Jump to content

Doporučení - udělejte si "podpis"


Guest Tomas Kocanda

Recommended Posts

Guest Tomas Kocanda

Napadlo mě že tady je a bude hodně lidí s různými telefony, tak by nebylo od věci kdybyste si do "podpisu" napsali jaký typ zařízení používáte. Tím by odpadly otázky typu "... a ty máš Eurotel Smartphone II nebo MPx200" apod.

Otevřete si nahoře na stránce (pod animovanou reklamou) My MoDaCo a vlevo s sekci Personal Profile otevřete Edit Signature.

Pomocí editoru si můžete vytvořit oddělený "podpis" který se bude vkládat pod každý váš příspěvek...

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic

A co když mám slovenský SDA - budem to pojmenovávat pouze SDA, nebo T-Mobil SDA nebo EuroTel SDA - a nebo třeba Sonata, atp.? Možná by jsi mohl napsat seznam základních zařízení co maj lidi a jak si maj tu signaturu zapsat ať je to jednotné.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
A co když mám slovenský SDA - budem to pojmenovávat pouze SDA, nebo T-Mobil SDA nebo EuroTel SDA - a nebo třeba Sonata, atp.? Možná by jsi mohl napsat seznam základních zařízení co maj lidi a jak si maj tu signaturu zapsat ať je to jednotné.

<{POST_SNAPBACK}>

Já myslím že to je jedno, napiš si tam SDA - HTC Sonata a je to jasný :lol: Není to věda. Jde o to jestli někdo píše Smartphone a myslí Mpx200 nebo 8010, tak to je rozdíl...

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek
Napadlo mě že tady je a bude hodně lidí s různými telefony, tak by nebylo od věci kdybyste si do "podpisu" napsali jaký typ zařízení používáte. Tím by odpadly otázky typu "... a ty máš Eurotel Smartphone II nebo MPx200" apod.

Otevřete si nahoře na stránce (pod animovanou reklamou) My MoDaCo a vlevo s sekci Personal Profile otevřete Edit Signature.

Pomocí editoru si můžete vytvořit oddělený "podpis" který se bude vkládat pod každý váš příspěvek...

<{POST_SNAPBACK}>

Nechtel bych tu rozpoutavat diskusi, ale kdyby kazdy radne vyplnil pole "Device:" v profilu tak nemusi nic psat do podpisu. Myslim, ze prave proto tam to pole je.

Edited by Jenycek
Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic

Já myslím že to tak bylo více méně myšleno a do signatury by se to mohlo hodit také. Na diskusích o počítačích se tam píše PC konfigurace, tady by se měla psát konfigurace telefonu... Ale v tom Device bych to bral rozhodně jako primární údaj.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Já myslím že to tak bylo více méně myšleno a do signatury by se to mohlo hodit také. Na diskusích o počítačích se tam píše PC konfigurace, tady by se měla psát konfigurace telefonu... Ale v tom Device bych to bral rozhodně jako primární údaj.

<{POST_SNAPBACK}>

Já myslím že to je celkem jedno ale jedna z těch dvou věcí by vyplněná být mohla. Do device jde myslím napsat jen jedno zařízení... A nebo když prostě někdo píše a nemá to vyplněné, tak by měl napsat přímo do příspěvku jakého zařízení a OS se to týká...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.