Jump to content

Slovensko Ceska diskusia


Guest stahulko

Recommended Posts

Guest petagigi
Tak jsem si přes víkend dal Daskalovu sense ROM a musím říct paráda. Opravdu je skvělá, nemůžu si ji vynachválit, vše funguje jak má, jen mě štve ring delay. Nevíte někdo, zda se s tím dá něco dělat?

Nemuzu si pomoct, ale zajimalo by me jak se vam (vsem) pracuje s rom 6.5.3, kde jsou predelana tlacitka pro Start/close a dolni lista je vyssi. Osobne velmi rad pouzivam SPB Mobile Shell, kde si mohu cokoliv nastavit na plochu, vcetne rychlych voleb kontaktu apod. Z toho duvodu pouzivam JC2 6.5.1 21889 ci Daskalosovu 21916.

Ring delay je naprd...mam treba i zkusenost, ze pokud mam kontakty pouze na SIM, nemam se zpodenym vyzvanenim problem, ale jakmile nasypu do mobilu 300 kontaktu napr. z Exchange, tak se ring delay zacne projevovat v plne mire. Docela by me zajimalo, jestli je takovejhle problem i u Armaniho.

Link to comment
Share on other sites

Guest Magorina

Chci se zeptat, jestli už někdo zkoušel poslední romku od Thundera ( Tuhle ). Co jsem tak pročítal ten thread, tak tam pořád pár věcí nefunguje jak má, případně vůbec. Ale většinou se problémy týkaly Ultra verze. Nezkoušel už někdo náhodou Full?

Link to comment
Share on other sites

Guest petagigi
Chci se zeptat, jestli už někdo zkoušel poslední romku od Thundera ( Tuhle ). Co jsem tak pročítal ten thread, tak tam pořád pár věcí nefunguje jak má, případně vůbec. Ale většinou se problémy týkaly Ultra verze. Nezkoušel už někdo náhodou Full?

Ano mel jsem ji asi 20 minut, nevsiml jsem si, ze by mi neco nefungovalo. Ten seznam byl pouze na osekanou verzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Magorina
Ano mel jsem ji asi 20 minut, nevsiml jsem si, ze by mi neco nefungovalo. Ten seznam byl pouze na osekanou verzi.

Měl a už nemáš? (A případně proč?) Jak byla rychlá, co problémy s vyzváněním, budíkem a další...?

Link to comment
Share on other sites

Guest petagigi
Měl a už nemáš? (A případně proč?) Jak byla rychlá, co problémy s vyzváněním, budíkem a další...?

Jak jsem psal uz vyse, na 6.5.3 si proste nemuzu zvyknout. Chvili jsem se s tim pral, ale marne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Hammermuller

Ahoj. Těm co nejde na Armani ROMce odesílaní přes bluetooth, tak si zkuste nainstalovat ovladače z WM 6.1. Já sem si na WM6.1 nainstaloval

ovladače kamery z Armani a natáčí mi video 720x480 tak proč by to nemohlo jít opačne třeba s bluetooth :o

EDIT: Nevíte jak si zahrát flash hry ve formatu .swf pře ten Flash Lite 3.1 mi to nešlo :mellow:

Edited by Hammermuller
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ludviktom

Ahoj všem Čechům a Slovákům :unsure:

Mám problém - nahrál jsem do své Omnie Pro Daskalovu ROM Giorgio Armani V3 se kterou jsem velmi spokojený, jenže má i svoje mouchy. A to konkrétně problém s hardware klávesnicí. Je namapována nějak jinak - př.když stisknu ":" (dvojtečku), tak se napíše ";" (středník)

Našel jsem tady na fóru vlákno, kde se něco podobného řeší, ale jsem lama a nerozumím tomu.

Problémy s hardware klávesnicí

Dokázal by mi někdo poradit? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rybar73

Pokud jsi "lama" jak rikas tak pohledej na ceskem foru Smartmanie tam se to na 100% resilo taky.

Je to problem ze mas nahrany spatny CSC urcite ho tam najdes nekde na stahnuti.

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Zdravím pánové, žije tu ještě vůbec někdo?

No nic, chci se zeptat, jestli tu někdo nezkouší podle Daskalosova návodu ukuchtit Romku? Musím se přiznat, že se mi zatím povedlo ukuchtit romku s 355MB volnou interní pamětí a asi 97MB volné RAM po spuštění, která neobsahu žádné soubory z OEMapps, pouze ovladače a soubory od foťáku. Zatím mi skoro všechno funguje báječně, jen mě štve ring delay.

Tak se chci zeptat,jestli někdo neví jak to vyřešit? V Daskalosově GA v3 je ring-delay o hodně kratší, ale nevím jak je toho dosaženo. Ovladače mi příjdou stejné jako z JC2. Psal jsem i Daskalosovi, ale neodepisuje mi.

