Jump to content

Pripojenie PC cez Bluetooth na GPRS net


Guest bolek

Recommended Posts

Guest bolek

Pripajam si PC cez BT na net a ked zacnem telefonovat GPRS spojenie sa rozpoji. Ked som sa pripajal s inymi mobilmi, ked mi zazvonil mobil, dvihol som, pokecal a ked som zlozil stale som bol pripojeny na GPRS a mohol som hned dalej surfovat. SPVcko mi akonahle zdvihnem prichadzajuci hovor zrusi pripojenie na GPRS. Mate niekto podobnu skusenost , alebo je chyba niekde u mna?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Pripajam si PC cez BT na net a ked zacnem telefonovat GPRS spojenie sa rozpoji.  Ked som sa pripajal s inymi mobilmi, ked mi zazvonil mobil, dvihol som, pokecal a ked som zlozil stale som bol pripojeny na GPRS a mohol som hned dalej surfovat. SPVcko mi akonahle zdvihnem prichadzajuci hovor zrusi pripojenie na GPRS.  Mate niekto podobnu skusenost , alebo je chyba niekde u mna?

<{POST_SNAPBACK}>

Myslel jsem že tohle bude u nových telefonů vyřešené ale není. Podle mě to souvisí s kategorií GPRS v telefonu. Nicméně to dělá jak starý, tak nový telefon.. Takže to není chyba jen u tebe.

Jedna z nových verzí ROM pro QTek měla zlepšit podporu GPRS a zapomněl jsem to vyzkoušet, když jsme dělali ty testy... :D Ale zeptám se člověka, co jí má v telefonu, jestli mu to taky hovor rozpojí nebo ne.

Link to comment
Share on other sites

Guest bolek

Aha. Nie ze by mi to nejako extremne vadilo, je to v podstate prkotina. Ale na druhej strane nechapem preco nejde nieco, co na inych mobiloch funguje

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest andrei1977
Pripajam si PC cez BT na net a ked zacnem telefonovat GPRS spojenie sa rozpoji.  Ked som sa pripajal s inymi mobilmi, ked mi zazvonil mobil, dvihol som, pokecal a ked som zlozil stale som bol pripojeny na GPRS a mohol som hned dalej surfovat. SPVcko mi akonahle zdvihnem prichadzajuci hovor zrusi pripojenie na GPRS.  Mate niekto podobnu skusenost , alebo je chyba niekde u mna?

<{POST_SNAPBACK}>

Nemal si zaidne problemy s pripojenim cez Bluetooth? Ja som skusal GPRS cez bluetooth s notebookom aj s mojim PDA iPAQ 3950 (obidva cez i-TEC bluetooth CF card) a nepodarilo sa mi to rozchodit...... Pritom s inymi mobilmi uplne bez problemov hned na prvy sup!

NEVIETE S TYM NAHODOU NIEKTO POMOCT?

DAKUJEM

PS: mam Eurotel SDA = HTC sonata

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest bolek
Nemal si zaidne problemy s pripojenim cez Bluetooth? Ja som skusal GPRS cez bluetooth s notebookom aj s mojim PDA iPAQ 3950 (obidva cez i-TEC bluetooth CF card) a nepodarilo sa mi to rozchodit......

priznam sa, ze trochu ano, ale skor to bolo tym, ze na PC som mal win98 a no name BT. Ale iPAQ mi isiel uplne bez problemov, len si tam treba zmenit ten inicializacny string (takisto aj v pripojeni PC). Ak si dobre pamatam, oproti inym mobilom treba vyhodit AT. Ale kedze vidim, ze si to pisal este v aprili, tak si to uz asi rozchodil:-)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.