Jump to content

pocket steets


Guest kultus

Recommended Posts

Guest kultus

cafte ma niekto Pocket Streets 2005...nak nemozem zohnat mapy do nho...nedaju sa nak exportovatz obrazkov??? alebo aspon z ineho softu??? Na microsofte maju daco ale stale to chce checkovat moj system a nato mam pomaly internet...pomozte prosim dikes vsetkym :evil: :evil: :evil:

MK

Link to comment
Share on other sites

Guest kill007
cafte ma niekto Pocket Streets 2005...nak nemozem zohnat mapy do nho...nedaju sa nak exportovatz obrazkov??? alebo aspon z ineho softu??? Na microsofte maju daco ale stale to chce checkovat moj system a nato mam pomaly internet...pomozte prosim  dikes vsetkym                            :evil:  :evil:  :evil:

MK

<{POST_SNAPBACK}>

Mapy se daji exportovat v Autoroute 2005, ale nelze vyhledavat ulice (stejne tak jak na PC) - aspon tedy v CZ a SK mapach.

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
Mapy se daji exportovat v Autoroute 2005, ale nelze vyhledavat ulice (stejne tak jak na PC) - aspon tedy v CZ a SK mapach.

<{POST_SNAPBACK}>

to je od microsoftu??? asi to nebude zadarmo :D :D :D a co takto nake mapy na internete??? uz hotove

Link to comment
Share on other sites

Guest kill007
fajn dik ale nedaju sa spravit nake jednoduche vlastne mapy nepotrebujem ani vyhladavanie staci mapa z obrazku a naky zoom...

<{POST_SNAPBACK}>

Snad jedine si natipat obrazky mapy treba z mapy.cz v ruznem priblizeni a pak si je ulozit na kartu jako jpg obrazky a prohlizet si je pres nejaky prohlizec fotek :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Majkl
fajn dik ale nedaju sa spravit nake jednoduche vlastne mapy nepotrebujem ani vyhladavanie staci mapa z obrazku a naky zoom...

<{POST_SNAPBACK}>

Jak píše kill - mám takhle stáhnuté mapy Zlína, Brna, Prahy a Ostravy. Celkem v pohodě to funguje, ale to hledání by se občas hodilo.

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
Jak píše kill - mám takhle stáhnuté mapy Zlína, Brna, Prahy a Ostravy. Celkem v pohodě to funguje, ale to hledání by se občas hodilo.

<{POST_SNAPBACK}>

tak dobre poviem o co mi ide...som z Bratislavy a mam velku asi 15 Mpx (5000x3000) mapu spojov mhd takze by sa mi hodilo obcas vediet kam sa ako dostanem ale je tu hacik...multimedia album nezvlada priblizenie aby to bolo citatelne nie ze by bola Blava az taka velka ale...nejde to je to necitatelne...a na PC je aj brutalne zvacsenie citatelne...a nasekat si to nemozem lebo by to stratilo vyznam...skuste niekto tu 20 MB mapu na IMHD.SK ci vam to pojde je to brutalne krasna mapa...mozno vam bude na nic ale bol by som rad keby to skusil ajniekto iny ci to pojde alebo nie dikes :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest andrei1977
tak dobre poviem o co mi ide...som z Bratislavy a mam velku asi 15 Mpx (5000x3000) mapu spojov mhd takze by sa mi hodilo obcas vediet kam sa ako dostanem ale je tu hacik...multimedia album nezvlada priblizenie aby to bolo citatelne nie ze by bola Blava az taka velka ale...nejde to je to necitatelne...a na PC je aj brutalne zvacsenie citatelne...a nasekat si to nemozem lebo by to stratilo vyznam...skuste niekto tu 20 MB mapu na IMHD.SK ci vam to pojde je to brutalne krasna mapa...mozno vam bude na nic ale bol by som rad keby to skusil ajniekto iny ci to pojde alebo nie dikes :D  :D  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Tak na toto Ti najlepsie posluzi program MetrO (pozri tu) Pouzivam ho asi uz 2 roky na PPC iPAQ, je free, dobra databaza Bratislavy (bohuzial jedine slovenske mesto spomedzi asi 300 miest z celeho sveta) a je uplne super = vyhladavanie, atd....

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
Tak na toto Ti najlepsie posluzi program MetrO (pozri tu) Pouzivam ho asi uz 2 roky na PPC iPAQ, je free, dobra databaza Bratislavy (bohuzial jedine slovenske mesto spomedzi asi 300 miest z celeho sveta) a je uplne super = vyhladavanie, atd....

<{POST_SNAPBACK}>

vyzera to super dik ale nak nemozem najst mapu BA

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic

Když už se tu rozjela diskuse o mapách - potřebuju mapy na kterých by šla GPS, nejlépe vektorové aby tam šlo vyhledávat, ale pokud bude jen bitmapa, také to vadit nebude. Jde mi především o ČR a Prahu. Nevíte někdo?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.