Jump to content

byl by zájem o 1GB miniSD ?


Guest Vanis

Recommended Posts

Vzhledem k tomu, že si tuto kapacitu chci koupit a na našem trhu se zatím neprodává - kdo ví kdy se začne a hlavně za kolik ... tak mě napadlo, pokud by bylo více zájemců, tak bychom mohli objednat např. z Německa ...

Kolegyně jede zítra do Germánie, tak jsem ji pověřil, ať se mrkne na dostupnost a ceny miniSD karet v kamenných obchodech, uvidíme s čím přijde. Příští týden tam jede znovu, tak pokud by byla cena rozumná, tak do toho určo jdu.

Co vy na to ? Byl by zájem ?

Update !!!

Kolegyně byla ve dvou kamenných shopech Media Markt a Vobis a měli tam jen max. 256 MB miniSD :lol: a ceny tak podobně jako u nás, či-li žádná výhra ...

Edited by Vanis
Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Vzhledem k tomu, že si tuto kapacitu chci koupit a na našem trhu se zatím neprodává - kdo ví kdy se začne a hlavně za kolik ... tak mě napadlo, pokud by bylo více zájemců, tak bychom mohli objednat např. z Německa ...

Kolegyně jede zítra do Germánie, tak jsem ji pověřil, ať se mrkne na dostupnost a ceny miniSD karet v kamenných obchodech, uvidíme s čím přijde. Příští týden tam jede znovu, tak pokud by byla cena rozumná, tak do toho určo jdu.

Co vy na to ? Byl by zájem ?

<{POST_SNAPBACK}>

Kruci. Zrovna jsem si objednal 512MB.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek
Vzhledem k tomu, že si tuto kapacitu chci koupit a na našem trhu se zatím neprodává - kdo ví kdy se začne a hlavně za kolik ... tak mě napadlo, pokud by bylo více zájemců, tak bychom mohli objednat např. z Německa ...

Kolegyně jede zítra do Germánie, tak jsem ji pověřil, ať se mrkne na dostupnost a ceny miniSD karet v kamenných obchodech, uvidíme s čím přijde. Příští týden tam jede znovu, tak pokud by byla cena rozumná, tak do toho určo jdu.

Co vy na to ? Byl by zájem ?

<{POST_SNAPBACK}>

Me by stacilo vedet kde a za kolik se da v Nemecku sehnat, protoze ja tam jedu za 14 dni na CeBit, takze bych si ji koupil sam. :lol: A dneska jsem si domu prinesl 512ku, ale urcite neni na zavadu mit jednu 1GB a jednu 512 MB. Sice se musi pri prehazovani vyndavata baterka a vypinat, ale mista na MP3ky je to fura.

Edited by Jenycek
Link to comment
Share on other sites

Guest Eldar2k

zajem o par informaci ohledne cen, atd...

Sam mam 256MB miniSD, koupil jsem ji v USA.....jeste ze ji mam, tady se nejvetsi prodavaji snad v kapacite 128..hruza.. :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic
zajem o par informaci ohledne cen, atd...

Sam mam 256MB miniSD, koupil jsem ji v USA.....jeste ze ji mam, tady se nejvetsi prodavaji snad v kapacite 128..hruza.. :evil:

<{POST_SNAPBACK}>

No jsou tu i větší, ale musí člověk více hledat a ještě nejsou skladem...

Link to comment
Share on other sites

Vzhledem k tomu, že si tuto kapacitu chci koupit a na našem trhu se zatím neprodává - kdo ví kdy se začne a hlavně za kolik ... tak mě napadlo, pokud by bylo více zájemců, tak bychom mohli objednat např. z Německa ...

Kolegyně jede zítra do Germánie, tak jsem ji pověřil, ať se mrkne na dostupnost a ceny miniSD karet v kamenných obchodech, uvidíme s čím přijde. Příští týden tam jede znovu, tak pokud by byla cena rozumná, tak do toho určo jdu.

Co vy na to ? Byl by zájem ?

<{POST_SNAPBACK}>

Link to comment
Share on other sites

Guest Eldar2k
No jsou tu i větší, ale musí člověk více hledat a ještě nejsou skladem...

<{POST_SNAPBACK}>

Kde se daji najit vetsi? Klidne dam i svuj PocketPC H1940 za 1GB miniSD kartu...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.