Jump to content

A je to tady!


Guest Tomas Kocanda

Recommended Posts

Guest Eldar2k

Tak na tohle jsem opravdu necekal!

Tohle je skvely! Mimochodem, je nejaky rozdil mezi ET SmartPhonem II a I-Mate SP3? Neznas nejake ceske stranky o smartphonech?

Link to comment
Share on other sites

Guest otik007
Vítáme všechny uživatele v české sekci MoDaCo!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Ty viole jak je to mozne. TO je jedno je to cool len aby tu ludia prispievali.

A mam hned otazku: Kde sa da na sk zohnat 1gb minsd karta?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Tak na tohle jsem opravdu necekal!

Tohle je skvely! Mimochodem, je nejaky rozdil mezi ET SmartPhonem II a I-Mate SP3? Neznas nejake ceske stranky o smartphonech?

<{POST_SNAPBACK}>

ET Smartphone II je prakticky naprosto standardní HTC Typhoon / Qtek 8010, dokonce je prodávaný s Qtek nápisem na těle přístroje. Neměl jsem možnost vidět v reálu iMate SP3, což je ale myslím že se budou lišit maximálně drobnostmi v sériově dodávané softwarové výbavě. Pokud myslíš opravdu SP3 a ne SP3i. Ten druhý je totiž QTek 8020 resp. HTC Feeler, což ale opět hardwarově je totéž jako Typhoon ale má joystick. Nicméně SP3i byl docela podrobně popsaný na Mobilmania.cz

Jinak bych pro začátek zkusil asi http://mpx200.e-vision.cz/forum/, která má sice v názvu Mpx200 ale užitečné rady tam najde každý "smartfounista" a určitě nevynechat tuhle recenzi a následnou diskuzi na Mobilmanii: MOBILMANIA RECENCE ET SMARTPHONE II

A tyhle doporučení pro začínající uživatele na Mobilmanii jsou taky super:

http://www.mobilmania.cz/PDA/AR.asp?ARI=109288

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
A mam hned otazku: Kde sa da na sk zohnat 1gb minsd karta?

<{POST_SNAPBACK}>

V obchodech jsem zatím viděl jen 512MB. Konkrétně to bylo v MEGAPIXELu na Lidické. Totéž Alzasoft. Ale četl jsem někde že už se snad dělají i 2GB, tak snad to nebude dlouho trvat. Blbý je, že tyhle karty nekupuje nikdo jiný než uživatelé telefonů a tak se nikdo asi moc nehrne brát to na sklad...

Link to comment
Share on other sites

Ty viole jak je to mozne. TO je jedno je to cool len aby tu ludia prispievali.

A mam hned otazku: Kde sa da na sk zohnat 1gb minsd karta?

<{POST_SNAPBACK}>

Ahoj - ja som kupil 512MB - to bola najvacsia v ponuke SK distributorov zatial...

Rasto

Link to comment
Share on other sites

Ahoj - ja som kupil 512MB - to bola najvacsia v ponuke SK distributorov zatial...

Rasto

<{POST_SNAPBACK}>

u mna to iste.. vacsiu ako 512mb som nenasiel

btw. cafte vsetci slovaci a cesi :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Lord Mystic
Tak tohle je vazne skvely! Ani jsem to necekal! Nadherne necekane prekvapeni! Nezna nekdo nejakou ceskou web page o smartphonech?

<{POST_SNAPBACK}>

Ahoj, vítám všechny. Konečně jsem tu. Je to super fórum, budu na tuhle českou sekci dávat odkazy všude možně, ať se to tu sjednotí. Velké fórum je vcelku na mobil.sk, chtělo by to sem přetáhnout lidi, protože tady je to na úrovni...

Jinak otázka, myslíte že jsou jednotlivé ROM kompatibilní mezi telefony jako SP3, SP3i, ET Smartphone II a hlavně slovenský Eurtel SDA (T-Mobil SDA)?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Ahoj, vítám všechny. Konečně jsem tu. Je to super fórum, budu na tuhle českou sekci dávat odkazy všude možně, ať se to tu sjednotí. Velké fórum je vcelku na mobil.sk, chtělo by to sem přetáhnout lidi, protože tady je to na úrovni...

