Jump to content

Slovensko Ceska diskusia


Guest stahulko

Recommended Posts

Guest Sokharos

tak moje B7610 jde asi k sipku... zacina se mi rozpadat obraz jako kdyz ma VGA spatnou ramku ... a telefon cim dal casteji mrzne ..... takze asi bude nasledovat prechod na jinou platformu

Link to comment
Share on other sites

Guest Vreckam

tak moje B7610 jde asi k sipku... zacina se mi rozpadat obraz jako kdyz ma VGA spatnou ramku ... a telefon cim dal casteji mrzne ..... takze asi bude nasledovat prechod na jinou platformu

co budeš kupovat? mě ještě sice omnia jede, ale přemýšlím o výměně, ale nevím za co. Podmínka je trošku normální rozměry, zhruba jako omnia, ale hlavně HW klávesnici a na to je náš trh nějak moc chudý :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Sokharos

tak ja dostal Xperia RAY, hw klavesnici jsem vyuzival stejne jen kdyz sem mel pripito. a na dotykovce sem psal nesmysly ...

prvni dojmy z androinda.... furt to neco dela na pozadi, jeste hosrsi nez WM :( ale mam ji jen 3 dny a neni moc cas to poladit.

co budeš kupovat? mě ještě sice omnia jede, ale přemýšlím o výměně, ale nevím za co. Podmínka je trošku normální rozměry, zhruba jako omnia, ale hlavně HW klávesnici a na to je náš trh nějak moc chudý :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Vreckam

na tu xperii jsem se díval, dělá se i s klávesnicí, jestli se nepletu, ale jak jsem ji viděl naživo, tak mi nějak nesedí vzhledově ... jinak já klávesnici potřebuju, píšu z telefonu docela dost mailů a ťupat to na displeji mi nesedí. Zkoušel jsem to na galaxy s2 a je to takové na prd :) (předtím jsem měl htc s710, tak už asi telefon bez hw klávesnice nechci).

Link to comment
Share on other sites

Guest Sokharos

a co tak Motorola MILESTONE, vypada to na celkem velkou klavesnici,

Osobne me nejvic stve synchronizace kontaktu a kalendare, jekiloz je to pracovni nastroj a pouzivam outlook .... zlata B7610.

prevadet go googlu a drbat se s tim 2x, nic moc.

Edited by Sokharos
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Guest kosan123

Zdravím :) nemáte někdo někde v záloze v počítači romky pro B7610? nejlépe od daskala, protože všechny jsou na megauploadu a ten jak je známo je mrtvej :\

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.