Jump to content

Servis na zarizeni Qtek/I-mate


Guest sahulik

Recommended Posts

Guest sahulik

Vazeni,

nemate nekdo zkusenosti s opravou mobilnich telefonu Qtek/I-mate? Dnes jsem telefon upustil a zlomil si displej (boze jak se za to nenavidim, telefon byl skoro novy).

Jak jsem bohuzel postupne zacal zjistovat, nebude to se servisem meho zarizeni tak snadne - Qtek ani I-mate nemaji v CR zastoupeni, I-mate ma dle informaci z MODACO servis nekde v Arabskych emiratech a na Qtek.FI (coz je pouze dovozce a prodejce) mi doporucili diskuzni fora.

Situace je o to komplikovanejsi, ze se dlouhodobe pohybuji v Nemecku, tzn. pokud by nekdo mel i tuto informaci, budu neskonale vdecen.

Diky,

Martin Sahula.-

(Qtek 8310)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek

Tak to Vam moc nezavidim.

Poradil bych Vam obratit se na prodejce, kteryzto musi vedet kdo dela servis nebo se obratit na firmu GSMobil. Kontakt na ne je tu nekde v prispevcich.

Link to comment
Share on other sites

Guest sahulik

Takze, vazeni,

situace se servisem je nasledujici:

Servis v CR: zjistil jsem, ze by mi mozna mohli pomoci v GSMobil, po e-mailovem dotazu na [email protected] jsem dostal nasledujici odpoved: "Tento model začínáme opravovat, nicméně ND budou objednány teprve za cca 1-2 měsíce."

Servis v DE: dle informace, kterou jsem dostal od prodejce telefonu by zarizeni meli servisovat zde:

Teleservice arvato

Servicecenter Flensburg

Am Oxer 37

D-24955 Harrislee

Tel. 0461 77 43 470

Fax 0461 77 43 471

http://www.teleservice.com

[email protected]

Zkousel jsem se tam dovolat, ale bezuspesne, cislo je stale obsazene. Na jinych pobockach (z webu) mi rekli, ze se orientuji pouze na firemni zakazniky, tak doufam ze uspeju alespon v tom proklatem Flensburgu.

Dam vedet jak jsem dopadl, mezitim pouzivam nahradni pristroj. Uz nikdy neupustim telefon. A priste si dam vetsi pozor jak je to se servisem, mam sice novy pristroj, ale v tomto pripade to sleduji spise jako nevyhodu.

M.-

Link to comment
Share on other sites

Guest Pindourecek

Zdravím.

Tak po krátké době se mi stala nehoda s Qtek 8310 . Hodil jsem tlamu na ledě a odneslo to krycí sklíčko displaye, je na něm prasklina. Měl jsem ho jen v kapse, nemám ještě žádné pouzdro. Štestí, že display je v pořádku.

Včera jsem se dotazoval na GSMobil, tohle mi od nich přišlo.

Petr Sybol:

Dobrý den Vám přeji.

Měl bych dotaz ohledně opravy smartphone Qtek 8310.

Bohužel se mi stalo, že při pádu mám prasklinu na krycím sklíčku displaye, samotný display je naštěstí v pořádku.

Chtěl bych se Vás zeptat, zda by byla možnost opravy (výměny sklíčka) u Vás?

Mockrát Vám děkuji.

S pozdravem Petr Sybol

GSMobil:

Dobrý den,

Na tento typ telefonu zatím výrobce nedodal náhradní díly

S pozdravem

Kateřina Hermánková

Petr Sybol:

Dobrý den.

Díky za info.

Je nějaký časový předpoklad, kdy výrobce náhradní díly dodá?

Děkuji.

S pozdravem Petr Sybol

GSMobil

Dobrý den,

bohužel není. Nemáme zde zatím žádné informace nemáme.

S pozdravem

Kateřina Hermánková

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest sahulik

Takze zde je pokracovani anabaze s prasklym displejem: telefon jsem nakonec poslal to Teleservice Arvato, coz mi bylo sdeleno prodejcem, od ktereho jsem telefon koupil (Handit.De). Po tydnu (kdyz jim dosla zasilka a ja jsem jim pro jistotu volal) mi prisel faxem navrh ceny za opravu, ktery jsem potvrdil. Nyni cekam na opravu, dle vyjadreni servisu by to melo byt hotove do 2 dni od schvaleni opravy uzivatelem (dily maji na QTEKy bezne skladem), plus nejaky cas postovne (pocitam tyden).

Takze bych se snad pristi tyden mel dockat sveho opraveneho telefonu zpatky. Cele se to prodlouzilo jen o to, ze jsem nebyl schopen odeslat telefon do servisu, skoro mesic trvala cela operace. Navic jsem se do toho zpropadeneho servisu dlouho nemohl dovolat, mam z te firmy takovy pocit, ze to tam moc profesionalne nefunguje (pruvodni dopis ztratili, na zaklade toho poslali fax na uplne jine cislo nez ktere jsem uvadel, e-mailem vubec nekomunikovali i presto, ze jsem o to vyslovne zadal apod).

