Jump to content

Photo

byl by zájem o 1GB miniSD ?

- - - - -

• Please log in to reply
11 replies to this topic

Vanis

Vanis

Regular

• Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • Devices:Siemens C35 :)
Vzhledem k tomu, že si tuto kapacitu chci koupit a na našem trhu se zatím neprodává - kdo ví kdy se začne a hlavně za kolik ... tak mě napadlo, pokud by bylo více zájemců, tak bychom mohli objednat např. z Německa ...

Kolegyně jede zítra do Germánie, tak jsem ji pověřil, ať se mrkne na dostupnost a ceny miniSD karet v kamenných obchodech, uvidíme s čím přijde. Příští týden tam jede znovu, tak pokud by byla cena rozumná, tak do toho určo jdu.

Co vy na to ? Byl by zájem ?

Update !!!

Kolegyně byla ve dvou kamenných shopech Media Markt a Vobis a měli tam jen max. 256 MB miniSD :lol: a ceny tak podobně jako u nás, či-li žádná výhra ...

Edited by Vanis, 03 March 2005 - 07:02 AM.

• 0
Vanis
ICQ 70992833
Eurotel Smartphone II

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts
  • Devices:Samsung i600, HTC Typhoon

Vzhledem k tomu, že si tuto kapacitu chci koupit a na našem trhu se zatím neprodává - kdo ví kdy se začne a hlavně za kolik ... tak mě napadlo, pokud by bylo více zájemců, tak bychom mohli objednat např. z Německa ...

Kolegyně jede zítra do Germánie, tak jsem ji pověřil, ať se mrkne na dostupnost a ceny miniSD karet v kamenných obchodech, uvidíme s čím přijde. Příští týden tam jede znovu, tak pokud by byla cena rozumná, tak do toho určo jdu.

<{POST_SNAPBACK}>

Kruci. Zrovna jsem si objednal 512MB.... :lol:

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Samsung SGH-i600 (european version of BlackJack)
Eurotel Smartphone II (HTC Typhoon)
Eurotel Smartphone (HTC Tanager)
Nokia N70, N73

Majkl

Majkl

Regular

• Members
  • PipPip
  • 73 posts
  • Devices:QTec 8010
No já bych minimálně o tu informaci s cenou zájem měl... Pak bych viděl co a jak.

• 0
Eurotel Smartphone II / Qtek 8010

Vanis

Vanis

Regular

• Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • Devices:Siemens C35 :)

No já bych minimálně o tu informaci s cenou zájem měl... Pak bych viděl co a jak.

<{POST_SNAPBACK}>

OK, až budu vědět více, určitě to jsem postnu

• 0
Vanis
ICQ 70992833
Eurotel Smartphone II

Jenycek

Jenycek

Regular

• Members
  • PipPip
  • 52 posts
  • Devices:Qtek 8310

<{POST_SNAPBACK}>

Me by stacilo vedet kde a za kolik se da v Nemecku sehnat, protoze ja tam jedu za 14 dni na CeBit, takze bych si ji koupil sam. :lol: A dneska jsem si domu prinesl 512ku, ale urcite neni na zavadu mit jednu 1GB a jednu 512 MB. Sice se musi pri prehazovani vyndavata baterka a vypinat, ale mista na MP3ky je to fura.

Edited by Jenycek, 22 February 2005 - 04:48 PM.

• 0
Jenycek
email: web(dot)net(at)ramdata(dot)org
http://www.ramdata.org

Qtek 8310 + 1GB Kingmax

Lord Mystic

Lord Mystic

Regular

• Members
  • PipPip
  • 65 posts
  • Devices:SDA
Já bych se také přidal - pokud seženeš info o té kartě kolik by přibližně stále, tak bych do toho určitě šel s váma.

• 0
Lord Mystic
http://shadowork.net

bolek

bolek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 posts
  • Devices:SPV c500

• 0
Orange SPV C500 + 512 Transcend

Eldar2k

Eldar2k

Regular

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • Interests:Sports Cars, Luxury Hotels, SmartPhones of course. Some kinds of business.
  • Devices:I-Mate SP3
zajem o par informaci ohledne cen, atd...
Sam mam 256MB miniSD, koupil jsem ji v USA.....jeste ze ji mam, tady se nejvetsi prodavaji snad v kapacite 128..hruza.. :evil:

• 0

Lord Mystic

Lord Mystic

Regular

• Members
  • PipPip
  • 65 posts
  • Devices:SDA

zajem o par informaci ohledne cen, atd...
Sam mam 256MB miniSD, koupil jsem ji v USA.....jeste ze ji mam, tady se nejvetsi prodavaji snad v kapacite 128..hruza.. :evil:

<{POST_SNAPBACK}>

No jsou tu i větší, ale musí člověk více hledat a ještě nejsou skladem...

• 0
Lord Mystic
http://shadowork.net

vlk

vlk

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Devices:bee

<{POST_SNAPBACK}>

• 0

Eldar2k

Eldar2k

Regular

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • Interests:Sports Cars, Luxury Hotels, SmartPhones of course. Some kinds of business.
  • Devices:I-Mate SP3

No jsou tu i větší, ale musí člověk více hledat a ještě nejsou skladem...

<{POST_SNAPBACK}>

Kde se daji najit vetsi? Klidne dam i svuj PocketPC H1940 za 1GB miniSD kartu...

• 0

Griever

Griever

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Kde se daji najit vetsi? Klidne dam i svuj PocketPC H1940 za 1GB miniSD kartu...

<{POST_SNAPBACK}>

jj přesně

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users