Jump to content

Slovensko Ceska diskusia


Guest stahulko

Recommended Posts

Guest Vreckam

to V3nd4:

nedával, vše funguje i bez něj. Jen mám problém, když zavřu operu a je "naležato" (při vysunuté klávesnici) tak mi bez problémů naskočí úvodní stránka, ale po uzavření klávesnice mi zmizne horní lišta, jak je baterka / síla signálu / ... takže nezavírám operu v ležatém stavu :rolleyes:.

Link to comment
Share on other sites

To mluvíš o Opera Mobile 9.5? To mi přijde jako normální, že se skryje ten Windows Taskbar při surfování. U mne stačí klepnout na tu šipku nahoru vpravo dole a taskbar se zase objeví. V Opera Mobile 10 tam ten Windows Taskbar není vidět nikdy.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vreckam

nene, mluvím o opera 10. A po uzavření opery, když dám regulérně ukončit, nebo ji zavřu tlačítkem na zavěšení a mám displej v poloze "naležato", tak jak je ten červený pruh nahoře, tak mi tam jakože zůstane a skryje ten horní windows panel. Teda, snad mi rozumíš, jak to myslím :rolleyes: ... ale neberu to jako velkou chybu, prostě nezavírám operu v ležaté pozici.

Link to comment
Share on other sites

Guest CJMonty

Zdravicko panove, ten problem s mizenim horniho baru pri zavreni Opery 10 jsem pozoroval zatim na vsech ROMkkach co jsem zkousel.

Jinak momentalne valim uz pres mesic na Daskalos B7610 Sense 2.5.2019194.0 ROM verze WM6.5 a jsem maximalne spokojenej. Pouzivam Operu 9.7 ktera problem s mizenim horniho baru nema.

Edited by CJMonty
Link to comment
Share on other sites

Včera jsem jí měl flashnutou, rychlost jsem nijak netestoval, ale byla tam ta prodleva než začne zvonit telefon ( 1 nebo 2 zvonění), tak jsem přešel na tu Daskalos GA ROM v3, která snad jediná zvoní okamžitě.

Tak jsem naistaloval cab na kameru od Thunder141 http://www.modaco.com/content/b7610-omnia-...l-wwe-jc2-cabs/ a funguje mi už i ta přední kamera. :rolleyes:

nene, mluvím o opera 10. A po uzavření opery, když dám regulérně ukončit, nebo ji zavřu tlačítkem na zavěšení a mám displej v poloze "naležato", tak jak je ten červený pruh nahoře, tak mi tam jakože zůstane a skryje ten horní windows panel. Teda, snad mi rozumíš, jak to myslím :huh: ... ale neberu to jako velkou chybu, prostě nezavírám operu v ležaté pozici.

Když mám v telefonu naležato spuštěnou Operu a pak jí v poloze naležato zavřu, tak se mi přepne displej do polohy svisle (otočí se o 90 stupňů), ale horní lištu Taskbar vidím normálně a nikde mi žádný pruh z Opery nezůstává.

Edited by V3nd4
Link to comment
Share on other sites

Zdravím :rolleyes: Nevíte kde stáhnu tuto romku Daskalos B7610 Sense 2.5.2019194.0 ROM ? Ve vlákně píše že na twitteru ale tam bohužel nemám účet, neví teda kde?

Link to comment
Share on other sites

caute , chtel bych se zeptat, kdysi davno sem sehnal jeden soubor extrahovanej z knihoven HTCcek , pro aplikace ktery jedou jen na htc ... ( resp. nejedou na omniich) jestli ho nekdo mate muzete ho sem nahodit ?

Link to comment
Share on other sites

zrdavim nasla bi sa tu aj ceska romka, alebo ak nie tak da sa nejakim sposobom zmenit jazyk po flesnuti?a este ako to je zo zarukou stratim ju ak si prepalim romku?

Link to comment
Share on other sites

Guest FloydPink

Vysla aplikce na nahradu Startmenu. Defaultni menu zere hodne RAM a je pomale. Tady je super aplikace na Xda: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=795393

Link to comment
Share on other sites

halo to ma tu naschval kazdi ignoruje alebo nikto nevie odpovedat na moje otazky?

zrdavim nasla bi sa tu aj ceska romka, alebo ak nie tak da sa nejakim sposobom zmenit jazyk po flesnuti?a este ako to je zo zarukou stratim ju ak si prepalim romku?

Link to comment
Share on other sites

Guest Vreckam

Včera jsem zkoušel Daskalovu sense 2019 a nějak mi nepřirostla k srdci, takže jsem se po pár hodinách vrátil k Giorgimu v3 u které jsem stále spokojen.

halo to ma tu naschval kazdi ignoruje alebo nikto nevie odpovedat na moje otazky?

zrdavim nasla bi sa tu aj ceska romka, alebo ak nie tak da sa nejakim sposobom zmenit jazyk po flesnuti?a este ako to je zo zarukou stratim ju ak si prepalim romku?

tož se nerozčiluj, je klidně možné, že to nevíme, třeba já to nevím. českou ROM jsem neviděl a s tou zárukou taky nevím.

Link to comment
Share on other sites

Guest rybar73
halo to ma tu naschval kazdi ignoruje alebo nikto nevie odpovedat na moje otazky?

zrdavim nasla bi sa tu aj ceska romka, alebo ak nie tak da sa nejakim sposobom zmenit jazyk po flesnuti?a este ako to je zo zarukou stratim ju ak si prepalim romku?