Ceny: urceni zavady a vraceni zpet uzivateli - 29 EUR + postovne, pouze v pripade, ze pristroj nebude servisovan, jinak zdarma. Oprava meho telefonu - HW poskozeni displeje (bez kryciho sklicka, toto se jevilo v poradku) a zaslani zpet na mou adresu vcetne prace celkem 129 EUR bez DPH a postovne + balne.

Tak jsem zvedavy na zkusenosti ostatnich (zejmena s ceskym servisem), jejich cenove srovnani a postrehy. Ne ze bych nekomu pral praskly displej, ale kdyby nahodou nekdo sikovny udelal tu "zkusenost", necht se ozve. Mne ten telefon urcite neupadl naposledy, a jestli se to bude dit pokazde, kdyz upadne, mozna by stalo za to mit nejakou firmu, ktera bude fungovat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest sahulik

Finalni prispevek z me strany. Pristroj jsem dostal z Teleservice Arvato asi po 4 dnech. Faxem si vyzadali muj souhlas s opravou, stanovena cena byla cca 129 eur bez DPH.

Po 4 dnech od odeslani potvrzene kalkulace jsem pristroj dostal, opraveny. Chvala bohu, uz jsem se nemohl dockat, zalozni S65 mi proste nejde do ruky. Displej je vymeneny, telefon byl bez hardresetu (mel jsem shodou okolnosti tu nejnovejsi verzi FW), mechanicky v poradku az na drobnou skviru mezi kryty pod tlacitky nastaveni hlasitosti, zjevne spatne slozeni horniho a spodniho dilu zpusobene opravou. Dalsi drobnost - tlacitko vypinani jde ted hure zmacknout. Ale co, sice jsem hnidopich, ale tohle se da prezit, za hloupost se plati. Apropos - cena byla nizsi nez pocitano, celkem mi nauctovali 134 eur vcetne DPH, takze to nakonec nebyla az takova hruza jak jsem cekal.

I presto vsem jedno doporuceni. Nepoustejte pristroj na zem, fakt se to nevyplaci ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Anunnaki

Ahoj,

mnel jsem telefon v naprsni kapse. Taky jsem zakopl, a telefon mi vyletel z kapsi a padal pak 5 pater (5x2,5m) na betonovou podlahu. Rana jak z dela, jiz jsem se s nim rozlucil...nicmene po zalozeni baterky, zadniho krytu

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest krtkuvdort

Dobrý den, mám dotaz, mám mobil QTEK 8020 (I-mate SP3i) a vytrhl se mi joystick z klávesnice. Nejdříve jsem se ptal v českém servise (nahoře již zmiňován) jestli mi nemohou poslat náhradní desku klávesnice, řekli mi, že tyto díly neposílají, ať jim pošlu telefon, tak jsem jim ho poslal a oni mi ho poslali zpet, ze tento typ v CR neopravuji, tak se ptam, jestli nevite o nejakym kramku, kde by se dala sehnat tato deska klavesnice. Ze zahranicniho obchodu mi jeste neodpovedeli a je to uz tyden, tak pocitam s tim, ze se ani nedockam...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest mindsurfer

Takže vážení,

pokud někdo z vás sháníte náhradu za svůj nefunkční nebo zkažený displej (displey) na Qtek 8310 nebo i další mobilní telefony nejenom od Qtek neho HTC můžu doporučit stránky http://www.shope2.com/ z hong-kongu, protože tam mají fakt luxusní ceny. Já jsem u nich displey nakonec objednal přes Ebay a paypal a platil jsem necelých 1400,- Kč i s dopravou. Teď čekám než to dojde, pak napíšu další zprávu.

Jinak to Krtkuvdort: podívej se na ebay, nebot jsem tam zahlidl i joysticky pro naše miláčky za velice rozumné ceny.

PS: pokud se do měsíce neozvu, tak sem na tuhle diskusi zapomněl a displej došel a všechno je v pořádku. Pokud to nepřijde, tak sem napíšu určitě!

Edited by mindsurfer
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest mindsurfer
Takže vážení,

pokud někdo z vás sháníte náhradu za svůj nefunkční nebo zkažený displej (displey) na Qtek 8310 nebo i další mobilní telefony nejenom od Qtek neho HTC můžu doporučit stránky http://www.shope2.com/ z hong-kongu, protože tam mají fakt luxusní ceny. Já jsem u nich displey nakonec objednal přes Ebay a paypal a platil jsem necelých 1400,- Kč i s dopravou. Teď čekám než to dojde, pak napíšu další zprávu.

Jinak to Krtkuvdort: podívej se na ebay, nebot jsem tam zahlidl i joysticky pro naše miláčky za velice rozumné ceny.

PS: pokud se do měsíce neozvu, tak sem na tuhle diskusi zapomněl a displej došel a všechno je v pořádku. Pokud to nepřijde, tak sem napíšu určitě!

Od shope2.com si nic nekupujte

Displej co sem od nich koupil viz. výše sice fungoval, ale po nějaké chvíli odpálil celý mobil, který nyní celý odpočívá v pokoji ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Od shope2.com si nic nekupujte

Displej co sem od nich koupil viz. výše sice fungoval, ale po nějaké chvíli odpálil celý mobil, který nyní celý odpočívá v pokoji ;)

Tak to je fakt slušný :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.