Jump to content

Photo

Prach pod krycim sklem displeje

- - - - -

• Please log in to reply
51 replies to this topic

Vanis

Vanis

Regular

• Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • Devices:Siemens C35 :)
Jinak jsem prolezl snad všechno, co se prachu na Modacu týče a prach se dovnitř dostává přes volume buttons nebo power button, to je i důvod proč se nejvíce objevovuje v levém horním rohu. Všímněte si, jak vám krásně prosvítá LED okolo power buttonu (já tam má díru jak krávu).
Viděl jsem i obrázky rozebraného telefonu, není tam vidět žádné těsnění, nějaká pěnovka kolem těchto klíčových míst by jistě pomohla.
Vzhledem k tomu, že jsem měl tel. již v servisu, mám již nálepky zajištující záruku telefonu strženy, čili bych mohl telefon rozebrat a pokusit se prachový problém si vyřešit sám, ovšem prozatím nemám dost odvahy.

• 0
Vanis
ICQ 70992833
Eurotel Smartphone II

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts
  • Devices:Samsung i600, HTC Typhoon

Jinak jsem prolezl snad všechno, co se prachu na Modacu týče a prach se dovnitř dostává přes volume buttons nebo power button, to je i důvod proč se nejvíce objevovuje v levém horním rohu. Všímněte si, jak vám krásně prosvítá LED okolo power buttonu (já tam má díru jak krávu).
Viděl jsem i obrázky rozebraného telefonu, není tam vidět žádné těsnění, nějaká pěnovka kolem těchto klíčových míst by jistě pomohla.
Vzhledem k tomu, že jsem měl tel. již v servisu, mám již nálepky zajištující záruku telefonu strženy, čili bych mohl telefon rozebrat a pokusit se prachový problém si vyřešit sám, ovšem prozatím nemám dost odvahy.

<{POST_SNAPBACK}>

A jak je možný že já tahám ten telefon naprosto volně po kapsách, vůbec ho nenosím v pouzdře a přitom ani stopa po prachu? Liší se nějak třeba od nějaké série?

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Samsung SGH-i600 (european version of BlackJack)
Eurotel Smartphone II (HTC Typhoon)
Eurotel Smartphone (HTC Tanager)
Nokia N70, N73

Vanis

Vanis

Regular

• Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • Devices:Siemens C35 :)

A jak je možný že já tahám ten telefon naprosto volně po kapsách, vůbec ho nenosím v pouzdře a přitom ani stopa po prachu? Liší se nějak třeba od nějaké série?

<{POST_SNAPBACK}>

Na Modacu psali, že existují jakési série, či varianty, že už snad existuje nějaká třetí, která by prachový problém mít neměla. ale nevím, možná máš prostě jenom štěstí, buď rád, kdosi postnul tento obrázek, to je fakt humáč ...

Attached File  prach.jpg   103.86KB   179 downloads

• 0
Vanis
ICQ 70992833
Eurotel Smartphone II

Eldar2k

Eldar2k

Regular

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • Interests:Sports Cars, Luxury Hotels, SmartPhones of course. Some kinds of business.
  • Devices:I-Mate SP3

Nebo druhá možnost - otevřít stránky eurotel, najít kontakty-servisy a ejhle:

GSMobil SERVICE
Kostelecká 879
197 00 Praha 9
Tel.: +420 2 8393 1809 (10)
Fax: +420 2 8393 0735
e-mail: [email protected]
Otevřeno Po-Pá  8:00 - 18:00

Osobní i poštovní příjem

P. S. Fakt to není složitý něco najít. Chce to jen trošku se tomu věnovat... :D

<{POST_SNAPBACK}>

Bohuzel s litosti vam vsem musim oznamit, ze tento servis neprovadi zadne opravy, udrzby ci cokoliv co se ET SMARTPHONE II tyce......asi pred par dny mi SP3 upadl, bohuzel na betonovy chodnik, kryt je cely ve skrabancich! Tak jsem se rozhodl, ze zajedu do tohoto servisu a necham si to opravit. Bohuzel mi bylo receno, ze zadne nahradni dily nejsou k dispozici a doba, kdy budou k dispozici, neni znama. Poradili mi si to nechat opravit treba v Nemecku.....super, takze asi prvni poskrabany I-Mate SP3 v CR!

