Jump to content

Slovensko Ceska diskusia


Guest stahulko

Recommended Posts

Guest Magorina

takze pořád jedu na womacka rom, ale nevim co se stalo, ale neco mi neustale žere baterku. nemate nekdo podobnou zkusenost ?

Sice nedokážu poradit, co s tím problémem udělat. Ale přikládám tip na šikovný prográmek BattClock, který kromě všemožných změn ikon a ukazatelů umí i zaznamenávat stav baterie. Možná by podle toho šlo vysledovat, kdy dochází k tomu žraní baterie a taky omrknout, jaké programy jsou při tom spuštěné.

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Sokharos:

Před pár týdny se mi stalo to samé, prostě jsem ráno nabil baterku a v poledne už zbylo jen 8%. Nevím čím to bylo, možná jsem zapomněl přenastavit čas vypnutí displeje a podsvícení (občas potřebuju neustále zapnutý telefon) a nebo nějaký program na pozadí. Každopádně dva soft resety to vyřešily a od té doby zase pohoda.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest womacka

Link na ROMku je tady: http://www.edisk.cz/stahni/10209/B7610ROM_update2.rar_54.29MB.html

Jinak Android jsem zkoušel ještě když byla ta první alfa verze na i8000. I když musím říct, že jsou kluci šikovní, tak na nějaký používání to nebylo. Dost to zamrzalo a skoro nic nefungovalo. Nevím jak od té doby pokročili, ale už mě nebaví pořád formátovat kartu, mám na ní dost věcí a trvá to hodně dlouho zazálohovat.

EDIT: Opraven odkaz na starší romku.

Edited by womacka
Link to comment
Share on other sites

Guest Vreckam

Díky moc ... při stahování jsem zjistil, že již tuto rom mám staženou v pc, pouze ji nemám nainstalovanou :) .... tak se jde na to ... ještě jednou díky

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Už jsi nepamatuju jak je to s ikonkou, ale když najedeš do složky Windows a vyhledáš si "IntshrUI.exe" tak to je ono. A teď koukám,že ikonka je taky ve windows "IntShrUI.lnk", tak ji stačí přesunout do start menu a bude tam.

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Jo, máš pravdu, hodil jsem link na strší verzi bez Sdílení internetu. Tak se omlouvám a tady už je správná verze:

http://www.edisk.cz/stahni/10209/B7610ROM_update2.rar_54.29MB.html

Jen se ještě podívej, jestli ve složce Windows nemáš složku Start Up a v ní nějakýho zástupce. Pokud jo, tak ho přesuň do Windows/Po spuštění

S touhle složkou jsem měl problémy kvůli češtině.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vreckam

super, již je tam a zdá se funkční .. jen jsem po instalaci všech programů a nastavení všeho zjistil, že mi nejdou odesílat sms .. příjmout příjmu, ale neodešlu :( ... tak dvě hodinky práce v háji a zkusím to přeflashnout ještě jednou ... kdysi mi to udělalo taky a přeflashování pomohlo, tak snad to bude to samé a rozjede se to ...

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Snad ti to pomůže. Já ji teda používám a žádný problém nemám. Jen s nedostatkem RAMky. Štve mě to čím dál víc. Holt příští telefon bude muset mít aspoň 1GB RAM.

Kdyby ti ani po přeflashnutí nešlo posílat SMS,tak ještě koukni do nastavení a kdyby ani pak nic. Tak si asi zkusím přeflashnout tu svoji.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vreckam

není třeba ... vše již funguje jak má (po opětovném přeflashi). Díky moc, s ROM + nástavbou bigboss manila 2.5 (sense) jsem maximálně spokojen. Na ramku dojíždím taky, ale to když pustím skype, facebook a operu, tak to už telefon nedává a automaticky něco zavírá, jinak s ram nemám problémy. Co na tom provozuješ? :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Tak to jsem rád, že to nakonec dobře dopadlo. Já jsem si doinstalovat pár programů a položek na Today a po startu mám 68MB RAM volné. No a když si pustím operu, tak hned klesnu na 22MB a míň, takže k opeře už si nic nepustím.

Ale co, vydržel jsem to do teď, tak to vydržím ještě nějakej ten pátek.

Link to comment
Share on other sites

to womacka

Zdarec mám problém s internetem, vůbec se mi nepřipojí. nastavím všechno, ale ani se mi nezobrazí že už je nastaven. nevíš co s tím?

tak už sem to vyřešil, stačilo nahrát samsung settings, jinak naprostá spokojenost. díky womacka :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Přesně tak, po flashnutí romky musíš v Samsung settings nastavit "Nastavení operátora", tím pádem se ti nastaví internet od tvýho operátora a můžeš ho normálně používat. Mám dojem, že je to napsáno i v infu k romce.

Jinak jsem samozřejmě rád, že se líbí.

tak už sem to vyřešil, stačilo nahrát samsung settings, jinak naprostá spokojenost. díky womacka :-)

Edited by womacka
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj lidi.

