Jump to content

ošálení Sprite Backup, pls help


Guest Vanis

Recommended Posts

Guest Vanis

Uááá, mazééc, jsem si chtěl teď udělat restore pomocí Sprite a vyplivlo to na mě, že doběhl trial a že si to mám koupit, áááá, ja měl za to, že je to freeware. 30 USD za to nedám ani náhodou, to je hodněéé, nevíte kde by se dal udělat patřičný zásah do registrů, aby mi zase šel trial ? (předpokládám, že to nebude vůbec jednoduché)

Nebo jiné řešení, pokud byste sem někdo laskavě mohli postnout nějaký nejzákladnější backup vytvořený pomocí Sunny Softu backupu, já si ho prozřetelně neudělal :D Samožrejmě nejlépe někdo kdo má ET Smartphone 2.

Díky moc za pomoc.

P.S. Sakra, od koupě smartphonu mě provázejí neustálé lapálie, přiznávám, za některé si mohu sám :oops:

Edited by Vanis
Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Uááá, mazééc, jsem si chtěl teď udělat restore pomocí Sprite a vyplivlo to na mě, že doběhl trial a že si to mám koupit, áááá, ja měl za to, že je to freeware. 30 USD za to nedám ani náhodou, to je hodněéé, nevíte kde by se dal udělat patřičný zásah do registrů, aby mi zase šel trial ? (předpokládám, že to nebude vůbec jednoduché)

Nebo jiné řešení, pokud byste sem někdo laskavě mohli postnout nějaký nejzákladnější backup vytvořený pomocí Sunny Softu backupu, já si ho prozřetelně neudělal :D Samožrejmě nejlépe někdo kdo má ET Smartphone 2.

Díky moc za pomoc.

P.S. Sakra, od koupě smartphonu mě provázejí neustálé lapálie, přiznávám, za některé si mohu sám  :oops:

<{POST_SNAPBACK}>

Jestli ti večer moderátoři smažou ten tvůj příspěvek nebo celé vlákno tak se nediv a nejdřív si přečti pravidla MoDaCo (jsou připíchnutý aby byly vždycky na začátku seznamu diskuzí).

Sprite Backup je normální komerční software a kdo ho chce, musí si ho koupit. Nechápu proč to řešíš, když pro naše lidi je naprosto legálně a zadarmo Sunny Soft Backup, který funguje bezvadně.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanis
Jestli ti večer moderátoři smažou ten tvůj příspěvek nebo celé vlákno tak se nediv a nejdřív si přečti pravidla MoDaCo (jsou připíchnutý aby byly vždycky na začátku seznamu diskuzí).

Sprite Backup je normální komerční software a kdo ho chce, musí si ho koupit. Nechápu proč to řešíš, když pro naše lidi je naprosto legálně a zadarmo Sunny Soft Backup, který funguje bezvadně.

<{POST_SNAPBACK}>

já ty pravidla četl, prostě jsem si myslel, že je sprite free, jsem to někde stáhl, moc nečetl a zílohoval, tak tu teď běduju.

a ty náhodou nemáš nějaký základní backup svého telefonu (páč máš taky ET Smartphone) prostý kontaktů a jiných osobních věcí ? moc by mi to helflo. (samozřejmě pro ten backup od Sunny Softu)

Edited by Vanis
Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
já ty pravidla četl, prostě jsem si myslel, že je sprite free, jsem to někde stáhl, moc nečetl a zílohoval, tak tu teď běduju.

a ty náhodou nemáš nějaký základní backup svého telefonu (páč máš taky ET Smartphone) prostý kontaktů a jiných osobních věcí ? moc by mi to helflo. (samozřejmě pro ten backup od Sunny Softu)

<{POST_SNAPBACK}>

OK. Nemám ale docela by se to někdy hodilo. Nenapadlo mě udělat backup "prázdného" telefonu protože jsem počítal s tím, že bude brzo k dispozici upgrade a ... on jaksi není a ani to nevypadá že brzy bude. Chtělo by to někoho s novým telefonem...

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanis
OK. Nemám ale docela by se to někdy hodilo. Nenapadlo mě udělat backup "prázdného" telefonu protože jsem počítal s tím, že bude brzo k dispozici upgrade a ... on jaksi není a ani to nevypadá že brzy bude. Chtělo by to někoho s novým telefonem...

<{POST_SNAPBACK}>

No já právě mám udělaný backup úplně čerstvého phonu ovšem ve Spritu, takže to budu muset zakoupit, ovšem snad není všem dnům konec, na jejich webu píší, že při nespokojenosti vrátí prachy, tak třeba budu nespokojený :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
No já právě mám udělaný backup úplně čerstvého phonu ovšem ve Spritu, takže to budu muset zakoupit, ovšem snad není všem dnům konec, na jejich webu píší, že při nespokojenosti vrátí prachy, tak třeba budu nespokojený  :twisted:

<{POST_SNAPBACK}>

Určitě ti to vrátí.. Jednou jsem takhle vracel soft a v pohodě mi to připsali na kartu, takže to asi dodrží.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanis
Ten nápad se zálohou "čistého" telefonu není vůbec špatný... Asi to zkusím.

<{POST_SNAPBACK}>

jojo, udělej pls co nejdříve pomocí sunny soft backupu a postni to sem pls, hodně lidem by to mohlo pomoci :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanis

Jinak dnes jsem obdržel autorizační klíč na Sprite, udělal jsem Restore, ale můj problém to vůbec nevyřešilo a to jsi sem jistý, že mi ten základní backup fungoval, obnovoval jsem z něj několikrát a vždy v poho.

Mám dost velký problém, úplně mi chybí složka SMS, pokud si zkusím poslat textovku nic nedojde :D

No a co teď ? Posílát mobil do GSM na přehrání ROMky a čekat 14 dní se mi fakt nechce. ? Myslíte, že by pomohl Hard Reset a pak následný Restore ?

Díky za radu.

Update !!!

Mám asi 5 backupů, narval jsem tam nějaký 2. nejstarší a SMS je z5, jupííí, nevím, kde byla zrada, teď se chystám udělat základní backup pomocí Sunny Soft Backupu.

Každopádně mě zajímá věc, pokud po hard resetu provedu restore, zda to bude všechno OK, mohl bych to testnout, ale moc se mi do toho nechce, raději hard reset nedělat, když to není opravdu nutné :roll:

Edited by Vanis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.