Měl by případně někdo zájem o moji romku? Samozřejmě po úplném odladění.

Edit:

Pro ludviktom: Já ji používám taky a problém s HW klávesnicí nemám. Zkus si flashnout tenhle CSC soubor: B7610NXENJC2.rar

Používám ho taky a žádný problémy nemám. Vím jen, že s českým byly problémy.

Edited by womacka
Link to comment
Share on other sites

Guest petagigi
No pokud nainstaluješ PhonePad, tak se ring delay úplně odstraní, ale myslím že to funguje jenom u buildu 23144, a jen u některých rom, mě na té Daskalos_mega_ex, to funguje a mám to bez ring delay.

Docela bych rad vedel v cem je hacek :P predevsim proto, ze na i8000 jsem tento problem nikdy nezaznamenal a opravdu se tyka jen b7610.

Kdyz zamknu b7610 a do 10 sec ji vyzvonim, tak ring delay nemam vubec.

Pokud to udelam po minute, tak mam zpozdeni v delce jednoho tonu vyzvaneni ve sluchatku.

Co si pamatuju, nejhorsi byly stavy i kolem 3 vyzvanecich tonu (bohuzel uz nevim jakeho firmwaru se to tykalo).

Nyni pouzivam 21889, pda - XXJC2, a phone - XXJC1.

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

V čem je háček nevím,ale to zpoždění o 1 zazvonění je prostě vlastnost Windows Mobile. To 1 zazvonění mi ani nevadí,ale můj problém byl v tom,že jsem měl zpoždění 3-4 zazvonění. A to už je opravdu moc.

Každopádně pomůže (hlavně pro LITE romky) nainstalovat SECDialer (Samsung Dialer) a v registrech pozměnit následující:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\SimContacts]

"RadioEnableDelay"=dword:00000000


[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Sounds\RingTone0]

"Script"="apw0r"

S tímhle nastavením nemám nejmenší problém.

Jinak používám WM build 21916 a JC2.

Ještě díky FloydPink za radu :P

Link to comment
Share on other sites

Guest LSima

Dobrý den, koupil jsem si nově přístroj Omnia pro. Je na něm nainstalován klasický originál sytém WM 6.5. Dal jsem si tam pouze nástavbu SPB shell. Co se týče telefonu rychlosti i spracování jsem maximálně spokojený. Jediný problém který mám jsou aplikace a hry. Normální aplikace které mi dříve na HTC bez problému lítali jsou zde problém budto nejdou vubec spustit, nebo se po spustění telefon zablokuje. Možnuá to bude jen naka malickost, ale v tomdle sem moc nevyznam, mel by pro me nekdo radu prosim?

Link to comment
Share on other sites

Guest Sokharos
Zdravím pánové, žije tu ještě vůbec někdo?

No nic, chci se zeptat, jestli tu někdo nezkouší podle Daskalosova návodu ukuchtit Romku? Musím se přiznat, že se mi zatím povedlo ukuchtit romku s 355MB volnou interní pamětí a asi 97MB volné RAM po spuštění, která neobsahu žádné soubory z OEMapps, pouze ovladače a soubory od foťáku. Zatím mi skoro všechno funguje báječně, jen mě štve ring delay.

Tak se chci zeptat,jestli někdo neví jak to vyřešit? V Daskalosově GA v3 je ring-delay o hodně kratší, ale nevím jak je toho dosaženo. Ovladače mi příjdou stejné jako z JC2. Psal jsem i Daskalosovi, ale neodepisuje mi.

Měl by případně někdo zájem o moji romku? Samozřejmě po úplném odladění.

Edit:

Pro ludviktom: Já ji používám taky a problém s HW klávesnicí nemám. Zkus si flashnout tenhle CSC soubor: B7610NXENJC2.rar

Používám ho taky a žádný problémy nemám. Vím jen, že s českým byly problémy.

Zdravim, urcite bych ROMku vyzkousel :D do kuchyne se mi zatim nechtelo.

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka
Dobrý den, koupil jsem si nově přístroj Omnia pro. Je na něm nainstalován klasický originál sytém WM 6.5. Dal jsem si tam pouze nástavbu SPB shell. Co se týče telefonu rychlosti i spracování jsem maximálně spokojený. Jediný problém který mám jsou aplikace a hry. Normální aplikace které mi dříve na HTC bez problému lítali jsou zde problém budto nejdou vubec spustit, nebo se po spustění telefon zablokuje. Možnuá to bude jen naka malickost, ale v tomdle sem moc nevyznam, mel by pro me nekdo radu prosim?