Multi ROMky jsou bohuzel jen ty ofiko takze zbyle jen s jednim jazykem a neni mozne tam jazyk dostat. Muzes pouzit treba nadstavbu jako Sense nebo SPB Shell a ty uz zase cesky jsou (ale opet ne cely system).

Co se tyce reklamace tak o zaruku neprijdes ale pred reklamaci vrele doporucuju nahrat zpet nejakou ofiko ROMku protoze danou "chybu", kterou reklamujes muzou hodit na neodborne zachazeni. Pochopitelne nahodit i zbyle officialni casti (at treba starsi) myslim tim Phone a CSC.

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Zdravím,

používá tu někdo originál ROM JC2 CZ?

Konečně jsem se odhodlal a chci si zkusit ukuchtit svoji vlastní českou romku. Z toho důvodu hledám někoho, kdo by mi ji dumpnul, abych ji nemusel flashovat a pak zase hned flashovat zpátky stávající.

Pokud někdo bude tak hodný, budu mu nesmírně zavázán.

Link to comment
Share on other sites

Guest Thunder141

why not self install rom and dump it ?

Zdravím,

používá tu někdo originál ROM JC2 CZ?

Konečně jsem se odhodlal a chci si zkusit ukuchtit svoji vlastní českou romku. Z toho důvodu hledám někoho, kdo by mi ji dumpnul, abych ji nemusel flashovat a pak zase hned flashovat zpátky stávající.

Pokud někdo bude tak hodný, budu mu nesmírně zavázán.

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Because I have to reflash my current tweaked rom, dump it and then flash the old rom again and tweak it again.

Maybe it will be the only option if noone use this original ROM.

Link to comment
Share on other sites

Multi ROMky jsou bohuzel jen ty ofiko takze zbyle jen s jednim jazykem a neni mozne tam jazyk dostat. Muzes pouzit treba nadstavbu jako Sense nebo SPB Shell a ty uz zase cesky jsou (ale opet ne cely system).

Co se tyce reklamace tak o zaruku neprijdes ale pred reklamaci vrele doporucuju nahrat zpet nejakou ofiko ROMku protoze danou "chybu", kterou reklamujes muzou hodit na neodborne zachazeni. Pochopitelne nahodit i zbyle officialni casti (at treba starsi) myslim tim Phone a CSC.

kamo diki moc presne takuto odpoved som cakal no takze hlavne je mat oficialnu romku a bude setko OK inac momentalne mam PDA a CSC: IK6 a PHONE: IK3 hladal som tieto pre ten pripad ze sa neco dodrbe ale nenasel som ,jaj a kedd sa flesne rom ta sa to robi samostatne ?ako ze len napr CSC a tak ?a co sa konkretne zmeni ak flesnem jednu z tych troch veci (sory za to ako sa vyadrujem ale nevem ako to nazvat) B)

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka
kamo diki moc presne takuto odpoved som cakal no takze hlavne je mat oficialnu romku a bude setko OK inac momentalne mam PDA a CSC: IK6 a PHONE: IK3 hladal som tieto pre ten pripad ze sa neco dodrbe ale nenasel som ,jaj a kedd sa flesne rom ta sa to robi samostatne ?ako ze len napr CSC a tak ?a co sa konkretne zmeni ak flesnem jednu z tych troch veci (sory za to ako sa vyadrujem ale nevem ako to nazvat) :)

Flashnout jednotlivý části samozřejmě jde, když si stáhneš nějakou romku odtud, tak ta obsahuje jen PDA část. K ní si pak můžeš flashnout ještě CSC, ale pokud ti budou klávesy na HW klávesnici fungovat se stávajícím, tak bych to neflashoval. No a pak je tu část PHONE a EBOOT a ty je dobré nechat na pokoji, protože pokud se něco pokazí v průběhu flashování, tak můžeš telefon v některých případech zahodit.

Jinak to co jsem napsal,je popsáno líp TADY

Doufám,že jsem nenapsal blbost,ještě je brzo ráno B)

Link to comment
Share on other sites

Guest stahulko

Hmm. Len tak pre zaujimavost. Velakrat som pendloval medzi 6.1 a 6.5tkou. Vzdy som kompletne flashol csc pda eboot aj phone a zatial pohodicka. Ked to flashujes cez notebook tak by nemal nastat problem, ale z pc-cka bez zalozneho zdroja je to ruska ruleta :)

Teraz pouzivam daskalosovu megalite 6.5.3 23144 a musim ho pochvalit za fakt fajnovu romku. Zatial som velmi spoko aj ked ma stve to ring delay B)

Edited by stahulko
Link to comment
Share on other sites

Guest Vreckam

ten ring delay je pěkně naprd ... i díky tomu u mě pořád vyhrává Giorgio. Největší průser je vždycky, když mi dovezli pizzu a prozvonili a telefon se ani nerozsvítil ... B)

Link to comment
Share on other sites

Guest stahulko
ten ring delay je pěkně naprd ... i díky tomu u mě pořád vyhrává Giorgio. Největší průser je vždycky, když mi dovezli pizzu a prozvonili a telefon se ani nerozsvítil ... B)

No u 6.5.3 staci prezvonit a ukaze ti ze niekto volal ale neukaze ti cislo. Nestiha si ho zaznamenat

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.