej nemožnosti používania telefónu

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanis
HARD RESET pomocou Soft1/2 a Power nie je nič iné ako nové natiahnutie ROM-ky. Telefón sa dostane do stavu, v akom si ho kúpil. Nehrozí teda ani niekde iinde spomínané "nebezpečie" pre začiatočníkov o prípadnej nemožnosti používania telefónu

<{POST_SNAPBACK}>

já měl za to, že hard reset "vyresetuje" telefon do základního nastavení výrobce. tzn. přijdu o T9ku apod. čili nebudu tam mít tu ROMku co tam láduje Eurotel , je to tak, ne ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
já měl za to, že hard reset "vyresetuje" telefon do základního nastavení výrobce. tzn. přijdu o T9ku apod. čili nebudu tam mít tu ROMku co tam láduje Eurotel , je to tak, ne ?

<{POST_SNAPBACK}>

Hard reset natáhne ROM v takové podobě, v jaké jí dodává výrobce resp. v takové, jakou si jí tam uživatel eventuálně nahrál sám.

Konkrétně v případě testovacího Eurotel Smartphone II, který jsem "hardresetoval" asi před týdnem - zmizela např. aplikace SIM Manager, zmizely veškerá nastavení telefonu (včetně čísla záznamníku, nastavení GPRS, profilů atd a vyresetoval se uživatelský slovník T9)

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
HARD RESET pomocou Soft1/2 a Power nie je nič iné ako nové natiahnutie ROM-ky. Telefón sa dostane do stavu, v akom si ho kúpil. Nehrozí teda ani niekde iinde spomínané "nebezpečie" pre začiatočníkov o prípadnej nemožnosti používania telefónu

<{POST_SNAPBACK}>

Jak se to vezme. Jestli uděláš hard reset a nemáš opsané nastavení GPRS a MMS, tak ho asi jen tak po paměti neuděláš. Telefon se používat bude dát ale určitě to není ve stejném stavu jako když ho koupíš v prodejně, kde je "rozchozený" minimálně po stránce nastavení datových profilů, které hard reset smazal.

Možná se to liší podle verze ale já to zkoušel na testovacím kousku z loňského roku a ten se vyresetoval tak, že bylo potřeba nastavit skoro všechno z výše popsaných věcí a to včetně čísla záznamníku, bylo potřeba vytvořit příslušné datové profily se správnými názvy a jejich parametry atd.

Všechny uživatelská nastavení včetně vlastního T9 slovníku jsou pryč, to je jasný.

Link to comment
Share on other sites

Guest bolek
Jak se to vezme. Jestli uděláš hard reset a nemáš opsané nastavení GPRS a MMS, tak ho asi jen tak po paměti neuděláš. Telefon se používat bude dát ale určitě to není ve stejném stavu jako když ho koupíš v prodejně, kde je "rozchozený" minimálně po stránce nastavení datových profilů, které hard reset smazal.

Možná se to liší podle verze ale já to zkoušel na testovacím kousku z loňského roku a ten se vyresetoval tak, že bylo potřeba nastavit skoro všechno z výše popsaných věcí a to včetně čísla záznamníku, bylo potřeba vytvořit příslušné datové profily se správnými názvy a jejich parametry atd.

Všechny uživatelská nastavení včetně vlastního T9 slovníku jsou pryč, to je jasný.

<{POST_SNAPBACK}>

Ked som ja robil reset na SPV c500 od OR-SK, tak vsetky popisovane funkcie som mal zachovane. Telefon som mal v takom stave ako som ho kupoval.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Ked som ja robil reset na SPV c500 od OR-SK, tak vsetky popisovane funkcie som mal zachovane. Telefon som mal v takom stave ako som ho kupoval.

<{POST_SNAPBACK}>

To je zajímavý. Já to zkoušel s ET SP II a nejdřív jsem tam nahrál normálně upgrate ROM z QTek. Nastavení tam zůstaly. Pak jsem udělal hard reset a nastavení byly pryč. Znova jsem to nastavil a nahrál další ROM iMate. Opět tam nastavení zůstaly. Po hard resetu zase bylo všechno pryč. Netuším čím to může být. Ale každopádně když je situace zralá na hard reset, tak je to stejně obvykle jedno, protože člověk přijde o registry a musí přeinstalovat aplikace apod.

Link to comment
Share on other sites

Guest lukash

Chtel bych pridat jen clanek ohledne registru a vyzvaveni. Nejak sem se nudil a projizdel registry telefonu. Nasel jsem registry kde muzete zmeni implictni slozku pro zobrazovani vasich melodii. Zmenil jsem si ji a vse fungovalo jak melo. Bohuzel mi nejak prestalo fungovat vyzvaneni a vibrace u oznameni prichoziho hovoru. U ostatni sluzeb fungovalo (sms, budik...) vse jak melo. Musel jsem tedy prolezt nastesti moji jedinou zalohu registru a vratit vse do puvodnich koleji. Zjistil jsem ze jsem si prepsal hodnotu DefaultRing na svoji melodii, bohuzel toto byla zasadni chyba, pokud se tam dal jiny nazev nez Standard.wav, tak to proste nefungovalo. RADA: nez se zacnete hrabat v registrech (jako ja :D ), udelejte si zalohu :exclaim: Tot vse ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic
Možná se to liší podle verze ale já to zkoušel na testovacím kousku z loňského roku a ten se vyresetoval tak, že bylo potřeba nastavit skoro všechno z výše popsaných věcí a to včetně čísla záznamníku, bylo potřeba vytvořit příslušné datové profily se správnými názvy a jejich parametry atd.

Všechny uživatelská nastavení včetně vlastního T9 slovníku jsou pryč, to je jasný.

<{POST_SNAPBACK}>

To když mi přišel telefon ze slovenska tak byl přednastaven na SK ET. Tak jsem si cvičně smazal také veškeré nastavení a profily a vše jsem si od začátku pěkně nastavil. A musím říct, že jako kurz seznamování s telefonem to byla dobrá lekce!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.