Jump to content

chodí BT sluchátko HBH-660 se Smartphony?


Guest dgt7

Recommended Posts

Pokusil jsem se zjistit, zda BT handsfree HBH-660 bezproblémově komunikuje s founy Qtek 8010 a 8020, přesněji zda zobrazuje na displeji i jméno, nebo jen číslo. Support Sony Erricsson mi odpověděl, že jejich sluchátko komunikuje se S-E telefony, ale s ostatními JE TO OTÁZKA (pro koho?).

Nemáte s tím někdo praktickou zkušenost?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Pokusil jsem se zjistit, zda BT handsfree HBH-660 bezproblémově komunikuje s founy Qtek 8010 a 8020, přesněji zda zobrazuje na displeji i jméno, nebo jen číslo. Support Sony Erricsson mi odpověděl, že jejich sluchátko komunikuje se S-E telefony, ale s ostatními JE TO OTÁZKA (pro koho?).

Nemáte s tím někdo praktickou zkušenost?

<{POST_SNAPBACK}>

To by mě docela taky zajímalo. Co zkusit napsat dotaz do anglického fóra tady na Modaco?

Link to comment
Share on other sites

Guest marel

Poridil sem si BT handsfree Nokia HDW-3.

Funguje vyborne.., ale narazil jsem na jeden, pro me dost zavaznej trabl: Pri zamknute klavesnici na telefonu, nelze provadet hlasove vytaceni z handsfree - pouze kdyz je klavesnice telefonu odemcena..(kdyz jedete v aute, mate tel. v kapse a potrebujete volat.. mate smulu muste vyndat telefon :-( )

Nevim jestli to je vlastnost pouze teto handsfree (spis ne), nebo jestli se to da v telefonu nekde nastavit - nenasel jsem a manual u sebe nemam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Poridil sem si BT handsfree Nokia HDW-3.

Funguje vyborne.., ale narazil jsem na jeden, pro me dost zavaznej trabl: Pri zamknute klavesnici na telefonu, nelze provadet hlasove vytaceni z handsfree - pouze kdyz je klavesnice telefonu odemcena..(kdyz jedete v aute, mate tel. v kapse a potrebujete volat.. mate smulu muste vyndat telefon :-( )

Nevim jestli to je vlastnost pouze teto handsfree (spis ne), nebo jestli se to da v telefonu nekde nastavit - nenasel jsem a manual u sebe nemam.

<{POST_SNAPBACK}>

Podle mě to je vlastnost. Moje BT to dělá taky.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Jenycek

Preji Vam krasny den.

Mohli byste mi prosim doporucit nejake slusne BT HandsFree? Rad bych si nejake poridil, kdyz jezdim autem, nebo jsem u zakazniku, ale fakt nevim jake.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Preji Vam krasny den.

Mohli byste mi prosim doporucit nejake slusne BT HandsFree? Rad bych si nejake poridil, kdyz jezdim autem, nebo jsem u zakazniku, ale fakt nevim jake.

<{POST_SNAPBACK}>

Já mám LogitechMobile Pro http://www.logishop.cz/au_hf_moprhs.html a jsem absolutně spokojenej. Kromě toho že hlasové vytáčení vyžaduje aktivní klávesnici (což není chyba Logitechu ale telefonu obecně), tak spokojenost 100%. Vydrží to děsně dlouho bez nabíjení, kvalita zvuku vynikající, má to odstranění šumu a hluku a s telefonem to funguje bezvadně. Fakt spokojenost.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek
Já mám Logitech Mobile Pro Headset (foto) a jsem absolutně spokojenej. Kromě toho že hlasové vytáčení vyžaduje aktivní klávesnici (což není chyba Logitechu ale telefonu obecně), tak spokojenost 100%. Vydrží to děsně dlouho bez nabíjení, kvalita zvuku vynikající, má to odstranění šumu a hluku a s telefonem to funguje bezvadně. Fakt spokojenost.

<{POST_SNAPBACK}>

Tak jsem se dival na to BT HF a cenove nejni zase tak strasne u naseho dodavatele. Velice diky za info.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Majkl

No tak už dozrál čas a chci si koupit BT hadsfree. Vyjma již zmíněného Logitechu, na který jsem se díval a docela se mi líbí, máte nějaké jiné (odzkoušené) tipy?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.