Jump to content

Prislusenstvi


Guest Jenycek

Recommended Posts

Guest Jenycek

Preji Vam krasny den.

V patek jsem mel cestu do Prahy, tak jsem se jal ukolu sehnat sluchatka a obal na ET SmartPhone II.

Nasleduji moje zkusenosti.

Patek 18.03.2005; prodejna Eurotel; Jindrisska ulice; 17:00

Po dotazu, zda se da koupit u nich, jako prodejce telefonu, prislusenstvi (stereo sluchatka + pouzdro) mi po nekolika minutovem hledani v PC bylo sdeleno, ze maji jen a pouze klasicke handsfree (jedno sluchatko s mikrofonem) a pouzdra ze vubec nevedou. A odkazali me na GSMobil, kteryzto jako firma poskytujici servis, tez prodava prislusenstvi.

Patek 18.03.2005; prodejna GSMobile; ulice V jame; 17:45

Po dotazu na sluchatka a pouzro, tez probehlo nekolika minutove hledani v PC a ve skladu. Tez sluchatka ani pouzdro nemaji na sklade a ani nikdy nemeli, protoze pro tento sortiment nemaji ani skladovou kartu. A o tom, ze sluchatka vypadavaji z usi vedi. Pry jsou vetsi. A odkazali me s dotazem na pouzdro do prodejny SunnySoftu. Na dotaz, zda mam resit odstraneni prachu pod sklem na displayi primo pres ne nebo prodejce (EuroTel), mi sdelili, ze pres ne, protoze prodejce to k nim stejne posila, takze si usetrim par dni casu. Ale budu-li nosit telefon v pouzdre, tak se tam dle pana prodejce zadny prach nemuze nikdy dostat.(????)

Patek 18.03.2005; prodejna SunnySoft; OD Kotva; 18:25

Po dotazu na pouzdro na ET SmartPhone II, se mi prodejce velice vehementne snazil prodat pouzdro na ET DataPhone III a nedal si vymluvit, ze to je jiny telefon.

Patek 18.03.2005; prodejna Samsonite; OD Kotva; 18:45

Na dotaz na pouzdro jsem byl poslan k prodejci telefonu.

Takze mi z toho vyplyva, ze:

1. Sluchatka se nikdy samostatne neprodavala, a asi prodavat nebudou.

2. ET prodava pouze telefon, nikoliv prislusenstvi.

3. Firma, ktera se stara o servis, prislusenstvi neprodava.

4. Prodejce SunnySoftu nezna rozdil mezi ET SmartPhone II a ET DataPhone III.

Tak nevim, jestli se mi nekdy podari sehnat druha sluchatka, abych si na ne mohl predelat jina. Dale nevim jestli se mi na nej podari sehnat nejake pouzdro. A do tretice nevim jestli mi bude odstranen prach zpod sklicka na displayi, kdyz ho nenosim v tom pouzdru co mi nikdo nechce prodat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda

Sluchátka jsem na starý telefon koupil na dobírku z toho servisu GSMobil. Kupoval jsem sluchátka, normální nabíječku a nabíječku do auta a poslali to obratem a úplně bezproblémů. Nicméně téměř na všechny HTC výrobky je beztak jedna HF sada, takže si můžeš koupit sluchátkovou sadu třeba od T-Mobile SDA nebo MDA apod. Je to všechno stejný. Jde jen o to aby to mělo ten malý jack s patřičným počtem kontaktů. Kdyby všechno zklamalo, dá se to celkem normálně koupit třeba u Orange (konkrétně jsem viděl mraky doplňků v Orange shopu v Amsterdamu) nebo z internetových obchodů (např. Coolsmartphone) apod.

Pouzdro a všelijaké další drobnosti (samolepící kovový pásek na upevnění telefonu na magnet v autě, plastový proužek se zámečkem na klip a očkem na šňůrku) jsem kupoval přímo z hlavní prodejny Sunnysoftu (tuším Jeseniova) - dokonce jsem tam ani nejel, poslali jsme tam kurýra a bylo to všechno nachystané (po domluvě telefonem) na prodejně a absolutně bezproblémů. Věci co neměli hned skladem mi objednali, pak napsali avízo mailem že to tam je a poslali zbytek na dobírku poštou. Prostě bezproblémový nákup. Ta kotva je prodejna zaměřená na PDA tuším, takže tudy asi cesta nevede.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanis
Preji Vam krasny den.

V patek jsem mel cestu do Prahy, tak jsem se jal ukolu sehnat sluchatka a obal na ET SmartPhone II.

Nasleduji moje zkusenosti.

Patek 18.03.2005; prodejna Eurotel; Jindrisska ulice; 17:00

Po dotazu, zda se da koupit u nich, jako prodejce telefonu, prislusenstvi (stereo sluchatka + pouzdro) mi po nekolika minutovem hledani v PC bylo sdeleno, ze maji jen a pouze klasicke handsfree (jedno sluchatko s mikrofonem) a pouzdra ze vubec nevedou. A odkazali me na GSMobil, kteryzto jako firma poskytujici servis, tez prodava prislusenstvi.

