Jump to content

MDA compact / Qtek S100


Guest Tomas Kocanda

Recommended Posts

Guest Tomas Kocanda

Měl jsem možnost vyzkoušet si na jiných fórech oslavovaný (minimálně recenzenty) MDA Compact resp. Qtek S100.

Já jsem teda z toho dost zklamaný.

Je to klasický PDA s relativně zastaralým displejem (barevnost, rozlišení) sice ve velice úhledné formě a skutečně asi "do kapsy" ale s tak neskutečně nepohodlným ovládáním prstem (bez stylusu), že bych se z toho asi zbláznil, kdybych to měl používat místo telefonu.

Nevím jak to dělají recenzenti ale tlačítka na telefonování z numerické "klávesnice" jsou malá, dost blbě se do nich strefuje, ovládání při psaní SMS považuju na hranici snesitelnosti a přijde mi to strašně nedotažený co se týká jednoručního ovládání. Asi se předpokládá že to uživatel bude mít především pro mobilní internet, maily a další aplikace. Jakmile se použije pero a druhá ruka, všechny nevýhody jsou stranou a je to skvělý. Ale asi bych v tom případě uvažoval jestli by nebylo lepší koupit rychlejší PDA s lepším displejem a spíš ho propojit s normálním telefonem (nebo i s naším Smartphonem) pro přístup na net a vykašlat se na volání přímo z PDA.

No každopádně je to rozměrově i mechanicky skvělé ale software mi prostě přijde dost nepohodlný. To je jen můj názor po necelých dvou dnech testování...

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic
Nebo do něj dát WM2005, to se pak jednou rukou ovládá dobře.

<{POST_SNAPBACK}>

Ty jsi již testoval MDA Comact s WM2005? Tak neváhej a poděl se s náma o zkušenosti, moc by mě to zajímalo!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.