Jump to content

Přehrávání muziky přes bluetooth...


Guest ipetr

Recommended Posts

Guest ipetr

V autě mám bluetooth hensfree, telefonování funguje bez problému ale pokud chci přehrát nějakou mizimu (MP3) tak mi to hraje jen přes repro v telefonu.

Jak donutit foun aby přehrával muziku přes Bluettoth hensfree?

Dík Ipetr.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
V autě mám bluetooth hensfree, telefonování funguje bez problému ale pokud chci přehrát nějakou mizimu (MP3) tak mi to hraje jen přes repro v telefonu.

Jak donutit foun aby přehrával muziku přes Bluettoth hensfree?

Dík Ipetr.

<{POST_SNAPBACK}>

Nedávno jsem tady psal o aplikaci Blue Tunes. To je to, co potřebuješ. Hledej a najdeš to...

Link to comment
Share on other sites

Guest ipetr
Nedávno jsem tady psal o aplikaci Blue Tunes. To je to, co potřebuješ. Hledej a najdeš to...

<{POST_SNAPBACK}>

Tak aplikace BlueTunes nepomohla. Stále muzika hraje přes telefon :x

Zapoměl jsem dodat že mám T-Mobile systém windows mobile 2003 SE, tak to je možná tím že BlueTunes nedělá co má!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Tak aplikace BlueTunes nepomohla. Stále muzika hraje přes telefon  :x

Zapoměl jsem dodat že mám T-Mobile systém windows mobile 2003 SE, tak to je možná tím že BlueTunes nedělá co má!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Tak to netuším. mě to šlape jak hodinky. Zapínáš Blue Tunes předtím než zapneš HF nebo potom? Záleží na tom pořadí.

Link to comment
Share on other sites

Guest ipetr
Tak to netuším. mě to šlape jak hodinky. Zapínáš Blue Tunes předtím než zapneš HF nebo potom? Záleží na tom pořadí.

<{POST_SNAPBACK}>

Tak jsem to testoval a výsledek žádný.

postup 1:

Zapnu mobil, spustím aplikace BlueTunes do modu "enabled", spustím windows media, zapnu bluetooth hensfree které se automaticky spojí s mobilem. Muzika stále hraje z mobilu.

postup 2:

Zapnu mobil, spustím aplikace BlueTunes do modu "enabled", zapnu bluetooth hensfree které se automaticky spojí s mobilem, spustím windows media. Muzika stále hraje z mobilu.

postup 3:

Zapnu mobil, zapnu bluetooth hensfree které se automaticky spojí s mobilem, spustím aplikace BlueTunes do modu "enabled", spustím windows media. Muzika stále hraje z mobilu.

Tož, asi to dělám špatně ... :-(

Na jaké verzi OS ti to fachčí?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Tak jsem to testoval a výsledek žádný.

postup 1:

Zapnu mobil, spustím aplikace BlueTunes do modu "enabled", spustím windows media, zapnu bluetooth hensfree které se automaticky spojí s mobilem. Muzika stále hraje z mobilu.

postup 2:

Zapnu mobil, spustím aplikace BlueTunes do modu "enabled", zapnu bluetooth hensfree které se automaticky spojí s mobilem, spustím windows media. Muzika stále hraje z mobilu.

postup 3:

Zapnu mobil, zapnu bluetooth hensfree které se automaticky spojí s mobilem, spustím aplikace BlueTunes do modu "enabled", spustím windows media. Muzika stále hraje z mobilu.

Tož, asi to dělám špatně ... :-(

Na jaké verzi OS ti to fachčí?

<{POST_SNAPBACK}>

Zapnu BT v telefonu

Zapnu HF (na displeji telefonu vidím HF symbol - sluchátka i symbol BT)

Spustím Blue Tunes a zapnu enable

Zmáčknu na HF tlačítko pro příjem hovoru

ve sluchátku to pípne a od toho okamžiku všechny systémové zvuky slyším v HF až do momentu, kdy ukončím Blue Tunes.

Jinak mám ET SPII s WM2003SE

Link to comment
Share on other sites

Guest ipetr
Zapnu BT v telefonu

Zapnu HF (na displeji telefonu vidím HF symbol - sluchátka i symbol BT)

Spustím Blue Tunes a zapnu enable

Zmáčknu na HF tlačítko pro příjem hovoru

ve sluchátku to pípne a od toho okamžiku všechny systémové zvuky slyším v HF až do momentu, kdy ukončím Blue Tunes.

Jinak mám ET SPII s WM2003SE

<{POST_SNAPBACK}>

Tak je to špatné, ten problém je na straně HF. Mám v autě HF Parrot a ten po zmáčknutí zeleného tlačítka spustí hlasovou volbu... :x

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Tak je to špatné, ten problém je na straně HF. Mám v autě HF Parrot a ten po zmáčknutí zeleného tlačítka spustí hlasovou volbu...  :x

<{POST_SNAPBACK}>

No moje HF normálně taky spustí hlasovou volbu ale po zapnutí toho Blue Tunes to přepne na zvuk do HF a hlasová volba je vypnutá.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.