Jump to content

Petererj

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Petererj

 • Rank
  Newbie
 1. Mě se to taky stávalo, že nešel znovu probudit. Na WM 6.1 se to nestává. Někde sem četl, že je to tím, že se v WM 6.5 používá něco z WM 6.1 - když se flashuje, tak se třeba fleshne jen ten nb0 soubor a ostatní se nechaj a jak jsou to rozdílné verze, tak to blbne. Zrovna sem to teď taky řešil. Na 6.1 když si telefon uspím se spuštěnou Operou, tak ho i pak probudím. Ale na hodně 6.5 romek se mi to často už nepodaří. A nejen takhle s Operou. Zkoušel sem nějaké novější CSC flashnout, ale zatím pořád zkouším.
 2. I have the same problem (V3). I tried some cabs that I have found in forum but no succes. Player add only 1 songs and can not open it or add all but still is can not open anything. Does anyone have working touch player? I tried a lot of players but only touch player with WOW srs enabled have a nice sound :-/
 3. And it seems to be very light... start menu is not working "The file MainMenu cannot be opened..." And Samsung home screen (or however does it call) is working. Is that fine or... ?
 4. Oh... now I can download it too... It wrote me that the file have been unavailable. So, sorry ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.