Jump to content

HomeScreeny


Guest Jenycek

Recommended Posts

Guest Tomas Kocanda
Po neslavnych zkusenostech s pokusem s HomeScreen Designerem se radeji zeptam na postup.

Jak mam postupovat, a co potrebuji k tomu, abych mel jako HomeScreen "toto"?

<{POST_SNAPBACK}>

No jestli myslíš jako něco takového vytvořit tak to vůbec nebude jednoduchý vysvětlování. Jestli myslíš používat, tak to je o dost snadnější.

Předpokládám že to chceÅ¡ používat, takže nejdřív stáhneÅ¡ ten instalační soubor v .ZIP. K tomu na Modacu musíš kliknout dole na I AGREE a pak na dlouhou liÅ¡tu s downloadem. Stáhne se ZIP. Z něj rozbalíš dva instalační soubory. Jeden je určený pro instalaci když máš homescreeny puÅ¡těný z paměti (v OS2002 se tomu říkalo IPSM, nyní to je STORAGE), druhý když to používáš z karty. Jeden si musíš vybrat. Dejme tomu to bude ten z karty (SD). NakopírujeÅ¡ ten .CAB do složky

\Storage\windows\Start Menu\Accessories

A instalaci spustíš normálně tak že otevřeÅ¡ v menu telefonu accessories/přísluÅ¡enství a uvidíš ten dotyčný .CAB mezi aplikacema. Pak by se to mělo normálně spustit a fungovat, protože to není jen homescreen ale kompletní "skin" takže to změní skoro celý vzhled telefonu.

Zrovna tenhle co se ti líbí ale není pro začátek vůbec dobrej, protože mi přijde naprosto zmatenej, některý věci z MRU liÅ¡ty nefungují apod. Ale to je věc jiná. Každopádně ten postup je víceméně u vÅ¡ech programů stejnej.

Link to comment
Share on other sites

Guest MichalN
No jestli myslíš jako něco takového vytvořit tak to vůbec nebude jednoduchý vysvětlování. Jestli myslíš používat, tak to je o dost snadnější.

Předpokládám že to chceš používat, takže nejdřív stáhneš ten instalační soubor v .ZIP. K tomu na Modacu musíš kliknout dole na I AGREE a pak na dlouhou lištu s downloadem. Stáhne se ZIP. Z něj rozbalíš dva instalační soubory. Jeden je určený pro instalaci když máš homescreeny puštěný z paměti (v OS2002 se tomu říkalo IPSM, nyní to je STORAGE), druhý když to používáš z karty. Jeden si musíš vybrat. Dejme tomu to bude ten z karty (SD). Nakopíruješ ten .CAB do složky

\Storage\windows\Start Menu\Accessories

A instalaci spustíš normálně tak že otevřeš v menu telefonu accessories/příslušenství a uvidíš ten dotyčný .CAB mezi aplikacema. Pak by se to mělo normálně spustit a fungovat, protože to není jen homescreen ale kompletní "skin" takže to změní skoro celý vzhled telefonu.

Zrovna tenhle co se ti líbí ale není pro začátek vůbec dobrej, protože mi přijde naprosto zmatenej, některý věci z MRU lišty nefungují apod. Ale to je věc jiná. Každopádně ten postup je víceméně u všech programů stejnej.

<{POST_SNAPBACK}>

Postup je jasný. Patřím mezi ty bílé vrány, které si před použitím nového zařízení čtou návod a nerad experimentuji stylem "budu mačkat co mi příjde pod ruku, třeba to vyjde". Raději se zeptám:

Nový nainstalovaný skin (skiny) se zobrazí jako možnost v Nastavení/Výchozí obrazovka/Vzhled... jako další nabídka ? Mohu se tedy podle libosti vrátit k nějakému implicitnímu, nainstalovaný vymazat atd. ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Postup je jasný. Patřím mezi ty bílé vrány, které si před použitím nového zařízení čtou návod a nerad experimentuji stylem "budu mačkat co mi příjde pod ruku, třeba to vyjde". Raději se zeptám:

Nový nainstalovaný skin (skiny) se zobrazí jako možnost v Nastavení/Výchozí obrazovka/Vzhled... jako další nabídka ? Mohu se tedy podle libosti vrátit k nějakému implicitnímu, nainstalovaný vymazat atd. ?

<{POST_SNAPBACK}>

Pokud je to jako homescreen, tak se klidně můžeš přepnout na jiné (z nabídky v menu homescreen v settings). Pokud je to "skin" tak to je víc věcí a většinou se musí ten "skin" odinstalovat, protože to mění fůru dalších nastavení - třeba barvy a obrázky na pozadí menu, během zvonění apod.

Takže je potřeba se dívat jestli je to SKIN nebo HOMESCREEN.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest kubis

Zdravím všechny.Prosím o pomoc :idea: .Také jsem si vybral homescreen a bez problému jej ztáhnul z netu,ale nemohu jej uvést do chodu.Mám i-mate sp3i. Díky za radu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Majkl
Zdravím vÅ¡echny.Prosím o pomoc  :idea: .Také jsem si vybral  homescreen a bez problému jej ztáhnul z netu,ale nemohu jej uvést do chodu.Mám i-mate sp3i. Díky za radu.

<{POST_SNAPBACK}>

Co tím konkrétně myslíš? Nainstaloval jsi ho?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.