Jump to content

tiborq

Members
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tiborq

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 05/20/1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Your Current Device(s)
  Motorola MPx220
 1. Zdravím. Mám taký malý problém. Používal som CV Suite a hlavne CV ImageViewer. Teraz, keď ho chcem spustiť, tak mi vypíše že "Prístup bol odmietnutý. Program nie je možné spustiť, pretože nie je digitálne podpísaný dôveryhodným certifikačným úradom". Ostatné programy z balíka CV Suite sa dajú v pohode spustiť. Nevie niekto náhodou, čo s tým? Dá sa to zmeniť? Už bohužiaľ neviem, čo som inštaloval, alebo vymazal, že to prestalo fungovať. :cry: Ďakujem za pomoc
 2. Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď, veľmi mi to pomohlo. Myslím, že to už trochu začínam chápať. :D Ale určite ešte budem mať k tomu nejaké otázky v budúcnosti.
 3. Zaujíma ma všetko ohľadom registrov. Od A po Z. Ako na to, aký program použiť, atď. Myslím, že by to mohlo zaujať viac ľudí. Téma ohľadom registrov tu už síce existuje, ale ja by som sa chcel zamerať na to ako začať. Dúfam, že mi niekto pomôže :D . Môžte písať akékoľvek maličkosti, budem len rád. Ďakujem.
 4. Tak sorry. Viem, že to nepatrí do tejto témy, ale napadlo ma to práve pri čítaní tejto témy...
 5. Ten program je celkom slušný (RJV RegTweaks UI), aj keď mi nie všetko fungovalo tak ako by malo. Napr. aj po nastavení podsvietenia displ. na hodnotu 20sekúnd mi zhasínalo disp. až po minúte. Ale možno som len niekde urobil ja chybu. Ja som sa skôr chcel opýtať na manuálne nastavenie tých položiek v registroch. Som začiatočník a chcel by som sa naučiť prácu s registrami. Nevie náhodou niekto, či je nejaká stránka o tom, alebo niečo pod. Či na to treba "vysokú" :D , alebo sa to naučí aj priemerný používateľ PC. Ďakujem
 6. tiborq

  Dotazy a odpovědi...

  Ďakujem. Len škoda, že ho treba zaplatiť. Asi som naivný, keby som chcel taký program zadarmo. :lol: Aj tak, ešte raz ďakujem.
 7. tiborq

  Dotazy a odpovědi...

  Zdravím. Keďže je táto téma o otázkach a odpovediach... ...tak by som sa chcel opýtať. :lol: Nevie niekto náhodou, či je nejaká možnosť označiť text, alebo viacero správ(napr. pri vymazávaní viacerých správ) v MPx 220? (ako na PC, alebo Pocket PC) Ďakujem.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.