Jump to content

Photo

Přenosy souborů po BT

- - - - -

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts
  • Devices:Samsung i600, HTC Typhoon
Zkoušeli jste někdo přijmout fotku odeslanou přes BT z nějaké Nokie? Já jsem bezproblémů zkoušel obousměrný přenos s PDA (konkrétně to byl nějaký Loox) ale 2x jsme zkoušeli přenos souborů (fotek) mezi různými telefony Nokia a Smartphone II a bez výsledku. Hledá a hledá a nic nenajde... Přitom odeslání vizitky po BT funguje v pohodě.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Samsung SGH-i600 (european version of BlackJack)
Eurotel Smartphone II (HTC Typhoon)
Eurotel Smartphone (HTC Tanager)
Nokia N70, N73

klacik

klacik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 posts
  • Devices:Orange SPV C500

Zkoušeli jste někdo přijmout fotku odeslanou přes BT z nějaké Nokie? Já jsem bezproblémů zkoušel obousměrný přenos s PDA (konkrétně to byl nějaký Loox) ale 2x jsme zkoušeli přenos souborů (fotek) mezi různými telefony Nokia a Smartphone II a bez výsledku. Hledá a hledá a nic nenajde... Přitom odeslání vizitky po BT funguje v pohodě.

<{POST_SNAPBACK}>

ja som neuspel pri spajani mojho stareho SE T610 a terajsieho SPV C500.. dokonca sa mi ich aj podarilo sparovat, ale pokial som dal poslat obrazok, tak to vypisovalo "connecting... " a nic.. skusal som to posielat cez Smart Explorer - Send&Receive.. funkcie BT a IRDa sa mi zdaju dost divne na SPV, bud som vazne magor ze to neviem rozbehat alebo sa to neda.. ? :lol:

Edited by klacik, 14 February 2005 - 11:08 PM.

• 0

MichalN

MichalN

Newbie

• Members
  • Pip
  • 25 posts
  • Devices:HTC Typhoon

<{POST_SNAPBACK}>

No, zkoušel jsem to z N7650 a, světe div se, povedlo se.

• 0

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts
  • Devices:Samsung i600, HTC Typhoon

No, zkoušel jsem to z N7650 a, světe div se, povedlo se.

<{POST_SNAPBACK}>

Zajímavé. Zajímavé. Mě příjem nešel vůbec. Měl jsi to spárované nebo jen na "discoverable"?

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Samsung SGH-i600 (european version of BlackJack)
Eurotel Smartphone II (HTC Typhoon)
Eurotel Smartphone (HTC Tanager)
Nokia N70, N73

MichalN

MichalN

Newbie

• Members
  • Pip
  • 25 posts
  • Devices:HTC Typhoon

Zajímavé. Zajímavé. Mě příjem nešel vůbec. Měl jsi to spárované nebo jen na "discoverable"?

<{POST_SNAPBACK}>

Přístroje byly předem spárované a discoverable, přenos bez problémů. Ale ta moje N7650 je nějak "divná", už před 2 1/2 roky mi na ní BT fungovalo bez větších problémů a každý naříkal, že to vůbec nejde zprovoznit.
Ale zase na ET Smartphone mi nejde nastavit ActiveSync přes BT, návody zde nepomohly.

• 0

kultus

kultus

Newbie

• Members
  • Pip
  • 47 posts
  • Devices:SDA Eurotel

Přístroje byly předem spárované a discoverable, přenos bez problémů. Ale ta moje N7650 je nějak "divná", už před 2 1/2 roky mi na ní BT fungovalo bez větších problémů a každý naříkal, že to vůbec nejde zprovoznit.
Ale zase na ET Smartphone mi nejde nastavit ActiveSync přes BT, návody zde nepomohly.

<{POST_SNAPBACK}>

Ja som sprevadzkoval BT active sync a zese mi to potom neslo a uz mi to ide a co sa tyka BT prenosu medzi telefonmi je to terno skusal som SE T28i T630 a niekedy ide niekedy nejde...s motorolou V500 ide super vzdy!!!!!!!!
Zatial som spokojny iba s infra bezi bezproblemov

• 0
Eurotel SDA-HTC sonata

xtp

xtp

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Devices:SPV 500
ale neslo vam prijat obrazok ci odoslat??? ja som mal tento isty problem ze mi nechcelo prijmat.....potom som zistil ze ked chcem prijmat musim mat v nastavenia - poslat - zaskrtnutu tu moznost.......vtedy sa uz da prijmat

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users