Patek 18.03.2005; prodejna GSMobile; ulice V jame; 17:45

Po dotazu na sluchatka a pouzro, tez probehlo nekolika minutove hledani v PC a ve skladu.  Tez sluchatka ani pouzdro nemaji na sklade a ani nikdy nemeli, protoze pro tento sortiment nemaji ani skladovou kartu. A o tom, ze sluchatka vypadavaji z usi vedi. Pry jsou vetsi. A odkazali me s dotazem na pouzdro do prodejny SunnySoftu. Na dotaz, zda mam resit odstraneni prachu pod sklem na displayi primo pres ne nebo prodejce (EuroTel), mi sdelili, ze pres ne, protoze prodejce to k nim stejne posila, takze si usetrim par dni casu. Ale budu-li nosit telefon v pouzdre, tak se tam dle pana prodejce zadny prach nemuze nikdy dostat.(????)

Patek 18.03.2005; prodejna SunnySoft; OD Kotva; 18:25

Po dotazu na pouzdro na ET SmartPhone II, se mi prodejce velice vehementne snazil prodat pouzdro na ET DataPhone III a nedal si vymluvit, ze to je jiny telefon.

Patek 18.03.2005; prodejna Samsonite; OD Kotva; 18:45

Na dotaz na pouzdro jsem byl poslan k prodejci telefonu.

Takze mi z toho vyplyva, ze:

1. Sluchatka se nikdy samostatne neprodavala, a asi prodavat nebudou.

2. ET prodava pouze telefon, nikoliv prislusenstvi.

3. Firma, ktera se stara o servis, prislusenstvi neprodava.

4. Prodejce SunnySoftu nezna rozdil mezi ET SmartPhone II a ET DataPhone III.

Tak nevim, jestli se mi nekdy podari sehnat druha sluchatka, abych si na ne mohl predelat jina. Dale nevim jestli se mi na nej podari sehnat nejake pouzdro. A do tretice nevim jestli mi bude odstranen prach zpod sklicka na displayi, kdyz ho nenosim v tom pouzdru co mi nikdo nechce prodat.

<{POST_SNAPBACK}>

Do "prachového" topicu jsem psal, že už mám telefon z5. Prach mi vyčistili a nevím, zda to nějakým způsobem utěsnili, protože jsem nedostal jakékoliv vyjádření, tak je n doufám, že mi tam prach nepoleze znova, protože tak teklamace trvala víc jak 14 dní.

To, co ti řekl, že když tel. budeš nosit v pouzdře, tak tam prach nepoleze, to je dost ubohý argument. To je jak kdybys reklamoval nové auto že ti tam za deště zatíká a oni ti poradili, ať auto garážuješ a jezdíš, jen když je pěkně ... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek
Do "prachového" topicu jsem psal, že už mám telefon z5. Prach mi vyčistili a nevím, zda to nějakým způsobem utěsnili, protože jsem nedostal jakékoliv vyjádření, tak je n doufám, že mi tam prach nepoleze znova, protože tak teklamace trvala víc jak 14 dní.

To, co ti řekl, že když tel. budeš nosit v pouzdře, tak tam prach nepoleze, to je dost ubohý argument. To je jak kdybys reklamoval nové auto že ti tam za deště zatíká a oni ti poradili, ať auto garážuješ a jezdíš, jen když je pěkně ...  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Pisu jen to co mi rekl. Ja vim ze je to kravina, tak kdyz tohle rekl, tak jsem se radeji klidil pryc, protoze bych se mozna dozvedel veci, ktere snad ani vedet nechci.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Pisu jen to co mi rekl. Ja vim ze je to kravina, tak kdyz tohle rekl, tak jsem se radeji klidil pryc, protoze bych se mozna dozvedel veci, ktere snad ani vedet nechci.

<{POST_SNAPBACK}>

Zkrátka a dobře - špatná zkušenost, špatný člověk... Já měl asi štěstí (v servisu) že byli ochotní (mluvil jsem s nějakou paní) a poslali mi všechno poštou na dobírku a v tom Sunnysoftu to byla jiná prodejna (centrála) a ne pobočka co dělá PDA.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Jenycek
Zkrátka a dobře - špatná zkušenost, špatný člověk... Já měl asi štěstí (v servisu) že byli ochotní (mluvil jsem s nějakou paní) a poslali mi všechno poštou na dobírku a v tom Sunnysoftu to byla jiná prodejna (centrála) a ne pobočka co dělá PDA.

<{POST_SNAPBACK}>

Musim se jim (Sunnysoftu) omluvit. Asi to fakt bylo tim ze byl patek vecer, ci co.

Protoze v patek jsem si pres net objednal pouzdro Krussel a dneska mi prislo na dobirku i kdyz maji dodaci lhutu tyden. Tak uvidim jak se osvedci proti prachu. Jen to bude chtit si asi jeste nechat odstranit ten prach co se tam nasbiral za ty dva a kus mesice a budu snad hodne spokojeny. Ale nechce se mi davat telefon na dva tydny pryc. ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.