Jump to content

Odstranění SIM LOCK Eurotelu


Guest ogarzlin

Recommended Posts

Guest Tomas Kocanda
Placená služba

http://www.unlockitnow.com/SPV/c500_unlock.php

Dá se bez problémů zaplatit kreditní kartou (v mém případě Ebanka),

vyzkoušeno, bez problémů funguje. Pozor, nešlo mi to provést na Win98SE,

na XP bez problémů.

Jirka.

<{POST_SNAPBACK}>

Dobrá informace. Zdá se to být praktičtější než imei-check, kteří mají jen western union. Jen pro jistotu, odblokovával jsi Eurotel Smartphone II a ne Orange c500?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nevim estli to nekomu pomuze, pripadne doda odvahy, ale uz znam osobne dva pripady (znameho a me / uplne jine prodejny a jina doba koupe), kdy je zakoupen jako dotovany tel., ale neni blokovany.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek
Nevim estli to nekomu pomuze, pripadne doda odvahy, ale uz znam osobne dva pripady (znameho a me / uplne jine prodejny a jina doba koupe), kdy je zakoupen jako dotovany tel., ale neni blokovany.

<{POST_SNAPBACK}>

Tak ja jsem nejspise treti. Zcela pohodove mi funguje s SIM nemeckeho T-Mobile. Jinak mi autorizovany prodejce ET sam doporucil, jestli potrebuji pouzivat v mobilu jinou SIM nez je ET tak se mam obratit na servis, kde mi jej odblokuji. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Tak ja jsem nejspise treti. Zcela pohodove mi funguje s SIM nemeckeho T-Mobile. Jinak mi autorizovany prodejce ET sam doporucil, jestli potrebuji pouzivat v mobilu jinou SIM nez je ET tak se mam obratit na servis, kde mi jej odblokuji.  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

I dotovaný? To by byla velice zajímavá věc!

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek
I dotovaný? To by byla velice zajímavá věc!

<{POST_SNAPBACK}>

Ano. Jedna se o dotovany mobil, u ktereho jsem se zavazal k minimalnimu plneni.

Dneska jsem ho vyzkousel s Oskarovou SIMkou a fungoval naprosto bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic

Když jsem kupoval SDA na Slovensku, tak ty telefony jsou všechny zablokovány u prodejce na skladě. Když si ale koupím telefon za plnou cenu, posílá operátor prodejci kód, kterým se SDA odblokuje. Někteří prodejci toto vůbec neumí a neznají jak odblokovat a někteří jsou naopak vykukové, kteří si pravděpodobně odblokovávají všechny telefony, tedy i dotované, ale je to minimálně na Slovensku mimo základní podmínky ET.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.