• 0

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

Bohuzel s litosti vam vsem musim oznamit, ze tento servis neprovadi zadne opravy, udrzby ci cokoliv co se ET SMARTPHONE II tyce......asi pred par dny mi SP3 upadl, bohuzel na betonovy chodnik, kryt je cely ve skrabancich! Tak jsem se rozhodl, ze zajedu do tohoto servisu a necham si to opravit. Bohuzel mi bylo receno, ze zadne nahradni dily nejsou k dispozici a doba, kdy budou k dispozici, neni znama. Poradili mi si to nechat opravit treba v Nemecku.....super, takze asi prvni poskrabany I-Mate SP3 v CR!

<{POST_SNAPBACK}>

Pokusím se sehnat "oficiální" vyjádření Eurotelu. Přijde mi to neuvěřitelný....

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

Pokusím se sehnat "oficiální" vyjádření Eurotelu. Přijde mi to neuvěřitelný....

<{POST_SNAPBACK}>

Jo čtu to znova a všiml jsem si že máš iMate. Hele to je dost možný. I když je to stejný telefon tak že ho z principu nedělají. To je běžná praxe OEM. My jsme třeba ve firmě kdysi prodávali jeden typ skenerů. Měli jsme na to sklad dílů, dělali jsme školení pro techniky z jiných zemí apod. A v Německu byl OEM prodejce, který to prodával pod svojí značkou ale jinak se to vůbec nelišilo (jen barvou krytu). Měli jsme přísný zákaz dodávat jim jakékoliv díly, spotřební materiál, učit techniky apod. Ani jejich zákazníkům jsme nesměli udělat údržbu nebo dodat spotřební materiál apod. V naší distribuční smlouvě bylo jasně napsané, že nám můžou zrušit kontrakt když bychom něco takového udělali. OEM prodejce dostává pekelný slevy z výroby i za to, že se pak vzájemně neproplétají prodejní a servisní sítě. Takže třeba to je tak, že v servisu viděli že to je iMate a proto to odmítli. Schválně by to chtělo zkusit tam zavolat jestli mají náhradní díly na "opravdový" eurotel spII a uvidíme. Pokud ano, tak je to v pořádku a je to riziko nákupu "levnějšího" OEM telefonu z ciziny, protože pak se na cizinu musíš obrátit i s takovou pitomostí jako je nový kryt.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

Eldar2k

Eldar2k

Regular

• Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • Interests:Sports Cars, Luxury Hotels, SmartPhones of course. Some kinds of business.
  • Devices:I-Mate SP3

Jo čtu to znova a všiml jsem si že máš iMate. Hele to je dost možný. I když je to stejný telefon tak že ho z principu nedělají. To je běžná praxe OEM. My jsme třeba ve firmě kdysi prodávali jeden typ skenerů. Měli jsme na to sklad dílů, dělali jsme školení pro techniky z jiných zemí apod. A v Německu byl OEM prodejce, který to prodával pod svojí značkou ale jinak se to vůbec nelišilo (jen barvou krytu). Měli jsme přísný zákaz dodávat jim jakékoliv díly, spotřební materiál, učit techniky apod. Ani jejich zákazníkům jsme nesměli udělat údržbu nebo dodat spotřební materiál apod. V naší distribuční smlouvě bylo jasně napsané, že nám můžou zrušit kontrakt když bychom něco takového udělali. OEM prodejce dostává pekelný slevy z výroby i za to, že se pak vzájemně neproplétají prodejní a servisní sítě. Takže třeba to je tak, že v servisu viděli že to je iMate a proto to odmítli. Schválně by to chtělo zkusit tam zavolat jestli mají náhradní díly na "opravdový" eurotel spII a uvidíme. Pokud ano, tak je to v pořádku a je to riziko nákupu "levnějšího" OEM telefonu z ciziny, protože pak se na cizinu musíš obrátit i s takovou pitomostí jako je nový kryt.

