Jump to content

ogarzlin

Members
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ogarzlin

 • Rank
  Newbie
 1. Aha..... Tak tedy kde udělali němečtí soudruzi chybu... Pak by to ještě chtělo zkusit soubor \windows\t9aw.dll
 2. Chtělo by to soubor z verze ROM 1.2.32.11, nebo jiné kde to chodí. Jirka.
 3. No jo, ale kterou .dll tam máš? Ta co poslal Tomáš je pravděpodobně z verze ROM v které to nechodí, má naprosto stejnou velikost. Nebo je chyba jinde a toto chování nedělá tento modul, ale jiný. Babo raď
 4. Zkus nejdříve odemknout telefon http://www.mobilejoe.de/Forum/viewtopic.ph...ht=sda+unlocker mě to jde kopírovat bez problémů.
 5. Pokud mi někdo pošle soubor, mohlo by to jít. Není ale vyzkoušeno. viz. http://www.modaco.com/index.php?showtopic=201636 Nevím jestli tu chybu dělá český T9CzechLdb.dll soubor, nebo je chyba jinde. Každopádně metoda jak dostat jakýkoli jazyk do telefonu existuje, jen je třeba mít patřičnou T9xxxLdb.dll a provést úpravy registru. Jirka
 6. ogarzlin

  T9

  Stačí nakopírovat třeba do \Storage\My Documents interním filemanagerem pak to jde normálně překopírovat do počítače přes Mobile Device ve win. Alespoň u mě to takto funguje. J.
 7. ogarzlin

  T9

  Zdravím všechny ve fóru a měl bycj malou prosbu. Potřeboval bych poslat soubor T9CzechLdb.dll z originál ROM eurotelu. Potřebuji vyzkoušet jestli se podaří zprovoznit přidávání slov v české T9 na nové ROM QTEK. ogarzlin(zavinac)gmail(tecka)com Díky Jirka
 8. Koukni se sem http://www.palmpc.cz/start/ tvrdí že je skladem. Jirka.
 9. Našel jsem zajímavý odkaz na nástroj, kterým by snad bylo možno editovat obsah souboru s aktualizací ROM pro ET SP2 http://www.spv-developers.com/forums/viewtopic.php?t=9 Jirka.
 10. Zajímavé je, že pokud VCard pošlu sám na sebe z SP, taky nepřijde. Zjistil jsem, že na Homescreen VCard se dá navigačním tlačítkem sjet až dolů, nic to sice nezobrazuje, ale po zmáčknutí akce vyskočí obrazovka přijatých VCard, bohužel prázdná. Zdá se, jakoby si tato aplikace nevěděla rady s voláním API pro SMS, nebo možná zprávu přijme ale chyba je ve volání funkcí pro zobrazení. Mohlo by to souviset se změnou některých knihoven na této verzi WM2003SE. Utvrzuje mě v tom i to, že nedojde ani VCard v textové podobě, tak jak ji SP vytvoří. A ještě jeden postřeh, tentokrát k T9 - slovník přidaných slov je společný pro všechny jazyky - tedy slovo které přidám např. v anglické T9 se mi potom nabízí ve všech jazycích. Víte někdo, kde jsou tyto slova uloženy? Evidentně již mimo T9...dll Jirka.
 11. Tak trošku jsem si s tím hrál. Odeslat VCard ze Smartphounu jde, na Nokii mi to přijde ovšem jako obyčejná textovka. Z Nokie přes SMS do SP to nejde vůbec, resp. se nepovedlo. Přes IR to jde z Nokie do SP perfektně, všechny čísla z kontaktu, email atd. Naopak to nefunguje. Podotýkám, že mám starou Nokii 6210. Jirka.
 12. Mám tuto verzi flashnutou, zajímavé že mi to nevyhrožovalo, že mám jiný HW. Zdá se mi ale starší než je na Webu QTEKu, resp. než je origo Eurotelu. Např. nemá klienta Java... Jirka.
 13. Mě to jde i bez toho, z Nokie přijme VCard bez problémů, opačně mi to nejde. Nicméně teď jsem mluvil s pánem ze Sunnysoftu a byl o poznání sdílnější a zajímalo ho to atd. Uvidíme....
 14. Odblokovával jsem Eurotel Smartphone, na stránkách je ovšem odkaz na SPV C500. Přesto funguje bez problémů. J.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.