Jinak otázka, myslíte že jsou jednotlivé ROM kompatibilní mezi telefony jako SP3, SP3i, ET Smartphone II a hlavně slovenský Eurtel SDA (T-Mobil SDA)?

<{POST_SNAPBACK}>

Super. Za propagaci díky. Určitě není od věci vědět o tom, že to forum existuje. Když bude hodně aktivní, není problém ho rozdělit na podsekce apod.

S těmi ROM to je spíš na samostatný topic. Mohlo by to zajímat víc lidí... Každopádně to zdaleka není tak že bys vzal ROM z QTeku a nahrál ho bezproblémů do ETII apod. Něco jde a něco ne (a to i když to jsou stejné HTC telefony ale prostě záleží i na verzi bootloaderu apod). Je tady na to téma jedna diskuze s příklady. Pochybuju o tom že by ti šel nahrát ROM z 8010 do SDA a naopak.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic
Je tady na to téma jedna diskuze s příklady. Pochybuju o tom že by ti šel nahrát ROM z 8010 do SDA a naopak.

Prosím které je to téma? A pokud nepůjde nahrát ROM z 8010 do SDA, tak jsem buď nahranej nebo musím počkat na nějakou jinou verzi která bude určena pro SDA a bude obsahovat češtinu. Je to tak?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Prosím které je to téma? A pokud nepůjde nahrát ROM z 8010 do SDA, tak jsem buď nahranej nebo musím počkat na nějakou jinou verzi která bude určena pro SDA a bude obsahovat češtinu. Je to tak?

<{POST_SNAPBACK}>

No to není snad tak těžký. Těch témat tady zase ještě není tolik :lol:

http://www.modaco.com/index.php?showtopic=201266

Je to tak, je potřeba ROM, která půjde do SDA a bude mít češtinu. Já jsem testoval třeba QTek ROM která do jednoho ETII šla a do jiného ne (bez češtiny v T9). Jiná jde do všech a má češtinu v T9 ale zase blbne přidávání slov do T9...

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
dobry den. Nekdo poreba prekladat? Neboli naucit mne aby usuzovat?

Hope that came out right!!

<{POST_SNAPBACK}>

Almost perfect. :lol: At least is possible to understand, what you wanted to say. What translator was it?

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic
No to není snad tak těžký. Těch témat tady zase ještě není tolik :lol:

http://www.modaco.com/index.php?showtopic=201266

Je to tak, je potřeba ROM, která půjde do SDA a bude mít češtinu. Já jsem testoval třeba QTek ROM která do jednoho ETII šla a do jiného ne (bez češtiny v T9). Jiná jde do všech a má češtinu v T9 ale zase blbne přidávání slov do T9...

<{POST_SNAPBACK}>

OK, díky za info. O tom vlákně že tu je jsem myslel že je někde mimo cz sekci. A k té ROM - vidím že je třeba také použít správný loader. Zkusím najít tady v diskusi nějakou jinou ROM přímo pro T-Mobil SDA, snad něco takového bude i s češtinou. A když ne, zkusím tam narvat nějaké jiné z Qteků...

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
OK, díky za info. O tom vlákně že tu je jsem myslel že je někde mimo cz sekci. A k té ROM - vidím že je třeba také použít správný loader. Zkusím najít tady v diskusi nějakou jinou ROM přímo pro T-Mobil SDA, snad něco takového bude i s češtinou. A když ne, zkusím tam narvat nějaké jiné z Qteků...

<{POST_SNAPBACK}>

Určitě napište potom zkušenosti - buď do té diskuze o testech ROM nebo nový topic. Víc lidí to bude asi zajímat...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Guest r.mrazik

zdravim,nemohl by mi nekdo poradit,jak dostat do 16ti tlacitkove verze touch dualu ceskou xt9 ?? moc diky...mam stahlou t9 tady z modaca ale dela mi to tu 20ti tlacitkovou...a pak tady jsou soubory do windows,ale prekopirovanim se nic nestane...neporadite mi prosim :D ...moc dekuju

Určitě napište potom zkušenosti - buď do té diskuze o testech ROM nebo nový topic. Víc lidí to bude asi zajímat...
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.