Potřeboval bych nějakou dobrou duši na pomoc. Nahodil jsem ROM Womacka, fakt slušná práce ale zasekl jsem se u Office dokumentů. Několik office mobile cabu jsem stahl , ale vše bez úspěchu. Pokud by někdo věděl kde a jak byl bych moc rád.

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Už je to docela dlouho, takže si postup už moc nepamatuju, ale stáhni si odkaz níž. V něm jsem v PC našel 2 caby na Office 2010. No a pokud se pamatuju,vím, že jsem jeden z nich nainstaloval, ten mi nešel, tak jsem ho přeinstaloval druhým a od té doby mi to jede. Jen doufám, že jsou to ty samý.

Kdyby ti to nešlo, tak bych ti ještě mohl poslat smazaný soubory offisu ze systému,ale instalačku z nich už asi neudělám.

Každopádně zkus zatím TOHLE a pak uvidíme.

Link to comment
Share on other sites

Tak nainstalováno jak jsi psal a bez výsledku. Při pokusu otevřít dokument vyskočí malé okénko kde je napsáno "Chyba". Přitom ve správci jsou dokumenty přiřazeny správně. Txt, doc......

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Asi to taky nepůjde,ale zkus si stáhnout TOHLE, zkopírovat někam do mobilu a spustit "pword.exe". Jsou to všechny soubory odstraněný z orig. romky. Bohužel k tomu patří i spousta registrů a vytvoření složek, což se teď dělá dost špatně.

Link to comment
Share on other sites

Komu čest, tomu čest. Ono to funguje. Nainstaloval jsem to na kartu a těmahle soubory jsem je nechal přepsat. A ejhle, šlape jak hodinky. Ale přišel jsem na další problém. Při připojení přes wifi mě aplikace jako ICQ, QIP, G-ALARM, POCKET RADIO, EXPLORER, METEOSERVIS, atd. napíšou chybí internetové připojení. OPERA šlape normálně. Problém v registrech?

Pak bych se chtěl zeptat na označení officiálních ROMek. Tahle ROM jede na build 21916. Pravděpodobně je nejnovější. Dá se někde stáhnout? Já mám stáhlou build 21889 a měl jsem tam problém z tématem. Ať jsem dal jaké jsem chtěl, tak na obrazovce dnes se změnilo pozadí správně, až na horní a dolní lištu. Ty zůstaly černé. To by nevadilo, ale u některých aplikaci zustalo černé pozadí, což problém je. Díky Ti za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Takže hned na začátek přeji Všem uživatelům veselé Vánoce a spoustu nových romek pro náš telefon.

Jinak jsem rád,že to funguje, i když jsem to nečekal. Jelikož ty soubory jsou ze starších Offisů.

A k tomu internetu, zkus se podívat, jestli máš v Start->Nastavení (to z WM)->Připojení->Připojení->Záložka upřesnit->Vybrat sítě a nastavit "My work network" případně "My internet"

Jde o to,že prohlížeč si sám zjistí jak jsi připojenej k internetu,ale programům to musíš jakoby říct.

A teď k buildu romky. 21916 byla v době vytváření romky aktuální pro WM6.5. Od té doby to samozřejmě nesleduju, ale spousta informací se dá lehce najít na foru XDA:

Zde

Jinak takových buildů je samozřejmě velká spousta, jak pro jednotlivé výrobce,tak pro jednotlivé verze WM (6, 6.5, 6.5.3, ...) Většinou se dá v pohodě najít anglickej build, ale s českým jsou větší problémy. Takže se to většinou dá udělat tak,že se použije nejnovější anglickej a do něj se strčí čeština ze staršího buildu, pokud to samozřejmě jde (např. z 21901).

Ještě k tvýmu příspěvku, pokud chceš změnit build WM, tak musíš ukuchtit novou romku, jelikož soubory jádra WM nahradit za chodu nejde.

Snad je to srozumitelný.

Tak ještě jednou pěkné svátky

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem to nerozchodil. Začínám si myslet že mám nějak nakopnutej telefon. Ve win 6,5 něco zadám, třeba že metoda zadávání bude klávesnice FingerKeyboard a ono se to samo vrátí na tu od samsungu. Nebo něco nainstaluju, uděla se sám zástupce ale ja ho z něj nespustím. Musím si udělat zastupce nového. Win 6,1 tam ani nedostanu. Po částečné flash vyběhne na displeji MoviNAND Fail. Napadá někoho něco?

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Člověče, tak to je zajímavý. Určitě ale zkus flashnout oficiální XXJC2 Romku, jestli ti to taky hodí chybu. Pokud jo, tak je asi pravděpodobné, že ti nějakej paměťovej čip dosluhuje. S tím už ti ale neporadím.

Každopádně hodně štěstí a dej vědět, jak jsi dopadl.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.