Záleží jaké aplikace máte na mysli a jaké rozlišení měl váš minulý telefon. Pokud se jedná o nějaké specifické aplikace HTC, tak je hodně pravděpodobné, že používají nějakou knihovnu speciálně od HTC, která v Omnii není. Kdyžtak sem napište název aplikací a snad vám dokážeme poradit. Také by bylo dobré uvést verzi ROM (Start->Nastavení->Systém->Verze->Zařízení).

Link to comment
Share on other sites

Guest LSima
Záleží jaké aplikace máte na mysli a jaké rozlišení měl váš minulý telefon. Pokud se jedná o nějaké specifické aplikace HTC, tak je hodně pravděpodobné, že používají nějakou knihovnu speciálně od HTC, která v Omnii není. Kdyžtak sem napište název aplikací a snad vám dokážeme poradit. Také by bylo dobré uvést verzi ROM (Start->Nastavení->Systém->Verze->Zařízení).

Děkuji za odpověď.

Měl jsem HTC Raphael, tusím že měl rozlišení 640 x 480. Byl jsem u nej zvyklý že jsem si našel stránky propro tento mobil kde byli všechny aplikace i hry a nestalo se mi že by některá z nich nešla. Takže jsem stejně postupoval i u omnie, našel sem si nějaké stránky kde jsem stáhnul klasicky soubory v cab, instalace probehla uspěšně avšak jak sem psal aplikace či hra se budto nesla spustit nebo se po spusteni zasekla, jediné co jsem rozchodil bez problému byl pocket music a nejaky soft na přehrávání videoformátů.

v složce verze/zařízení: je napsáno toto:

PDA: B7610NXXIK2

CSC: B7610NO2CIK2

TELEFON:B7610XXIK1

Link to comment
Share on other sites

Guest Vreckam

Hele, lidičkové, nevíte zda-li jde udělat něco, aby šlo v telefonu přehrávat videa z youtube, vlastně cokoliv z flashe? ROMku mám daskalovu GiorgioArmani ... je nějaká aplikace, nebo něco?

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Videa na youtube jde přehrávat třeba pomocí mobilní aplikace Youtube, kterou si můžeš stáhnout ZDE a nebo přímo z youtube.com. A jestli máš na mysli přehrávání stažených videí, tak já už hodně dlouho používám Core Player a jsem spokojen. Ale zvládne to i TCPMP.

Pro LSima:

Viděl bych to spíš na chybu aplikací, zkuste hledat aplikace spíše podle rozlišení a nebo pro HD2. Případně mi napsat soukromou zprávou nějakou aplikaci, kterou hledáte a uvidíme co se dá dělat.

Pak ještě k vaší verzi zařízení, tuším, že IK je jedna z prvních verzí a obsahovala spoustu chybiček. Bylo by dobré stáhnout si novější romku, např. nejnovější oficiální JC2.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sokharos

pro vsechny:

co vlastne pouzivate na vse omnii?

samsung dialpad

samsung sett

samsung clock

samsung prohlizec fotek

samsung camera

file explorer

office + notes

doinstalovano:

-opera mini

-palringo

-wm meteoservis

-openvpn

-vnc

-google maps

-vip ringtone

tak kdybych umel uvarit rom tak si ji asi hodne ocesu ;) PS funguje vam nekomu O2 MMS ?

Link to comment
Share on other sites

Guest womacka

Já používám od Samsungu jen Dialer a Settings (Nastavení) jinak nic, jedu na čistej WM + moje aplikace.

A k těm MMS, já jsem u O2 a MMS mi fungují. Používám na ně utilitu JMMS. Můžu hodit cab, a nebo je i na foru smartmanie.

Link to comment
Share on other sites

Guest stahulko

Aku Romku pouzivate na Vasej masinke? Ja pouzivam daskalosovu vianocnu ediciu uz 6 mesiacou, ale chcel by som ju zmenit..

Link to comment
Share on other sites

Guest J4cker
No pokud nainstaluješ PhonePad, tak se ring delay úplně odstraní, ale myslím že to funguje jenom u buildu 23144, a jen u některých rom, mě na té Daskalos_mega_ex, to funguje a mám to bez ring delay.

potvrzuji. Mam 6.5.3 a uplne zmizel ring delay i kdyz je zamceny. Vzdy si zapamatuje cislo a ihned se zobrazuje volani. Jenom treba po ukonceni prozvaneni jeste 0,5-1s se zobrazuje

Link to comment
Share on other sites

Guest J4cker

Kdyz jsem si delal uvitaci animaci, tak i kdyz dam doby pro jednotlive snimky v gif nekolik sekund, tak pri nabihani telefonu to proleti rychlosti strely pritom originalni samsung animaci zobrazuje pekne pomalu. Nevite, kde by mohl byt problem? Napr G Armani romky jsou taky s tim pomalym gifem a nekde jsem zase videl, ze jim ty gif animolao rychle.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.