<{POST_SNAPBACK}>

Bohuzel, neni to zpusobeno tim, ze mam SP3. Proste mi rekli, ze nemaji zadne nahradni dily, proste absolutne nic!
Vlastne se mi zda, ze si ani nevsimli toho modreho nadpisu SP3, ktery je nad displayem.
No kazdopadne je to velka skoda, ted si budu muset zvyknout na poskrabany kryt..... :roll:
Oni mi nerekli nic o tom, ze opravuji jenom ET SmartPhone II, proste mi bylo receno, ze ZADNE NAHRADNI DILY nejsou k dispozici. A ze v nejblizsi dobe ani nebudou. Na ET lince mi bohuzel take neporadili.....
Rada ode me, SNAZTE SE, ABY VAM V NEJBLIZSI DOBE NEUPADL TELEFON.

• 0

MichalN

MichalN

Newbie

• Members
  • Pip
  • 25 posts
  • Devices:HTC Typhoon

<{POST_SNAPBACK}>

No, také jsem se divil, že tam někdo má prach a já ho také nosím v kapse a nic. A najednou koukám venku na slunci na display a je to hrůza: ten prach tam je, není ho málo, a nejen v levém rohu :cry:. A je to zajímavé: v místnosti a na umělém světle si ho vůbec nevšimnu, i když ho hledám.

• 0

Tomas Kocanda

Tomas Kocanda

Diehard

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

Bohuzel, neni to zpusobeno tim, ze mam SP3. Proste mi rekli, ze nemaji zadne nahradni dily, proste absolutne nic!
Vlastne se mi zda, ze si ani nevsimli toho modreho nadpisu SP3, ktery je nad displayem.
No kazdopadne je to velka skoda, ted si budu muset zvyknout na poskrabany kryt..... :roll:
Oni mi nerekli nic o tom, ze opravuji jenom ET SmartPhone II, proste mi bylo receno, ze ZADNE NAHRADNI DILY nejsou k dispozici. A ze v nejblizsi dobe ani nebudou. Na ET lince mi bohuzel take neporadili.....
Rada ode me, SNAZTE SE, ABY VAM V NEJBLIZSI DOBE NEUPADL TELEFON.

<{POST_SNAPBACK}>

Zajímavý. Každopádně servis na to někdo dělat musí - leda by bylo pro ně výhodnější měnit to kus za kus, což je taky možný ale ne moc pravděpodobný.

• 0
Tomas Kocanda
Prague, Czech Republic
Nokia N70, N73

Majkl

Majkl

Regular

• Members
  • PipPip
  • 73 posts
  • Devices:QTec 8010
Návod jak se zbavit prachu:
ZDE

• 0
Eurotel Smartphone II / Qtek 8010

MichalN

MichalN

Newbie

• Members
  • Pip
  • 25 posts
  • Devices:HTC Typhoon

Návod jak se zbavit prachu:
ZDE

<{POST_SNAPBACK}>

Díky. Vypadá to, že to někdy využiji. Sice ne dnes, ale jak to vypadá tak docela brzy.
Asi tím padne záruka :cry: ?
Je smutné, že v 21. století, v tržním ekonomickém prostředí, se člověk stále neobejde bez "home-made" úprav. Představoval bych si, že to vyčistí v servisu na počkání a ještě se 10x omluví za způsobené problémy.

• 0

Wexx

Wexx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 36 posts
  • Devices:MPx200
Takhle jsem rád, že mám bezproblémovou MPx200...

• 0
Jihlava, Czech Republic
Phone:
MPx200
Operator:
Oskar (Vodafone)
Past phones: Siemens A50, C25, C45, S25,
S45, S55, SL45i, ST55; Samsung S500 and
X450; Ericsson T20e; Nokia 3310, 3410 and
3510i; Alcatel HE1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users